BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Kubajzz » 05 led 2011 23:14

Jo a k tomu sledovat, jak se teď nad tím tetelí blahem a vypouští k tomu ty svoje moudra, to už chce fakt silný žaludek...


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 05 led 2011 23:31

2 MOT
Podivej, mozna ze neumis cist, nebo se ti to cist nechce. Ale od zacatku se tu resi jen jedna vec a to je to, ze nekteri admini (ano SDW) si vyrizuji sve osobni ucty s nekterymi cleny GS z pozice admina, jsou podjati a zaujati, meri svoji metrem. s tim se vice mene ztotoznilo uz asi 10 lidi.
To jak je moderovano vlakno MaO ukazuje jen jaky je v nem bordel. Kdyz se podivam na tve prispevky, tak jich vic jak 90% patri na nejaky chat. za coz jsi mel byt mnohokrat napominan a banovan. ale protoze evidentne patris do privilegovane skupiny MaO, tak ti to proslo. a to nemluve o vulgarismech. Napsat to nejaka neoblibena osoba tak uz ma ban na IP.
To ze pisi do MaO je dano jak jsem jiz uvedl, tim, ze to vlakno je prasecky moderovano a vypada to tam jak na myslivosti, radime si. Predpokladam ze kdyz je to MaO, tak se to ma pohybovat v ramci souteze, nikoli ze se tam resi napr. vliv teploty na hlaven, na naboj apd. Takze jestlize se jedna o diskuzi na technicke tema a vidim ze nekteri ucastnici se vydali spatnym smerem (treba i v uvahach) tak tam napisi svuj nazor. O MaO jako takove jsem se uz vic jak rok nezminil a vzal jsem si k srdci velice odmerene a arogantni (mne to neva, jsem taky arogantni, kdyz si myslim ze to je potreba) radu at se o MaO nestaram. Ale kdyz uz jsme u toho, tak jsem se o MaO staral mozna jeste drive nez jsi zacal ty. Staci se podivat na zacatek vlakna. rok 2006. a zaroven porovnat jak kdo zmenil za ty 4 roky sve vyjadrovani a vuci komu. zajimave cteni.
Proto kdyz se Sportovec vyjadril k necemu v BR vlaknu, dostalo se mu stejne vyzvy. nic vic nic min.
Jako inteligentni clovek, za ktereho te pokladam, sis musel vsimnout, ze me spory se SW vzdy vznikly na zaklade TECHNICKYCH A ODBORNYCH pripominek, ktere se pak vzdy svezly do osobni roviny. A ne mou vinou. Kdyby vlakno bylo moderovano nestranym modem, tak se to nikdy do te urovne nemohlo dostat.
Tvuj prispevek svedci bud o tom, ze nesledujes deni, protoze bys nemohl napsat ze se o MaO otiram protoze to opravdu neni pravda. nebo se snazis vyprovokovat diskuzi o MaO.

2kubajz
ty mas zaludek hodne silnej a rekl bych ze asi jako krava domaci, mas jich nekolik.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Harry
Příspěvky: 57
Registrován: 29 zář 2007 19:41

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Harry » 06 led 2011 00:20

Harp: trefa...

To že na tomhle portále a v některých vláknech vládnou podivné poměry asi nelze pochybovat. Je zvláštní že někteří si mohou dovolit tolik a prochází jim to, zatímco jiní dostanou BAN za méně :roll: Zvláštní...
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od milius » 06 led 2011 15:24

To mi připadá jako za komančů.Nejlepší cenzura je ta naše a náš nápad.A ve finále ruka ruku myje. :roll:
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Smazaný uživatel 5179

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 08 led 2011 14:02

Čistička odpadních vod hadr. Jak by řekl Jan Haubert - "Punks not dead, vy volové"
Tímto děkuji Alexxxovi za jeho pozitivně anarchystický pohled na soutěž Česká sklopka. V jednoduchosti je síla a v jednoduchých pravidech nebude tolik debaty a nedorozumění.
A to jak v soutěži, tak na fóru!
Když lezu na stěnu, držím se madel. Když lezu na fórum, držím se pravidel. Nikdo nikoho nenutí tu být, a tydle h... nikoho nebaví číst.
Pánové moderátoři a admini, upřímný obdiv za trpělivost.....
Uživatelský avatar
mkouba
Příspěvky: 269
Registrován: 26 bře 2009 10:04
Bydliště: Praha

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od mkouba » 11 led 2011 18:12

Taky neco malo napisu. Pokud jde o Grinche, ten sel tvrde za svym a rekl bych, ze rozvrat v MaO byl jeho jasnym cilem. Takze proc je na nej tolik lidi nas*****ch neni treba opakovat. Nicmene (a asi to nebude chyba jen Sidewindera) je tu jeste jeden problem a ten se tyka admin a moderatorskych uctu. Tohle forum je jedno z mala, kde admini a moderatori pod svym uctem prispivaji do diskuze a to vidim jako obecnou chybu. Sam jsem kdysi moderatora delal a aby to mohlo fungovat, tak zaprve nebylo dobre znat pravou identitu adminu a za druhe jsem na foru sve nazory psal pod jinym nickem. Pokud znam identitu moderatora, je prilis snadne jej napadat a zatahovat do osobnich sporu. Tezko po nem potom chtit nestrannost. To je proste spatne.
Air Arms EV2 MK III
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 11 led 2011 19:24

dovolilm si nesouhlasit s tim ze by grinch chtel rozvrat MaO, zvlaste pak kdyz neni ani minimalne soucasti "organizacniho vyboru". to je jako bys narkl mne, ktery s pravidly svym zpusobem a napady Harpovi pomahal, ze jsem se snazil neco rozvratit. Myslim ze je dost nestranych lidi, kteri to vidi jinak nez ty.
Navic ikdyby to bylo tisickrat pravda, tak msta ci jina osobni reseni z postu admina, je naprosto mimo, a radi to admina jeste na horsi uroven.

Jinak urcite stoji za uvahu co jsi napsal o moderovani a prispivani. Pravda je ze na vsech forech admini ci modove prispivaji normalne. mit nick a byt mod, tak si myslim ze to dava daleko vetsi moznost nekoho provokovat a pak mu jako mod ci admin udelit ban. :-)

spis bych to videl tak, ze pokud ma admin ci mod osobni intrese na vlaknu, tak by ho nemel moderovat ale mel by to nechat delat nejakeho sveho kolegu. protoze ten je nestranny.

stejne jako jsem psal drive, docela by mne zajimalo, co te vede k tomu, ze grinch ci nekdo jiny, mel za umysl a s uspechem to udelal, rozvrat nejakych zavodu?
takhle to je zase jen pomlouvani nekoho kdo sem nemuze psat.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
mkouba
Příspěvky: 269
Registrován: 26 bře 2009 10:04
Bydliště: Praha

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od mkouba » 11 led 2011 20:51

O.K.
Mas pravdu ze nemuze reagovat, takze o tom dal psat nebudu. Je zbytecne rozdmychavat dalsi emoce, kdyz to stejne nicemu dobremu neposlouzi.
Air Arms EV2 MK III
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 11 led 2011 21:01

taky bych to tak nejak videl. navic diskuze byla o chovani na foru apd.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 13 led 2011 16:59

Súhlas so Shivom, fórum je neprehľadné, v každej téme kopec balastu, fórum stráca zo dňa na deň technickú úroveň. Česť pár jednotlivcom, ktorí majú k témam čo povedať. Či sa to niekomu páči, alebo nie, Shiva k nim patrí - držím palce.
PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od PaF » 14 led 2011 07:25

info pro adminy
VLAKNO LZE ZAMKNOUT :lol:
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od harpplayer » 14 led 2011 14:15

Nenaváděj, je docela zajímavý sledovat, jak se tříbějí charaktery některých jedinců... :twisted:
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 14 led 2011 14:37

Na tie charaktery treba založiť psychofórum, a toto fórum môže ostať verné svojmu účelu.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Kubajzz » 14 led 2011 22:49

Hehe, tak mě napadá, když je to tu nepřehledné, špatní admini, samý balast a nízká úroveň, tak proč tady vlastně chodíte? :lol: :mrgreen:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 15 led 2011 14:51

1200 tém, len v sekcii vzduchovky vypovedá o niečom. Ak sa rieši v nejakom threade kto bude napr. stavať sklopky, kto zhadzovať, aký guláš navariť, alebo každý druhý začínajúci člen založí tému "poraďte akú vzduchovku", to podľa mňa uniká adminom. Osobne ma nezaujíma agresivita ľudí, čo majú niečo v hlave, dá sa pri troške snahy prehliadnuť. Vždy lepšie, ako keď ufňukaný dobráčik trepe dve na tri. Pýtaš sa Kubajzz prečo Gunshop fórum ? No preto. lebo mi ho Googl vyhľadal ako prvé. Na ostatné Česko-slovenské fóra som sa už neregistroval. Toľko za mňa pre objasnenie.
Určitá skupina pseudoodborníkov sa naváža do iných pseudoodborníkov a skutoční odborníci, ktorí majú čo povedať do strelectva a zbraní sú frustrovaní z invektív a neprispievajú. Som abstinent, ale keď chcem ísť do krčmy, otvorím si niektoré témy kde to žije.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Zamčeno