Plynova pistole a Obrana

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Marane
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2011 11:44

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Marane » 18 srp 2011 18:12

Aha tak už v tom začínám mít jasno. Když si chci to co píšeš ověřit a ptám se na zdroje ze kterých čerpáš mám hledat na googlu. Když tam nic takového nenajdu je to zase moje chyba a tvoje diskuze je o faktech zatímco moje jen o doměnkách. Přitom po pár postech s tebou bych se vsadil že je to naopak. No nechtěl jsem tě zařadit hned dle názoru ostatních ale zařadil jsi se sám :-) Nemá to tady vážně žádný smysl dejte mi prosím banan ať mě to ani neláká sem chodit :-)


amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od amg124 » 18 srp 2011 19:15

Á už jsem to pochopil já trouba. POKUD BUDETE KDOKOLIV POTŘEBOVAT PORATIT se sebeobranou a co je k tomu vhodné obracejte se jedina na Bigglese. On má totiž asi nejvíc zkušeností, podle svých příspěvků bývá totiž přepaden i několikrát denně, tak o tom musí něco vědět.
Uživatelský avatar
petrfett
Příspěvky: 14
Registrován: 20 črc 2011 20:24
Bydliště: Praha

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od petrfett » 18 srp 2011 20:51

Ahoj klucí.tak já bych se s vámi chtěl podělit o jednu zkušenost co se týč tasení zbraně(ostré colt king cobra).je to už asi pět let. jsem byl na rybách na Ploučnici.auto zaparkovaný na lesní cestě zcela na samotě.já byl u vody pod silnicí.smrákalo se a já uslyšel že okolo projel pomalu nějaký osobák(na silnici jsem neviděl).po chvíli projelo auto s vypnutým motorem a zastavilo opodál tak 100m.nedalo mi to a vylezl jsem k silnici a koukal co se děje.vylezl chlap a zaběhnul do lesa.usmál jsem se pod vousy a řekl si že jde hodit bobek a že situace byla kritická.ale i tak sedím v podřepu ve svých maskáčích a čekám.najednou se objevil u mého milovaného forda a koukal dovnitř a tahal za kličky u dveří.ta zlost a vztek co se ve mně nahromadilo během vteřiny si asi nikdo nedokáže představit.vyběhl jsem vpřed jak partizán v letu tasil ostře nabitou zbraň a řval ať se ani nehne nebo budu střílet.hnul se a snažil se zdrhnout,ale neměl šanci.povalil jsem ho na zem mířil mu s natáhnutým kohoutkem do ksichtu a už byl vidět strach v očích.prosil omlouval se.tak jsem mu natáhnul jednu přes ksicht hlavní a nechal ho jít.
A do dneška mě to štve.dalo by se to udělat jinak a bezpečněji a hlavně s horšími následky pro toho hajzla.a věřte že se mi to opravdu stalo a byl jsem z toho tak vystesovanej že se mi měsíc blbě usínalo.
Ale je to zkušenost jak prase a teď bych se choval naprosto jinak.
Colt king cobra 357 magnum
ČZ vzor 83 ráže 9 browning
Slavie 630
Gamo CFX Royal - 4,5 mm
Revolver perkusní remington 44
Malorážka CZ 512
hehe
Příspěvky: 2
Registrován: 18 srp 2011 22:28

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od hehe » 19 srp 2011 06:09

Mám tady z tohoto fóra na webu gunschop.cz a přičiněním obou fešáků B. a také K. poněkud odpudivý pocit znechucení. Tak jako, podvědomě, u jedné jiné dvojičky na tomhle a tentokrát bulharským (pro nick Biggles zdůrazňuji že bulharským!) klipu, hehe:

Hehe, že. Ten bulharský klip ale beru ještě jako přijatelnou recesi. Tuto omluvu žel, u obou podobně předvádějících se fešáků zde na fóru k plynovkám a co mám na mysli, rozhodně už nenacházím. Opakovaný jejich vtip přestává být totiž vtipem.

Chcete se dozvědět objektivní informace k plynovkám? A bez spamu? Bez buzerace od fešáků? Bez BANu? V klidu a v pohodlí? Tak se asi musíte začít učit maďarsky:
http://gazpisztoly.hu/index.php
… ale i ten překladač googlu hodně napoví. Takže bez obav. Radši maďarsky a přes překladač googlu s Gáborem, než opakované a ty pořád stejné české slinty a provokace od Bigglese ... a od pořád okřikujícího Kavyho.

