macetovani Novy Bor

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

mačetování Nový Bor

Příspěvek od kayakero » 08 srp 2011 20:27

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... -macetami/
http://www.lidovky.cz/hledej.asp?skupin ... ky&skip=20
7. srpna 2011 15:19, aktualizováno 17:56
NOVÝ BOR - Kvůli napomenutí za hlučné chování údajně zaútočilo v neděli odpoledne několik lidí na obsluhu a hosty v baru v Novém Boru na Českolipsku. Útočníci byli ozbrojeni zřejmě mačetami, tři lidé přitom byli zraněni. Uvedly to mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková a krajské záchranné služby Lenka Markovičová. Podle Markovičové šlo ve všech třech případech o mnohačetná sečná zranění, přičemž zranění dvou byla vážná, ale ne život ohrožující. Jeden člověk utrpěl lehčí zranění. Záchranná služba všechny převezla do českolipské nemocnice. Oba vážně zranění jsou hospitalizováni. "Podle informací, které mám, byla třetí osoba po ošetření propuštěna do domácího léčení," řekla Suchánková. Policie byla k incidentu přivolána krátce před 14:00. Dva z údajných útočníků jsou stále u výslechu. Více informací by mohla policie mít ve večerních hodinách.

Jedině lokální denník sdělí i podstatný fakt: že útočníci byli vyhlášení místní gambleři pochybné pověsti, toho času zjevně zfetovaní:
http://ceskolipsky.denik.cz/zlociny-a-s ... 10807.html
Jedině podhodnocované zpravodajství kanálu TV Nova (krom záběrů kaluží krve) nezamlčuje jednotnost etnické odlišnosti útočníků:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/m ... enych.html
Asi všední provokace urážkami, zastrašování hrozbami zakončené výchovnou bestialitou od skupiny kriminálně závadných mladistvých fetujících nepřizpůsobivých gamblerů z utlačované etnické menšiny.


Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 11 srp 2011 16:42

http://www.novinky.cz/krimi/241592-poli ... utoku.html
Obrázek
Nemůžu si pomoct, ale podstivost a dobrota jim z očí kouká :lol:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Pauli
Příspěvky: 107
Registrován: 21 říj 2010 17:55

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Pauli » 13 srp 2011 08:11

Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 13 srp 2011 08:57

Pochopitelně. "ONI" nikdy za nic nemůžou - to "MY" jsme ti špatní...
Když tě na ulici "ONI" přepadnou, ty se budeš bránit a "ONI" tě skopou nebo pobodají tak si za to vlastně můžeš sám, protože jsi jim nechtěl dat peněženku a mobil. To přece dává smysl, no ne?
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od edelweiss » 18 srp 2011 13:29

Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Joezbrna » 18 srp 2011 14:23

OT: Nova se poslední minimálně rok vyznačuje zlepšujícím se zpravodajstvím ve smyslu serioznosti a vyváženosti.
Naopak, Prima jsou (když to omylem někdo u nás zapne) samý selebrity, vyajpy zprávy, babica a šílený střelec, měl by se zpřísnit přístup ke zbraním :roll:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od kayakero » 21 srp 2011 20:29

Oba TV kanály určeny pro proletáře - tj.: musí pro ně zjednodušovat a kořenit=deformovat (i tuto událost). Jistě se (v čase) mění intenzita nehoráznosti deformací, ale ne samotný princip. Médium usilující o objektivitu - takové v ČR není (a nebude), jelikož v ČR chybí společenská vrstva, která (v jiných zemích) tyto objektivní zprávy vyžaduje - tj.: obchodně-developerské rody + s nimi kooperující. Nekompletní (a nemocná) je v ČR populace, nekompletní (a nemocná) jsou tedy i její media. To nepřestane.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 21 srp 2011 20:32

Nějak se nám to v republice přiostřuje. Máme tady další případ:
Hromadná rvačka dvaceti proti čtyřem v Rumburku, jeden skončil v nemocnici a nebo zde - Děčínský deník
Tomu se holt říká férovka - 20 utiskovanejch chudáků diskriminovanejch proti 4 zcela jistě zlejm bílejm rasistům.
Je otázkou jestli to u nás už pomalu nesměřuje k něčemu podobnému co se odehrálo v Británii. Každopádně poté co se z důvodu nedostatku peněz sníží stavy policistů se bezpečnostní situace určitě nezlepší...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od kayakero » 21 srp 2011 21:01

Etnicita zde IMHO není kořenem, ale jen kořením. Non-stop nálevna s automaty, tam vždy hřadují kriminálně závadová + narušená individua, průběžně produkující podobné krvavé s(t/p)ory - často s fatálnějšími konci. Kdo tam vleze (.. nebo pracuje) s tím musí počítat. Ve slušných městech to aspoň vytlačí na periferii - do zpustlých uliček divokých odepsaných čtvrtí (spolu s non-stop zastavárnami, holobyty). Nepoučí-li se na Severu ČR, četná recidiva zaručená.

