Rada ohledem praktickeho lekare v Brne?

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Rada ohledem praktickeho lékaře v Brně?

Příspěvek od Lanius » 23 črc 2010 18:51

Nazdar

Smím se zeptat, znáte někdo rozumného obvoďáka v Brně anebo blízkém okolí? Nejlépe se ZP, nebo takového, co není hoplofob.

Jsem totiž ze Slovenska, potvrzení od mého doktora na Slovensku na policii neberou(bodejť, to vaše je mnohem komplexnější), a poslední co potřebuji je, že obvoďák, který mne nezná, bude chtít aby jsem absolvoval testy u mozkoškrabů, aby měl jistotu. Teď stojí už ~2500 Kč. Zas*aná inflace. A tady mně žádný doktor si jako pacienta nezaregistruje, neboť jako student tady tuším ani nemůžu mít zdravotní pojištění.


Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Re: Rada ohledem praktickeho lékaře v Brně?

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 04 srp 2010 10:36

S doktorem Ti nepomůžu, ale pokud vím, tak zdravotní pojištění tu může mít každý kdo si ho zaplatí. Třeba jako OSVČ - osoba samostatně výdělečně činná.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Rada ohledem praktickeho lékaře v Brně?

Příspěvek od Lanius » 04 srp 2010 12:41

Už jsem zjistil, že když si vybavím nejaká lajstra na pojišťovně, tak se budu moci tady zaregistrovat přes Všzp.. v SR ji mám taky...

S tím doktorem děkuji za rady v SZ. Snad to nějak vyjde.. a když ne, tak budu muset k mozkoškrabům. Jenom kdyby to tolik nestálo, testovat se nechám rád, je to sranda..
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Rada ohledem praktickeho lékaře v Brně?

Příspěvek od Lanius » 08 říj 2010 23:19

Vyjít to vyšlo. Praktická lékařka pro studenty VUT.. sympatická a celkem rozumná pani. Přišel jsem tam v klidu, slušně oblečen, a po dotázání na všechny možné věci zabraňující vydání zdravotního potvrzení jsem to dostal... s poznámkou "brýle nutné"..
Odpovědět