Flobertka Spielberg Brno

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka

Příspěvek od Kavy » 27 říj 2011 18:21

Na kliku jsem úplně zapoměl :shock:


cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Flobertka

Příspěvek od cernunos » 27 říj 2011 19:13

Nechápu dost dobře tyhle ovace kolem takovýho prskátka,ikdyž je dlouhá a vypadat může sebelíp,pořád to bude jen 7,5J!S tim se nic udělat nedá,jedině pak zase nějací kutilové budou přisypávat prach pod kulky a podobné pochybnosti.To to kurva nemůžou udělat už v 16joulech?Fakt kocourkov tohle.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertka

Příspěvek od duffioso » 27 říj 2011 19:27

To nejsou ovace kolem prskatka,ale kolem pekne vypadajiciho kousku zeleza.Kazdej nemusi honit vykon.Jsem rad,ze v tomhle kocourkove vznikla dalsi firma,ktera se timhle chce zabyvat.
S hranici 7,5J nikdo z nas nic neudela.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
mvoracek
Příspěvky: 164
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Flobertka

Příspěvek od mvoracek » 27 říj 2011 23:21

Jsem zvědav, jestli je ta flobert puška výrobce Spielberg Brno vyrobena z poctivé oceli nebo jsou tam použity součásti ze zinkové slitiny či jiného podřadného materiálu.
Dresslerovky, ZKM 451
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 31 říj 2011 08:33

Taky mě zajímá z čeho a jak je udělaná....na Aukru jsem našel "blud", že je vyrobena ve spolupráci s Anglickou firmou :lol: :lol: ....no nevím....bude otázka jest-li tam půjde ta optika a jaký to bude jako celek!?!? Ale vypadá dobře...
Kupte to někdo ať víme jaký to je a jest-li to má cenu kupovat......když jsem oslovil "AUKROprodejce" tak první na co upozorňoval a podotýkám bez mého předchozího dotazu, že jde snadno "upravit" výkon!!!
Normálně jsem mu napsal dotaz a toto mi tak mimochodem odepsal.....pak jsem mu psal ať je do budoucna opatrný, tak si to snad vzal k srdci.....jinak asi dlouho prodávat nebude :evil: :evil:
Fakt je pěkná a už ve vzhledu je na "hony" vzdálená nějaké Alfě a pod. :mrgreen: Musím to vidět "naživo" a to rozhodne....
Tak už je konečně nějaký šťastný majitel???? Šup sem nějaký info!!!!!!!
předem díky....hořím nedočkavostí.....
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 31 říj 2011 11:35

Už jsem to taky nenašel :( :roll:
Byl to uživatel horakhenry3@seznam.cz
Nějaký prodejce z Jíčína - zbraně-klenoty Jičín Husova ul.53-zbraně Horák....
psal, že ji bude prodávat "nejlevněji" za 6300,- z deklarované ceny 6490,-....
Kurňa....možná to AUKRO nebylo.....možná nějakej jinej bazar..... :shock:
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertka

Příspěvek od duffioso » 31 říj 2011 12:38

RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 31 říj 2011 12:48

Že by toto bylo nový AUKRO????
Jinak takových inzerátů už je všude plno....no asi tak.....mě šlo hlavně o to, že tam psal ve spolupráci s anglickou firmou!!! I tak ti děkujeme za tvůj odkaz....můžu přidat další.....už se s tím roztrhl "pytel" :twisted:
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertka

Příspěvek od duffioso » 31 říj 2011 13:07

Pokud to beres jako ironii,tak ok,ale tohle je clovek,ktery podava vetsinu tech inzeratu,takze je uplne jedno,kde to najdes.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 31 říj 2011 13:21

No jo, ale jak píšu....to co jsi dal ty, tak ty jsou všude....já četl jiný včetně jiné ceny a kontaktu a bylo to snad na Aukru....
Je to asi jedno :mrgreen:
Já bych to přez bazar nebo e-shop stejně nekupoval.....vyrábí se u "nás", tak jedině u výrobce!!!!
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertka

Příspěvek od duffioso » 31 říj 2011 13:29

Ja prave cetl,ze to vyrobce primo prodavat nebude,nebo aspon ne ze zacatku.Kazdopadne me flinta hodne zajima.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 31 říj 2011 14:32