Maďarský Gábor, z odkazovaného webu k plynovkám, také občas přispívá na německá fóra a jak jsem si kdysi všiml. Takže ještě k té maďarštině (myslím jako k naučení, hehe) si přidejte dobrovolně i tu němčinu, babička s dědou a s oprášenými znalostmi třeba z Protektorátu s ní snad pomůžou … určitě se to k plynovkám vyplatí, hehe, silně doporučuji:
http://www.co2air.de/wbb3/index.php?pag ... &boardID=9
http://www.co2air.de/wbb3/index.php?pag ... boardID=86
Hehe, že.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 19 srp 2011 07:50

Takže se nám tu objevil další klon idiota kebaba, hurrrrááááá.
Milý Murane, pokud nejsi schopen najít ani e-pravo, popřípadě stránky NS, tak jsi obyčejnej hlupák, který svojí hloupost ještě dává na odiv. Sorry, netuším o čem se chceš bavit, když si neumíš ani zjistit základní fakta (v kopii od NS byly i údaje o usnesení).
Milý amg 124, rozhodně si troufám tvrdit, že o obraně vím víc než hlupák, který si radši při zásahu vyndá zásobník, aby si nedej bože neublížil.......... :roll:
hehe
Příspěvky: 2
Registrován: 18 srp 2011 22:28

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od hehe » 19 srp 2011 08:34

Hehe. Ejhle už dnes po ránu. Biggles si tu pro nás začal nasazovat ten svůj oblíbený, růžový klobouček. Opravuji, je to růžový cilindřík. Hehe. A myslím to příměrem. Biggles je tu mezi námi jako moc a moc sošný narcis. Tak si toho všichni važme. Hlavně a především ti nově příchozí. Neznalí. Protože se tu mezi plynovkami, tj. mezi námi ostatními a co jsme idioti a hlupáci, Biggles fakt ohromňoučky vyjímá a trčí vysoko nad námi. Bigglesi, ťuťuťu a hlavně klídek, ale tady na tohohle ještě nemáš:

Hehe.

Chcete se dozvědět objektivní informace k plynovkám? A bez spamu? Bez buzerace od narcisů ? Bez BANu? V klidu a v pohodlí? Tak se asi musíte začít učit maďarsky:
http://gazpisztoly.hu/index.php
Marane
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2011 11:44

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Marane » 19 srp 2011 08:39

Biggles: Díky za můj psychologický profil :-) jestli se to tak dá brát. Žádný Murane tu nic nepsal jen Marane :-) ale i mistr teoretik se někdy sekne. Naštěstí v jeho případě je to většinou jen překlep. Já si takové věci moc dovolit nemůžu. Zbraně ani zákony nejsou můj koníček a nehodlám trávit několik dnů hledáním něčeho na co by každý normální člověk když ho někdo požádá o uvedení zdrojů ze kterých čerpal poslal link a ušetřil tak hromadu postů mimo téma. Ale pán Biggles z toho dokáže udělat několik stránek postů o ničem. Já zbraň používám jako prostředek na obranu a ne na frajeření a chlubení. Možná mám prostě smůlu že se musím pohybovat na místech kde je výskyt různých živlů větší než obvykle ale zatím mi plynovka slouží dobře a vsadím se že každý kdo jí jen jednou použil má více praktických zkušenosti než ty.

Jen ještě doplním že uvedené stránky jsem našel ale třeba na NS jsem našel jen dva již medializované případy.
http://www.nsoud.cz/JudikaturaNS_new/ns ... =10&view=1
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 19 srp 2011 09:01

Omlouvám se za zprznění nicku. Teoretiků je v téhle sekci mraky, bohužel si nenechají poradit. Pokud bys měl zbraň na obranu, nenosil bys plynovku.
Když už sis dal tu práci a našel si stránky NS, tak sis zajisté všimnul, že hned první tebou postovaný případ se netýkal vůbec NO (to bylo rozhodnuto již dříve)........ale aspoň si projevil snahu..........
A stránek o ničem? Když nestačí viditelně jednoduše říci, že "Plynová pistole a Obrana" je hloupost...........
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 19 srp 2011 09:03

