poranene ego a nova hadka.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Adam P
Příspěvky: 17
Registrován: 08 bře 2008 17:41

poraněné ego a nová hádka.

Příspěvek od Adam P » 20 úno 2011 13:37

Podle toho co jsem měl možnost zjistit je ten střelec jednoznačně hlavním viníkem. V tomhle přesvědčení mě ještě utvrzuje skutečnost, že byl pravidelným přispěvovatelem na stránky http://www.MujGLOCK.com a znal se osobně s tamními individui (např. osoba vystupující pod nickem "S474N" a další). Takoví se vysloveně těší na příležitost, aby mohli použít svoji legálně drženou zbraň. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale z mojí vlastní zkušenosti vím že se sníží v podstatě k čemukoliv, aby někoho pošpinili a na svých fórech si proti svým odpůrcům vyrobí kompromitující materiály a následně jimi argumentují (tím co dotyčný ve skutečnosti ani nikdy nenapsal). A co mi přijde nejvíc směšné je to, jak se ohánějí v souvislosti s právem vlastnit zbraně svobodou, leckdy používají i různé citáty (např. ten od Georga Orwella) ale sami se uchylují k totalitním praktikám - omezování svobody slova cenzurou, mazáním příspěvků, jejich upravováním, BANováním apod. Osobně vůbec nepochybuji o vině dotyčného střelce a myslím že trest který dostal je vcelku směšný. A to, že se proti trestu odvolává je pouze výsměch všem slušným lidem a já pevně doufám že v odvolací instanci rozhodně nedojde k jakémukoliv snížení trestu.

EDIT: Příspěvky které se tu v následujích minutách (možná vteřinách) objeví, např. od admixe opravdu neberte v potaz. A proč? K tomu jsem se vyjádřil již výše.


Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od admix » 20 úno 2011 13:48

Jsme radi, ze se k tematu po vice nez dvou letech (EDIT: po temer trech!) konecne pripojil odbornik Adam, a zaroven vsichni doufame, ze pote, co zazil exitus na forech zbranekvalitne.cz, strelectvi.cz a mujglock.com bude plnohodnotnym clenem fora Gunshop. :mrgreen:

Jako reakci na prvni Adamuv prispevek doporucim znovu prostudovat dostupne materialy. Ale samozrejme Adam to vi nejlepe, protoze my ostatni jsme hlupaci :D
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od ALKAJ » 20 úno 2011 13:50

Adam P: Mňa tvoj príspevok utvrdzuje v tom že si pomocou neho chceš "vyrovnávať účty" s konkrétnymi členmi iného fóra a neváhaš na to zneužiť človeka/udalosť čo s tým nemá nič spoločné.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Matěj » 20 úno 2011 13:53

Adam P píše:Podle toho co jsem měl možnost zjistit je ten střelec jednoznačně hlavním viníkem. V tomhle přesvědčení mě ještě utvrzuje skutečnost, že byl pravidelným přispěvovatelem na stránky http://www.MujGLOCK.com a znal se osobně s tamními individui (např. osoba vystupující pod nickem "S474N" a další). Takoví se vysloveně těší na příležitost, aby mohli použít svoji legálně drženou zbraň. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale z mojí vlastní zkušenosti vím že se sníží v podstatě k čemukoliv, aby někoho pošpinili a na svých fórech si proti svým odpůrcům vyrobí kompromitující materiály a následně jimi argumentují (tím co dotyčný ve skutečnosti ani nikdy nenapsal). A co mi přijde nejvíc směšné je to, jak se ohánějí v souvislosti s právem vlastnit zbraně svobodou, leckdy používají i různé citáty (např. ten od Georga Orwella) ale sami se uchylují k totalitním praktikám - omezování svobody slova cenzurou, mazáním příspěvků, jejich upravováním, BANováním apod. Osobně vůbec nepochybuji o vině dotyčného střelce a myslím že trest který dostal je vcelku směšný. A to, že se proti trestu odvolává je pouze výsměch všem slušným lidem a já pevně doufám že v odvolací instanci rozhodně nedojde k jakémukoliv snížení trestu.

