Sraz vzduchovkaru XXI.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

radlukaj
Příspěvky: 324
Registrován: 09 kvě 2009 09:11
Bydliště: Praha

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od radlukaj » 28 čer 2010 20:00

Ahoj,

Z toho, co vím, že chce Alexus natáčení předpisy v souladu s principy HFT nebo FT. Myslím, že je to dobrý nápad, protože by to mohlo být čas vykonávat povolání mimo Česká republika.
V Polsku je mnoho střeleckých závodů ve Slezsku nedaleko hranic s Česká republika. Myslím si, že oblast, ve Odolena Vodzie je dobrý a může udělat dobrý tam, umožňující sledovat střílet s HFT / Ft.

Lukasz

P.S. Google translator :)


CR HFT Team 2012&2013&2014
Steyr a USO
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od pussylala » 29 čer 2010 18:07

Už jsem se bál, že alexxxus nevzpomene sklopku pana Bárta :D. To ale nemá cenu řešit, v soutěži už pár podobných sklopek bylo, je potřeba je opravit. Zlatý gamo systém, jen by nezabíral tolik místa. Pravidla sice jeden závod byli ofiko HFT, ale teď Kubajzz řekl, že se bude střílet náš Český kočkopes jako vždycky, tak se tak i střílelo. Mohl bych najít někde příspěvky, když jsem měl i já podobný názor ucelit pravidla na pravé HFT a FT a tenkrát jsem za to sklidil negativní ohlas, že kam se začnou tahat pravidla tak to bude stát za hovno. Třeba jeden výcuc z alexxxusových příspěvků:
Alexxxus píše: Doufám že se kromně optiky a energie 16 joule nebude nic jiného omezovat třeba že by se to museloo střílet Cz200 nebo Daystatem :-)
Alexxxus píše:Budeme střílet samozřejmně FT protože z HFT, z toho by se tady pár lidí objesilo.
No a teď to je HFT Obrázek
p.s. (mimo téma) nějak se nám před barákem rozmnožili straky, řvou tady a serou mi na auto. Mám 100 chutí si jít zničit karmu :lol:
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od LaRi » 29 čer 2010 19:11

Šel jsem s Alexxxusem a Zuzkou ve skupině. Oba mě přestříleli a nevěším se. Nic nemožného po nás Aleš nechtěl. Možná by trochu pravidel neškodilo. Alespoň by se pak neřešily spory typu:,, vy u toho sedíte, to se nesmí"
A nebo se řekne rovnou ať si každý střílí jak umí a je to taky vyřešeno.
Jenomže já do závodu nejdu s tim, že musim vyhrát. Jsem spokojenej, když nejsem poslední.
A na srazy jezdím,protože je mi s váma dobře. A s někým se hádat? To teda ne.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od mikiki » 29 čer 2010 22:06

2LaRi:
na 100% s Tebou souhlasím, pro mne jsou taky výsledky někde vzadu.
Nejvíce si na srazech cením toho, že je to pro mne velký relax a m.j. se sejdu s lidma, z nichž někteří jsou již mými kamarády a mohu si popovídat o všem možném :D
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od Alexxxus » 30 čer 2010 00:59

No příště budu střílet s energii dejme tomu 55 joule to sklopka padne díky víru co kolem ní bude vířit a když ji náhodou trefím tak ji vyrvu i se šroubama. Nene postavím HFT sklopky tak že ze sedu nepůjdou trefit :-) konecnkonců ani když se oprř flinta přímo o strom. Už na to dost myslím asi vyrobím idelaní překážky jako asi před rokem .... :-)

A Pussy kdysi jsem se upsal FT a HFT jsem prohodil.
Na chození ve dvou bych trval a kdo s kým půjde bych losoval.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů XXI.

Příspěvek od Kubajzz » 01 črc 2010 17:05

Fotky a výsledky soutěže jsou tady:
http://forum.gunshop.cz/field-target-t5738-480.html
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět