Vybiram lepsi vetrovku

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Blue_L
Příspěvky: 2742
Registrován: 18 pro 2009 12:16
Bydliště: West Slovakia

Re: Aku PCP kupit?

Příspěvek od Blue_L » 26 čer 2010 20:49

Kludne by som sa nebal dat na HW100 optiku Delta Titanium bud 4-16x42 alebo 6-24x42 podla toho ake zvacsenie preferujes ja pouzivam najcastejsie od 4-10. 16x len na nastavenie paralaxi. Titanium ma si myslim skvely obraz!


Weihrauch HW100S .177 + Discovery VT-Z 4-16x50 FFP
KalibrGun Cricket WST .22 + Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42
Taipan Veteran std .22 + Element Helix 6-24x50 SFP
Powered by YONG HENG compressor
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Aku PCP kupit?

Příspěvek od JuroNR » 26 čer 2010 22:01

Tiež mam tu istu deltu ako Blue L a poznam 10 ludi ktori ju maju tiež a nikto z nich sa ešte nasťažoval.uvažoval som aj o Bushneli,ale ked som na ňom uvidel napis Made in china tak ma prešla sranda. desim sa dňa ked na puškohlade s nazvom Swarovski bude vyrazene made in china.na maloražke mam tiež Japonsky puškohlad s nazvom Terminator a som s nim tiež spokojny,čisty obraz,tenučky križ.ale sme už mimo temu takže taketo otazky smeruj do oddelenia s optikou-druhe poschodie cislo dveri 24. nazov:Kvalitna optika na vetrovku
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Aku PCP kupit?

Příspěvek od Ludas » 26 čer 2010 23:01

Delta je fajn, s tou chybu neudelas.
Bushnell mam s napisem Made in Japan, ten s napisem China cos videl bude kopie.
Original ma obraz srovnatelnej s Big Nikko.
Na Ebay sem videl i Leupold MK4 from China za 30 USD... :D
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Aku PCP kupit?

Příspěvek od ALKAJ » 27 čer 2010 09:09

Ludas píše:Bushnell mam s napisem Made in Japan, ten s napisem China cos videl bude kopie.
Asi to bude záležať aj od rady. Ja mám legend a na ňom je napísané že ho vyrobili na filipínach. :wink:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Aku PCP kupit?

Příspěvek od Warthog » 27 čer 2010 09:41

I v Číně umí vyrobit dobré věci, záleží jen na tom, co si zadavatel naspecifikuje a zaplatí. A co jsem koukal po recensích apod, tak zrovna Bushnell si to hlídá dobře. Někde jsem zaregistroval i informaci, že skla jsou z Japonska a jen finální montáž probíhá v Číně.

Ale pomalu to začíná patřit do vedlejšího chlívečku o optice ;-)

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od DrobasMirek » 22 lis 2010 13:25

Tak jsem po příjemných měsících strávených s již druhou CZ 200S v řadě usoudil, že je na čase poohlídnout se po Vánočním, resp. Novoročním dárku, který by na několik dalších let vyřešil moje poslintávání po lepších větrovkách

Na fóru a na netu celkově jsem strávil za poslední týdny opravdu hodně času načítáním o různých výrobcích, jejich větrovkách a jsem z toho tak trochu jelen, teda spíš nerozhodnej, do čeho mám nenávratně vrazit cca 25 tis. +- příslušenství zatim asi řešit nebudeme -lahev, plnění atd..

Rád bych kdyby od Vás padly nějaký doporučení

V téhle cenové už očekávám regulátor inside, kvalitní provedení, žádné DODO, ráže 4,5mm, pokud možno opakovačka, ale není podmínkou

HW 100, i když tak opěvované, nechci a to ze 2 pro HWčkaře určitě nepochopitelných důvodů.. 1. má ho asi vážně každej 2. mě prostě přijde, že vypadá jako větrovej Hatsan a to bych si neodpustil :lol: dámy prominou, pánové jsou zvyklí :-)

AA MPR 400 Biathlon se mi hodně líbí, ale ještě prý jsou na vychytání nějaký mušky
AA 400/410/510 a jejich variace mimo zmíněnýho Biathlonu mě moc neberou, možná ještě tu 510 bych skousnul, teď sem na ní koukal.. dosadit regulátor a tradá..

co dál..? něco od BSA? Daystate? Steyr?... Ještě mě zaujala Hammerli AR 20 FT.. Angláni to stavějí jako konkurenceschopný k HW 100, ale co je na tom pravdy netušim a ani nemyslim, že ho tu někdo z nás má..