EDIT: Příspěvky které se tu v následujích minutách (možná vteřinách) objeví, např. od admixe opravdu neberte v potaz. A proč? K tomu jsem se vyjádřil již výše.
Jen sem vložím tvůj příspěvek, aby tě Adame zase nenapadlo obviňovat druhé, že tvůj příspěvek nějak upravili a že jsi to vůbec takhle nenapsal.
Adam P
Příspěvky: 17
Registrován: 08 bře 2008 17:41

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Adam P » 20 úno 2011 13:54

ALKAJ: Ano, nepopírám že máš částečně pravdu. Je tomu pár chvil co jsem byl doslova "vyštván" z fóra MujGLOCK.com a k napsání tohoto příspěvku mě "motivovala" právě tahle skutečnost. To rozhodně ale neznamená že to co píšu si skutečně nemyslím a že si za tím názorem nestojím. Chtěl jsem to celé uvést na pravou míru, protože u "konkurence" to bohužel nejde.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od admix » 20 úno 2011 13:57

Adam: zapominas na to, ze u "konkurence" jsi nebyl vystvan za vlastni nazor na tuhle konkretni udalost. Musim ale uznat, ze manipulace a lhani ti opravdu jdou.

Zaroven bych poprosil moderatora, aby tyhle prispevky pripadne oddelil nekam do offtopicu, protoze bude uz jenom hur :( (overeno na trech forech).
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » 20 úno 2011 14:19

Adam P píše:(např. osoba vystupující pod nickem "S474N" a další). Takoví se vysloveně těší na příležitost, aby mohli použít svoji legálně drženou zbraň.
Ano, to je naprosto logicke. Vzhledem k tomu, ze ZP vlastnim nejakych 10 let, tak je zajimave, ze v sobe to "teseni se" tak dovedu brzdit, ze? Jsem to ale svine, ze jsem si porad nejak tu prilezitost nenasel, ze? Naproti tomu je zajimave, kolik prehmatu se zbrani si uz sam udelal a jeste ses k nim verejne priznal - a to mas zbrojak, ze "za ctrnact dni to bude tyden".
Adam P píše:Osobně vůbec nepochybuji o vině dotyčného střelce a myslím že trest který dostal je vcelku směšný.
To, ze utocis vuci me je naprosto smesne, ale tvoje nazory na treti osobu, ktera s tebou nema nic spolecneho, je naprosto ubohe a pouze ukazuje, co jsi ve skutecnosti za cloveka.

Jinak aby osazenstvo vedelo, s kym ma tu cest, tak doporucuji se seznamit kuprikladu s timhle:
:arrow: http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopi ... 256&p=3463
:arrow: http://forum.mujglock.com/hlasovani-co- ... t6977.html

Strelectvi se tohoto parazita uz jednou provzdy zbavilo, takze to neni mozne dohledat. Zajimave je, ze vsude ma problemy jenom on. Osobne jsem zvedav, jak tu dlouho vydrzi a vubec vam tu panove nezavidim.

EDIT: jeste neco ze Strelectvi:
:arrow: http://www.strelectvi.cz/forum/post233234.html#p233234
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Adam P
Příspěvky: 17
Registrován: 08 bře 2008 17:41