Tak se jdu na ní dnes podívat....přímo k výrobci.....Brno-Heršpice, Sokolova 32, Firma INDUSTRIAL service
tel: 774 667 756.....jsou vstřícní(nemají prodejnu, jen kanceláře)mají je tam ve všech provedeních na ukázku a když mají vyrobeno, tak i prodávají....momentálně nemají(vše vyprodáno)....další kusy přibližně do 6 týdnů....
Zítra dám vědět jaký jsou :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil(a) mantinel dne 01 lis 2011 06:52, celkem upraveno 1 x.
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: Flobertka

Příspěvek od undead » 31 říj 2011 15:29

z obrázkov vypadá pekne opracovaná, naj ta ta pochrómovaná verzia
Uživatelský avatar
mantinel
Příspěvky: 44
Registrován: 25 bře 2011 08:00
Bydliště: BRNO

Re: Flobertka

Příspěvek od mantinel » 01 lis 2011 07:52

Tak pánové, včera jsem se byl podívat a zde jsou první dojmy
Firma působí velmi solidně a hlavně přístup k zákazníkovi neměl naprosto chybu!!!!
A co puška??? http://www.industrialservice.cz/
No prostě paráda.....ukázali mě 3ks....všechny chromované(dle výrobce NIKLOVANÉ), ale od normálního chromu k nepoznání :shock: :D
Provedení je naprostá špička.....vše je uděláno z velmi kvalitních materiálů, pouze nějaké doplněčky jsou ze slitin zinku...
např. lučík spouště a tak....dle slov p. ředitele jim tyto drobné součástky dělají problém při niklování a s největší pravděpodobností budou muset na Chromovaných od nich upustit.....to znamená, že chromovaná bude z kvalitnějších ML.
Naprostá absence plastů.......NIC!!! No k této pušce by to bylo opravdu barbarství a není to přeci Alfa!!!
Závěr chodí naprosto špičkově, včetně vyhazovače a vypadá to, že soudruzi z NDR to naprosto vychytali.....
Teď to jediné už před tím zmiňované ALE :evil:
Nemá to rybinu na optiku!!!! :shock:
A nepůjde to tam ani nějak dobastlit.....možná "ohnout" kličku závěru a nějak to dodělat(nejsem puškař), ale i tak to asi nepůjde :cry:
Teď to lepší.....na klasickou malorážku, která bude téměř stejná, už to mají vymyšleno a měli by to časem dochytat i na těch flobertech!!!!
Celkový pocit:
Puška vypadá naprosto úchvatně ve všech provedeních....buk, ořech i lepenice i když ten lepenec z toho byl takovej "nejhorší", ale i toto si najde své zákazníky :D :D ....hlaveň je Zbrojovácká se stoupáním...vše jak má být!!!
Kompletní provedení je úžasný a za ty peníze to nejlepší, co jsem v poslední době vyděl!!!
Mířidla pěkně čitelný, puška sedí v ruce velmi příjemně a je dost lehoučká....dodávají v pěkném kufru!!!
Tak kromě absence drážek na optiku jsem nenašel nic, co by se mi na ní nezdálo a to už je co říct :D :mrgreen:
Provedení ořech naprosto úchvatný....doporučuji připlatit....
Co se mě týká tak já si počkám jak tam fláknou tu rybinu a jdu hned do ní!!!! Zařazeno do "obláčku" přání :mrgreen: :mrgreen:
Během příštího roku by to mělo klapnout!!!
A ještě bych chtěl poděkovat p. řediteli V.K. za opravdu vstřícné jednání k zákazníkovi....opravdu velmi příjemné setkání(jen kdyby mě nebylo včera tak blbě) a každému za sebe můžu jen doporučit!!!
A je fakt KRÁSNÁ a dokonce to bude asi i fungovat :twisted: :mrgreen:
Air Arms Pro Sport .22 (FAC) + Optisan Viper 10x44IR
Karabina Wolf .22 flob.(Dressler) + 3-7x20 Umarex
Revolver Rex L .22 flob.(Dressler)
mvoracek
Příspěvky: 164
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Flobertka

Příspěvek od mvoracek » 01 lis 2011 13:45

Toho jsem se obával, že budou některé součásti ze zinku. Kamoš se tam taky poptával a řekli mu, že drážky pro montáž na puškohled nelze.

Ty Foxky ze starých zásob Kory ti nabídl p. Svoboda? Nebo máš jiný "zdroj" ?
Dresslerovky, ZKM 451
Odpovědět