Kebabe netvrdils už mnohokrát, že se sebereš a odtáhneš do hajzlu..............tedy nejspíš do maďarska(momentálně, když tě vyhnali i z Bulharska a Slovenska)?! :roll:
edit: Ocenil bych, kdyby místo planejch keců si pisálci nejprve zjistili fakta (způsoby obrany, praktické využití, právní důsledky a právní prostředí vůbec), pak teprve se pokoušeli o diskuzi. Protože stále dokola se opakující kecy stylu "slyšel jsem", "myslím si" jsou naprosto irelevantní ve věci tak vážné jako je SKUTEČNÁ OBRANA, nikoli tedy internetový plkání a chvástání se "hele woe na dva metry do ksichtu to složí chlapa.........aspoň to říkaj". A je zajímavý, že největší pitomosti mimo téma zde prezentují ti nejubrečenější nad věcností serveru vezdejšího, dokonce i když si kvůli tomu musí denně měnit ve své ubohosti nick.
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Andre Doktor » 19 srp 2011 11:25

Vůbec je absurdní jak se tady toho ujal biggles, který viděl plynovku možná na netu.. nemá ani jednu zkušenost (krom nějakýho výstřelu jeho blbýho kamaráda v nějaké místnosti, či co..) a bude sem psát rady :D:D fakt k popukání.. Kdyby někdo chtěl poradit co se zpracování různých plynovek týče nebo třeba praktické zkušenosti, napište mi třeba SZ. tady na tomto tématu nehodlám veřejně nic psát.. je to zbytečné.. to je jako stavět bábovku na písku s tím že vždycky přiletí biggles a celou jí rozkopne. (v praxi to znamená že pohřbí celou diskuzi)... Nejvíc mě dostává, že to tady poslal do hajzlu a teď tady jako bude psát rady :D ještě o něčem o čem nemá ani páru.. Viděl pár videí a obrázků a je z něj expert :D
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
wexelo
Příspěvky: 246
Registrován: 16 pro 2007 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od wexelo » 19 srp 2011 11:36

Hlavně že ty jsi expert. Já zase mám zkušenost a to takovou, že sem viděl týpka kterej po vytáhnutí plynovky dostal pěknou nakládačku, kterou by nedostal kdyby ji netahal :)
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Andre Doktor » 19 srp 2011 11:40

Super, takže ty jsi viděl týpka a všichni se tady z toho poděláme.. nikdo už si nidky nekoupí plynovku na obranu, protože TY, pozor, TY! jsi viděl týpka který dostal na hubu.. Proč sem vůbec lezeš? Kup si pepřák a založ si téma o pepřácích..
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
wexelo
Příspěvky: 246
Registrován: 16 pro 2007 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od wexelo » 19 srp 2011 11:43

Kde ty slepče jsi v mým příspěvku viděl napsaný, že někomu něco radím? Každej ať si dělá co chce. Klidně si ty jelítko používej co chceš, je to tvoje makovice kterou ti někdo rozfláká, mě jsi u prdele.
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Andre Doktor » 19 srp 2011 11:50

To nevim neviděl a ani to nepíšu.. :roll: řikám že tvůj příspěvek nemá žádnou hodnotu a je uplně zbytečný.. stejně jako ten poslední.. Nepovažuju se za experta.. jen dávám příležitost zodpovědět otázky lidí, kteří o tom chtěj něco vědět a nepotřebujou číst tisíc připomínek, který jsou jim uplně k ničemu... Já mám narozdíl od dosti lidí co se tu považují za experty osobní a praktické zkušenosti.. dost plynovek mi prošlo rukama...
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 19 srp 2011 11:52

Milý Doktore, jestli sis nevšimnul, tak neradím, kterou plynovku si pořídit, ale mluvím o obraně, a to i vsouvislosti s plynovkou, takže zcela v dikci tématu. Je až k popukání, že leckdo funkčně negramotný, sic nemajíc, co hodnotného říci, má nutkání napadat a mlít voloviny......jen proto aby mlel...........
A poslední poznámka o praktických zkušenostech je taky vtipná...........stačí si projít tvoje příspěvky. Ale proč si nepohonit triko, že :D
Odpovědět