Neudelal jsem zkousku ZP praktickou cast

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od WohlmuthOta » 08 úno 2011 19:54

U mě stál komisař, správce střelnice a 2 policajti.


Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od Radgost » 09 úno 2011 17:20

U mě stál, před cca 13. lety jen komisař, jestli si teda dobře pamatuju.
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od harrykv » 10 úno 2011 14:56

U mě komisař, policajt a správce.... jestli dobře počítám tak jsou to 3 kusy :D
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od BlackAdder » 10 úno 2011 15:37

U mě (loni, Kelč) komisař + správce, policajt zůstal sedět v klubovně u kafe :D
všechno naprostá pohoda, nenásilně, žádná tendence dělat z člověka vola, měl jsem z celé zkoušky velmi pohodový dojem.
Uživatelský avatar
Butch Cassidy
Příspěvky: 42
Registrován: 02 zář 2010 15:50
Bydliště: Praha

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od Butch Cassidy » 13 úno 2011 11:23

je mi z toho špatně když to čtu..korupce je v tomhle státě asi všude. když jsem byl poprvé střílet tak mě milá slečna instruktorka varovala před komisařem který "řádí" v mé městské části. samozřejmě jsem ho dostal a u manipulace mě dusil 2* tak dlouho jak ostatní (později jsem se dozvěděl, že všichni kromě mě u něj byli na přípravě :). nejenže jsem musel všechno popsat, rozebrat, složit, dokonce mi prohodil prázný zásobník za nabitý když jsem se nekoukal. všechno to jsem "přežil", tak mi dal názorně předvést jak odstraním všechny 4 závady u cz75. málem mě vyhodil, zachránil jsem se rozebráním ještě cz83. nervy na pochodu..

každopádně když vás podobný blb vyhodí, i když jste dobře připraveni, nepodporujte tu svini a nechoďte k němu na přípravu za $, máte právo na výměnu komisaře. bojujte s tou korupcí jinak nás sežere jak rakovina
Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch.
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od harrykv » 13 úno 2011 13:31

Proč nenapíšete stížnost na ministerstvo vnitra, policejní prezídium, nebo třeba taky probudit Lex z dlouhého spánku?... Všichni tu jen o tom píšete, spousta z Vás je členy Lexu, ale nevyužijete té možnosti kterou Vám Lex nabízí. Udělejte to. Řekl bych že vás to už netrápí když máte zkoušku za sebou, ale v rámci solidarity s budoucími kolegy by jste to udělat měli. Já bohužel takovou zkušenost s komisařem nemám, tak nemůžu moc kritizovat, ale vy co ji máte to udělejte. Řekl bych že zásadní problém, ale bude v tom že komisař je civilní osoba, které nikdo nemůže zakazovat podnikat. Nevím jak by se to dalo ošetřit.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od JirkaS » 13 úno 2011 15:52

Já to vidím trošku jinak. Ti co byli u komisaře na kursu nemusel přezkušovat tak detailně, protože a) na kursu viděl jaký schopnosti a vědomosti mají, b) na zkoušce si ověřil jen jestli si pamatujou to co neznali a co je doučil na kursu. Kdežto ty co na kursu u něho nebyli, musel detailně vyzkoušet ze všeho, co má žadatel o ZP znát. Já na tom nevidím nic špatnýho a křičet tady něco o korupci a rakovině a podobný nesmysly je mimo mísu.
Uživatelský avatar
Butch Cassidy
Příspěvky: 42
Registrován: 02 zář 2010 15:50
Bydliště: Praha

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od Butch Cassidy » 13 úno 2011 19:53

JirkaS píše:Já to vidím trošku jinak. Ti co byli u komisaře na kursu nemusel přezkušovat tak detailně, protože a) na kursu viděl jaký schopnosti a vědomosti mají, b) na zkoušce si ověřil jen jestli si pamatujou to co neznali a co je doučil na kursu. Kdežto ty co na kursu u něho nebyli, musel detailně vyzkoušet ze všeho, co má žadatel o ZP znát. Já na tom nevidím nic špatnýho a křičet tady něco o korupci a rakovině a podobný nesmysly je mimo mísu.
je to možnost jak si to vykládat :) já si naopak myslím že když komisař vidí že zkoušený udělal test a manipulaci umí, neměl by ho dusit půl hodiny jen proto, že z něj nevyrazil prachy za lekce. komisař má být přísný, ale férový. na mě to působilo spíš jako očividná snaha na něčem nachytat.
Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch.
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od harrykv » 13 úno 2011 20:21

JirkaS píše:Já to vidím trošku jinak. Ti co byli u komisaře na kursu nemusel přezkušovat tak detailně, protože a) na kursu viděl jaký schopnosti a vědomosti mají, b) na zkoušce si ověřil jen jestli si pamatujou to co neznali a co je doučil na kursu. Kdežto ty co na kursu u něho nebyli, musel detailně vyzkoušet ze všeho, co má žadatel o ZP znát. Já na tom nevidím nic špatnýho a křičet tady něco o korupci a rakovině a podobný nesmysly je mimo mísu.
Mimo mísu jsi ty, protože už principiálně má proběhnou zkouška u všech stejně se stejným metrem. Proto je to zkouška, nebo ty jsi ve škole nechodil na zkoušky na které byl učitel který tě to léta učil? Tebe nedusil? Mě teda jo, i přes to že věděl že umím.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
andrewl
Příspěvky: 104
Registrován: 18 zář 2006 21:10

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od andrewl » 14 úno 2011 15:59

Nechtějte vědět jaké byly moje zkoušky... Písemnou jsem dal na 100%.. ústní odpověděl celou kamarád (byli jsme tam ve dvou), protože byl v odpovědi vždycky rychlejší a komisaři to vůbec nevadilo. Pak nás poslal na střelby, tam stál instruktor střelnice, vzal papír a podepsal se slovy "Vy už jste si střílet přeci včera vyzkoušeli".... a ZP byl doma... Ovšem nemyslím, že bych si to nezasloužil. O zbraních jsem už tehdá věděl hodně a praktickou bych dohromady dal, testy jsem skutečně udělal a to střílení? Nevím jestli bych to nastřílel, ale dnes určitě!
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od DrobasMirek » 15 úno 2011 09:07

ústní část??
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Neudělal jsem zkoušku ZP praktickou část

Příspěvek od Apevia » 15 úno 2011 21:51

No, někde to máte celkem zajímavý...
Já dělal minulej týden zkoušky... Stál u mě jen komisař a policista. Když viděli, že vím o čem je rozborka (Cz75), dle toho, jak jsem to popisoval, tak nechtěli ani rozborku dokončit a šlo se střílet. Teorie problém nebyl, 40min času je až až... No a u praktický části je největší problém spíš asi jen stres, pokud tedy víte co a jak a neotočite se s nabitým kvérem na opačnou stranu.
A co se týká těch komisařů co dělají ty "kursy"... Nemýlím-li se, tak se to neslučuje s výkonem povolání, ne?
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět