Zakladni prislusenstvi u pistoli v cene

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 20 bře 2005 12:11

Dobrý den , chci si koupit pistoli, uvažuji o ČZ 75D, ČZ 75D P O1, GLOCK 17, NORINCO NC 226

Zajímá mne co za příslušenství je v ceně, např kolik zásobníku , věci na čištění a tak

Díky za odpovědí


Návštěvník

re:Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 20 bře 2005 13:54

K číze dostaneš krásný kufřík, je opravdu velmi pěkný a praktický!
Návštěvník

re:Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 20 bře 2005 15:49

Ke Glockovi taky (ke každé "západní zbrani"). Taky dostaneš navíc jeden zásobník (většinou) a někdy nějaký mozasný, nebo silonový kartáček. Vše ostatní nutno dokoupit.
Návštěvník

re:Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 20 bře 2005 18:26

K Norincu jsem dostal náhradní zásobník, nějaký náhradní pružinky a drátky (netuším ale co to je). Vše je strčený v polistyrénu a šoupnutý do papírový krabice. Když jsem byl u policajtu na registraci, tak se mi smáli, že tam nesu nějakou hračku. Ale pak když jsem ji vyndal (nc 228) tak se jim moc líbila a každej si jí zkoušel v ruce.
Návštěvník

re:Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 21 bře 2005 11:30

díky za odpovědi
Návštěvník

re:Základní příslušenství u pistolí v ceně

Příspěvek od Návštěvník » 21 bře 2005 17:31

Kámošovi ted o víkendu jedna pružinka z Norinca 226 praskla, takže to, cos našel v krabici, rozhodně nevyhazuj, pak bys to třeba horko těžko sháněl.
Jinak já měl Norinco "Walther TT" jen s jedním zásobníkem a k 1911 dávají taky jen jeden zásobník, druhý si musíš koupit.
Pistole Norconia mívají dva zásobníky, přitom výrobce je stejný, jen Norconie jsou v Německu upravená Norinca.
V krabici (papír nebo polystyren) bývá ještě nástroj na protahování hadru vývrtem, někdy kartáček.
ČZ tradičně v ceně dodává druhý zásobník a plastový kufr + nástřelný list, který je stejně generovaný počítačem.
Odpovědět