nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pavel V.
Příspěvky: 391
Registrován: 22 črc 2009 22:17
Bydliště: Praha

Re: nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Příspěvek od Pavel V. » 23 kvě 2011 14:02

Limity jsem zkoušel jak nové tak i přebíjené - od obojího vystříleno s CZ75 D compact 200ks bez jedného problému, nicméně nové Limity mi přijdou výrazně přesnější. Kologa s Glockem má s přesností podobnou zkušenost :roll:


FX Maverick compact .22
AirMaks Katran C .22
BALISTIK
Příspěvky: 114
Registrován: 20 úno 2008 17:55
Bydliště: SVK

Re: nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Příspěvek od BALISTIK » 25 kvě 2011 07:09

Ako citam mate len celkom slusne skusenosti.Mam som limitov cez 5000ks,aj novych aj prebijanych.Este do teraz chlapi u nas v klube na mna pozeraju dost blbo.Nove ako tak az na to ze su rozdielne navazky,par krat sa mi stalo ze boli len slabe praskance,prebijane?Strely rozne povytiahnute,jedna hore dole,rozdrapene nabojnice,skoro rozobralo par zbrani,gule v hlavni,naboje bez prachu.Nikdy viac :!:
Mam-GP-X-Calibur,CZ-45,CZ-82,Glock 23.Mal som-CZ 75B,Shadow,CZ100,CZ 83,CZ50,CZ 122 Sport,CZ 97B,Revolvery Taurus 689,85,Rossi,Holek 38,Holek 22LR,SA-858,malorazky Norinco,SM-2,Makarov PM,Sig Sauer Mosquito,Glock17,K-100MK6 Silver.
cony
Příspěvky: 11
Registrován: 25 dub 2011 08:30

Re: nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Příspěvek od cony » 25 kvě 2011 10:07

Přesně o tomhle jsem psal :)
Kubis
Příspěvky: 87
Registrován: 11 zář 2009 12:11
Bydliště: Praha

Re: nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Příspěvek od Kubis » 25 kvě 2011 15:36

Taky si přidám svoji, CZ 75 před půl rokem jsem koupil 200 Ks nových Limitů na zkoušku, před tím jsem rok používal Geco, SB bez jakýkoliv problémů.
Limity - 6 neodpálené napoprvé (otisk ale bez rány), dvě mi asi prošel zápalnik srz (výšleh od úderníku), celkově mi to přišlo že jedna rána je pecka jako hrom, druhá taková slabá, že jsem radši koukal do laufu jestli je venku. Pocitově co rána to originál a měl jsem z nich nepříjemný pocit, že střela zůstane v laufu atd. takže místo střílení jsem furt kontroloval zbraň.

Byl jsem rád že byly pryč, nikdy více.
Kubis
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Re: nazor na naboje LIMIT, SB a dalsi

Příspěvek od icehand » 25 kvě 2011 19:45

BALISTIK píše:Ako citam mate len celkom slusne skusenosti.Mam som limitov cez 5000ks,aj novych aj prebijanych.Este do teraz chlapi u nas v klube na mna pozeraju dost blbo.Nove ako tak az na to ze su rozdielne navazky,par krat sa mi stalo ze boli len slabe praskance,prebijane?Strely rozne povytiahnute,jedna hore dole,rozdrapene nabojnice,skoro rozobralo par zbrani,gule v hlavni,naboje bez prachu.Nikdy viac :!:
Absolutní souhlas!!! Jsou to zmetky a ještě horší je jejich postoj k zákazníkům v momentě, kdy dojde díky jejich střeliva k poškození zbraně. Pokud chcete objednat, ochota sama, pokud chcete reklamovat, nikdo nereaguje.
Kubis: Co náboj, to skutečně originál. Dřív jsem to používal na trénink jako simulace závad a jejich odstraňování. Teď viz. moje foto v předchozím příspěvku, už NIKDY!
Odpovědět