Na odfláknutém lhaní Romských taky-aktivistů (parazitujících vždy = tedy i na sledovanosti) je vidět, proč multi-kulti (=úsilí zaintegrovat i etnika, jež to samy v plánu nemají) je (ve zdravější části EU) konečně už považováno za (již nezajímavý) idealistický dějinný experiment. Tam již je potírají jako i jinou rakovinu: tj. legislativní chemoterapií = selektivními jedovatými zákony, které škodí všem, ale nádorům zdaleka nejvíce.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 23 srp 2011 12:25

Řešte problémy na Šluknovsku, vyzývají politici
Že by se konečně něco začínalo dít???
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od thor6 » 23 srp 2011 12:57

víte,co je na tom nejlepší?když provedou gádžové něco bubákům,tak se hned mluví o rasovém útoku-např.Vítkov,a bude se o tom mluvit ještě tak 10 let.pak se ukáže pan Kocáb a rodinu jaksepatří odškodní.já jsem jen nějak nezaregistroval,že by se o mačetovém útoku,nebo Rumburku,mluvilo taky jako o rasovém.a navíc za pár dní všechno potichu vyšumí.merozumím tomu a je mi z toho zle.teď bych moc rád viděl pana Kocába,jak odškodní ty zmasakrované,ale asi nic z toho,jsou to přece "zlí" bílí.teď jen taková osobní úvaha-kam až tohle půjde?vidím to takhle,že nenávist bílých k romům zajde až tak daleko,že vzniknou domobrany a pár uzených rodin to šeredně odsere,děj se,co děj-na následky nikdo v tu chvíli myslet nebude.takže slovy klasika-chvalte Pána a nešetřete municí.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od kayakero » 24 srp 2011 21:14

decinsky.denik.cz píše: . . . . Romové doslova „sestřelili“ nataženým drátem přes silnici mladého motorkáře ve Varnsdorfu. . . . .
tomu už říkám důkladné multikulturní obohacení. :shock:

Nemyslím, že by vládě vadilo Varnsdorf-Šluknov Janovizovat/Chánovizovat. Navíc: hlavním problémem současných vládců ČR jsou vysychající úplatkovody - a realitní kanceláře (Romy relokující) by jim úplatkovody mohly pomoci zavlažit aspoň trochu. A lokální politikáři jsou slabí na skutečně efektivní legislativní chemoterapii. Nestane-li se zázrak, nádoro-národ rychle zmohutní nad kritickou mez - a po Janově bude brzy i Šluknovský výběžek vypadat jako Pine Ridge: http://indianskastezka.blogspot.com/201 ... -vadi.html
Pauli
Příspěvky: 107
Registrován: 21 říj 2010 17:55

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od Pauli » 25 srp 2011 06:01

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od maldigola » 05 zář 2011 21:01

:mrgreen:
......no v podstatě jsou ti tvorové savci a tudíž oddělíme-li obě jejich pohlaví na dostatečně dlouhou dobu až poklesne jejich přirozená plodnost, byl by problém pro příští generace vyřešen.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: mačetování Nový Bor

Příspěvek od kayakero » 06 zář 2011 20:31

Tyhle mačetisty ať soud posuzuje každého jednotlivě, ale byla by chyba pro jednotlivé stromy nevidět les. Pokud stát chápeme jako organismus, pak nepřizpůsobiví vyhoví definici rakovinného nádoru:
- množí se výrazně rychleji nežli okolní tkáně
- zachvacují hlavně oslabené organismy
- nechávají se okolními tkáněmi vyživovat
- jejich užitek pro organismus je zpočátku nulový
- zbytnělí začínají okolním tkáním překážet a škodit
- metastázují


Hubit parazity jejich dikriminováním (zavést pro ně pravidla jiná nežli pro ostatní) se zatím v historii vždy zvrhlo. Pár zemí nyní zkouší legislativní chemoterapii - tj. zákony platné pro všechny, které ale nádoro-národům škodí více nežli užitečným. Docela jim fandím, mohlo by to vyjít.
Zamčeno