Bojovy nuz ???

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 20:13

Ovšem, těch bojových nožů-rozuměj, nožů pro zabíjení lidí jsem vyvinul velkou spoustu. Mám k tomu docela vztah. 20 let ve školách bojových umění. Proto mám konec konců tolik přátel i v Praze, kde jsem jezdil cvičit wing-chun. Vše souvisí se vším..


Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od edelweiss » 08 lis 2010 20:21

Jo o knife sem se bavil s Nestorem, docela neskousl systém banů bez výstrahy, prý tě tam nějaký týpek poslal do prdele a bana nedostal, on řekl prd a má ho. Já to roky četl nikdy jsem tam nepsal a asi před pár měsíci jsem si tam zrušil účet. Nebaví mně ta přetvářka jako že nekomerce, když tam všeci zjevně chtějí prodat :mrgreen:

Jinak tvoje kudle paráda těším sa na tu pro mně, bude s G19 ladit:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 20:27

Já to dělal taky jen jako hobby. Ale pro hobby mám jasnou definici. Hobby ti peníze bere. Řemeslo, třeba nožířské, když prodáš-peníze dává. A mým závistivým nepřátelům z řad nožířů včera vzkázal něco i Buddy Weston. Je to pro mně veleúspěšný Pan nožíř. A ten napsal jasně-není obtížné nůž vyrobit, ale prodat. Nestor dostal ban za to, že si nenechal srát na hlavu, a že se mně zastal.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od edelweiss » 08 lis 2010 20:39

se Nestorovy divím, jestli má zapotřebí hádat se s kašpary, jinak jak je rok dlouhý tak nevytáhne paty a najednou tolik energie:-) aby ho nešlehlo:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od edelweiss » 08 lis 2010 20:41

Jo abych nekecal z cesty, vždyť já mám kudlu od Blacka, jak ses tu stavoval s Nestorem tak si mi dal kudlu ať si ju doladím, no mně sedí jak je, dost s ní krájím (dřevo) a už má i svojeho druha na patrony, foto přikládám :-)
Přílohy
P1070435.JPG
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 20:47

To je sranda, jak ty moje kudly nacházím u majitelů, kde bych je nečekal. Tak máš od Nestora dárek. 8) Byl to takový můj úlet, strojařova variace na keltský pracovní nůž. Tož se znim možeš točit na prstě, machrovat. :lol: Ale jinak je fakt, že jsem rozdal stovky nožů za tu hromadu let. Snad majitelům nesou radost.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od edelweiss » 08 lis 2010 20:49

Já měl za to žes ho po Nestorovy poslal? Nebo mi narval svůj prezent?
To je dareba rozdavačný :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od pussylala » 08 lis 2010 20:53

Tak tady je výběr nožů dle pořadí jak se mi líbí a z kterých bych si dokázal vybrat.

Black1
Black2
Black3
Black4

p.s. wing-chun sem taky dělal pár měsíců. Pak jsem se vysral na učení VŠ a tím jsem zakopal i Wing-chun. Zajímavý styl, ale na dlouhé roky.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 20:55

Však jsme byli na akci společně, tož co. Jesli ti to potom dal, jeho dárek. Ale cypovina to řešit tu. Rači sem dej ty moje kudle na "bojovani" :lol: :lol: :lol: Myslim obrazki, bo mi to jaksi neide.
(doufám, že trochu Ostrawštiny přežijete)
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Matěj » 08 lis 2010 20:58

Pussylala - ta dvojka je slinivka. Dal bych si taky říct.
Ale tahle je ještě ..... http://www.black-knives.com/noze/ipage00053.htm
Snad si dá Ježíšek říct a přinese mi aspoň něco z Číny.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 21:01

Obrázek č.2 je opravdu bojový nůž. A pěkně velký. Je to moje variace na Green Beret od Chrise Reeva. A dost lidí mi řeklo, že můj nůž se jim drží líp. Vše budu mít v Praze na výstavě za měsíc. Budu tam mít na stole hoodně nožů, i kosiček. Protože předpokládám, že máte moje webovky prolezlé, takže to moje machrování v televizi jste viděli...
Naposledy upravil(a) Black dne 08 lis 2010 21:03, celkem upraveno 1 x.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Silencer » 08 lis 2010 21:02

Mě se těžce líbí 54ka a 72ka (to je zřejmě inspirace ze Sable od Chrise Reeva, ale kdo ví kde on to opsal). Fakt pěkný kudly.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od edelweiss » 08 lis 2010 21:05

tak dej link, čísla mi nic neříkají,-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Black » 08 lis 2010 21:08

To jsou nože, které jsem dělal jako oslavu práce Chrise Reeva. Je strojař, jako já, a prosadil se. Můj pomyslný vzor. Ty dva celokovové nože jsem vyrobil jen jako hec, ve smyslu, co umí jihoafrický nástrojář, to moravský nástrojář umí taky. Ale míry jsem si zadal svoje. A nechci dělat další kusy. Stačí mi ten hřejivý pocit, že to umím, a také to, že to zatím nikdo ve stejné, nebo lepší jakosti, než já, v čr nevyrobil. :lol:
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Bojový nůž ???

Příspěvek od Silencer » 08 lis 2010 21:53

Jsme sice OT, ale ty dva celokovový jsi určtě flexou nedělal :lol: Fakt super práce.
Odpovědět