Další věc je, že nemusí být nová, vlastně bych spíš uvítal pušku z druhý ruky v dobrým stavu, stav dřevěných částí není důležitý :wink: - pro případ kdyby se někomu doma něco solidního povalovalo
Naposledy upravil(a) DrobasMirek dne 22 lis 2010 22:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od Warthog » 22 lis 2010 14:59

Předpokládám, že mírně jetého Steyra LG110 bys za ty peníze pořídil - nedávno tu byl jeden na prodej za 850 Euro nebo tak (ale byla to 24J verse v 5,5mm). V cenách mírně nad limitem se občas objeví něco od Daystate, ale i tam je to spíš 5,5mm.

Od BSA s požadovanými parametry asi jen R-10. U Airforce by se taky dalo vybrat, ale nesplňovalo by to podmínku "hotová zbraň".

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od mikiki » 22 lis 2010 15:24

kolik mi nabídneš za GP, že bych vážně začal uvažovat :D :D :D ?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od Kubajzz » 22 lis 2010 15:31

Hammerli-Umarex-Šanghaje AR 20 FT bych se celkem bál, ale když si to někdo koupí, tak se na to rád podívám. :D
Že by to měla být konkurence k HW100, o tom silně pochybuju, tváří se to jako úplně jiná kategorie zbraní.

R10 určitě ne, byla tady jedna, asi týden, než šla zpátky do Anglie... Je to dost nepovedená zbraň, pokud s tím něco teď v BSA dál neudělali.

Steyr určitě jo, ale jsou to jednoranky, se vším co s tím souvisí. Na závody jo, na srazy a plinking ne. Než dvakrát nabiješ, tak jsou všechny cukříky dole. :D

Daystate možná jo. Z elektronických jsem trochu rozpačitý, ale při střelbě se jim těžko něco vyrovná. Taky jsou už dost mimo limit 25k.

AA určitě jo. Jsou to ověřené a spolehlivé pušky, dají se ladit, u nás jsou lehce dostupné a za dobrou cenu. No ale na HW nemají... :mrgreen:
Za pozornost stojí od AA ta biathlonka.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od DrobasMirek » 22 lis 2010 15:34

stačí, že mám doma u každý zásuvky nějakou nabíječku na mobil a ještě by měla přibejt jedna na GP ? :lol:
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od DrobasMirek » 22 lis 2010 15:38

tou konkurenceschopností asi mysleli co se ceny a výkonu týče. Podle všeho jediný co je vyráběný v číně jsou prý jenom plasty, ale věř jim..
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od milius » 22 lis 2010 15:47

Ony i ty větrovky jsou každá na něco jinýho.Nedokážu si představit,že bych s GP nebo Evem prolejzal nějaké roští,nebo Steyra držel v -15ti holou rukou.
No můj názor na AA Biatlon : Moc bych to neopěvoval.Evo bude lepší.R 10 se mi už než byla tady nezdála.Záleží taky na tobě proč to chceš.
Reputaci oněm kvalitním větrovkám zachraňuje jen ten regulátor.Docela by mě zajímalo,jak by chodilo HW 100 bez regulátoru. :)
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od sportovec » 22 lis 2010 15:52

Z opakovaček co stojí za zmínku znám pouze jednoznačně HW 100 a AirWolf od Daystate. Ovšem v porovnání cena - výkon, HW hraje prim. Na obou flintách není co dodělávat. AA je vhodný pro český trh se syndromem kutilství, to uznávám.
Uživatelský avatar
piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od piku » 22 lis 2010 17:22

to:DrobasMirek
Přesně tohle jsem taky řešil.
Hodiny a hodiny na netu,obden sem se zamilovával třeba HW 100,pak zas odmiloval,pak AA a zas odmiloval a dál adál..
Obden jsem chtěl něco jiného,je to jako s autem :)
Pak sem si všechny větrovky vypsal na papír a dělal škrty,tahle má to :shock: a tahle nemá :cry: to nechci.
Objel sem si pár lidí co mělo mé vysněné větrovky,ošahal a zas dělal škrty.
Je toho vážně dost a tak ti přeji,at máš štastnou ruku :wink:
177
22
25
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Vybírám lepší větrovku

Příspěvek od milius » 22 lis 2010 18:03

To musí být láska na první pohled.Mě tu moji ještě nic nepřebilo,ikdyž je to stará puška.Pokud máš něco vysněnýho,tak si to kup.Není větší škoda peněz,než zaplacávat díru něčím co je na vítr a pak to prodávat.Já to udělal a fakt je to škoda peněz.Já se třeba nikoho neptám jakou si mám koupit.Od toho je to padnutí do oka a o které před spaním přemýšlíš. :lol: Mě by tady Loguna nedoporučil nikdo a toho fakt nedám pryč.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Odpovědět