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Adam P » 20 úno 2011 17:05

S474N: Už několikrát jsem ti psal, že urážka od primitiva tvého ražení je pro mne kompliment. A ty jsi pro mě ta největší špína co může existovat, takže jakýkoliv tvůj útočný příspěvek na mojí osobu mě nesmírně těší. I když je pravda že mě to už začíná celkem unavovat. Co se týče toho že máš zbraň více jak 10 let a nepoužil jsi jí - tam nejde ani tak o to že bys nechtěl tu zbraň použít (ty bys jí použít chtěl) ale jsi posránek, jsi zkrátka zbabělec a bojíš se nést důsledky svých činů. Neměl bys odvahu jít do vězení. Navíc na názorném případě v Krušných horách vidíš jak to dopadne když grázl použije nepřiměřeně zbraň - v případě že je spravedlivá justice tak následuje spravedlivý trest. Takže když teď víš jak bys dopadl tak nepředpokládám že bys zbraň použil, protože tvoje zbabělost a posránkovství jsou zkrátka větší než tvoje touha si zastřílet. Navíc si svoje mindráky léčíš tím, že na netu vystupuješ pod anonymním nickem "Satan" a myslíš si bůhví jak nejsi drsný :lol: . Tvoje odkazy vůbec nic nedokazují, tohle jsem už dávno předesílal že s tímhle přijdeš a jasně jsem psal že spousta těch příspěvků je různě upravených, moje příspěvky byly cenzurovány a mazány. Co se týče té "třetí osoby" tak i když jej neznám tak mi dostatečně stačí že se s tím člověkem znáš ty. Víš ono přísloví "vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá" bývá většinou založeno na pravdě a já jsem přesvědčený že většina tvých známých (pokud nějaké teda vůbec máš) jsou bezcharakterní krysy jako seš ty. Co se týče Střelectví.cz tak mam možnost se tam kdykoliv vrátit (pod podmínkou založení jiného účtu) ale já o to až tolik nestojím, nejsem takový ubožák jako admix který se tam vrátil po ročním BANu. Opravdu nemám potřebu se po roce vracet oknem tam, kde mě vyhodili dveřmi...


EDIT: je jedno co ti kdo kde provedl, ovšem způsob jak tu mluvíš s lidmi je nepřípustný!
Takže se s tebou musím rozloučit.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od admix » 20 úno 2011 17:18

Adam: ja se na strelectvi nevratil - opet lzes jako kdyz tiskne.

Musim ovsem priznat, ze mi dela zvracene poteseni videt, jak te ten "primitiv" Satan (ktereho znam, stejne jako vetsina osazenstva, osobne) dokazal polozit do kolen, takze se snizujes k osobnim urazkam stejne jako my, primitivove. Vitam te tedy mezi debily! :lol:
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Matěj » 20 úno 2011 17:28

Adam P píše:Opravdu nemám potřebu se po roce vracet oknem tam, kde mě vyhodili dveřmi...
A to jsi dokázal na "zbraně kvalitně".
Tam jsi nelezl zpět oknem, ale i komínem, schránkou na dopisy, otvorem pro psa a snad i odpadní rourou.
A nebylo to po roce, ale téměř okamžitě po udělení BANu na každý z mnoha "nicků", které jsi měnil s nedostižnou rafinovaností.

Re: Napomenutí / vyloučení
seznam v této chvíli známých dulicitních nicků " ADAM"

Adam
Adam2
Ing.BAN
Adam3
Jan Novak
Adam P.
Adamsite
Adam.BAN
Adam007
Adam22
Fantomas
AdamXXX
Adam111
Adam222

Adam.123 doplněno 28.12.2009
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=256
glock1719
Příspěvky: 125
Registrován: 04 dub 2007 21:50

Re: poraněné ego a nová hádka.

Příspěvek od glock1719 » 21 úno 2011 10:48

Bože o bože pošlete ho na léčení.
Štěstí přeje připraveným.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: poraněné ego a nová hádka.

Příspěvek od cmk » 21 úno 2011 12:08

Strelectvi se tohoto parazita uz jednou provzdy zbavilo, takze to neni mozne dohledat. Zajimave je, ze vsude ma problemy jenom on. Osobne jsem zvedav, jak tu dlouho vydrzi a vubec vam tu panove nezavidim.
To neni pravda. Adam je jediny spravedlivy a spravny majitel ZP a navstevovatel for a vsichni ostatni jsme pitomci :-)
Zajic
Příspěvky: 215
Registrován: 26 říj 2006 19:50

Re: poraněné ego a nová hádka.

Příspěvek od Zajic » 21 úno 2011 16:15

Prestante to pako resit, a normalne ho vyhodte. Takovy clovek jen vysava dobrou energii. Myslim ze je uz potrestany dost, natoz abychom ho tady nejak jeste urazeli :lol:
Doporucuji ti lekarskou odbornou pomoc Adame Pospisile :!:
hauktor
Příspěvky: 24
Registrován: 16 dub 2010 17:11

Re: poraněné ego a nová hádka.

Příspěvek od hauktor » 21 úno 2011 18:13

jsem ho taky nějakou dobu pozoroval,ale že to byl i adam 22 jsem nepoznal.byl asi na chvíli vyklidněnej :-)
Odpovědět