GAMO HUNTER EXTREME

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

paxvan
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2010 11:29

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od paxvan » 23 dub 2010 09:47

No chlapi,měli jste pravdu,vracím ji zpět. Jednak je strašně těžká oproti třeba CFX,ale hlavně byla poškozená montáž,respektive zničené upínání montáže.Ten otvor kam se uchycuje montáž šroubem je stržený a vyčvachtaný,a když jsem byl dnes u puškaře tak mi řekl že to nemá cenu opravovat,že by to bylo neúměrně drahé a bez opravy mi jen na drážkách optika držet nebude,protože ta vzduchovka hodně kope a drážky to neudrží.Takže teď dám rád na vaše rady (to jsem měl udělat už dřív). Co by jste mi poradili ? Viděl jsem dnes v prodejně Gamo CFX - moc pěkný,lehký,novou slávku -ale mířidla se mi víc líbí na Gamu a má i lištu na montáž,nebo něco jiného ? Chtěl bych něco na 50-70m na terč,plechovky apod (třeba když se mi na zahradu zatoulá bažant:-) ) a v ceně tak do osmi tisíc . Díky všem za radu...


OlinKOKON
Příspěvky: 100
Registrován: 29 dub 2009 11:18

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od OlinKOKON » 23 dub 2010 09:56

PAXVAN - Máš SZ.
wim
Příspěvky: 92
Registrován: 27 lis 2008 11:09
Bydliště: Třebíč

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od wim » 23 dub 2010 10:04

Pokud chceš střílet na 50m na terč apod. bude Ti ta CFX stačit. Pokud chceš střílet do terče, budeš si muset připlatit za větrovku, nebo kvalitnější pružinovku, kde je cena od cca 10 tisíc.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od DrobasMirek » 23 dub 2010 10:24

paxvan píše:No chlapi,měli jste pravdu,vracím ji zpět. Jednak je strašně těžká oproti třeba CFX,ale hlavně byla poškozená montáž,respektive zničené upínání montáže.Ten otvor kam se uchycuje montáž šroubem je stržený a vyčvachtaný,a když jsem byl dnes u puškaře tak mi řekl že to nemá cenu opravovat,že by to bylo neúměrně drahé a bez opravy mi jen na drážkách optika držet nebude,protože ta vzduchovka hodně kope a drážky to neudrží.Takže teď dám rád na vaše rady (to jsem měl udělat už dřív). Co by jste mi poradili ? Viděl jsem dnes v prodejně Gamo CFX - moc pěkný,lehký,novou slávku -ale mířidla se mi víc líbí na Gamu a má i lištu na montáž,nebo něco jiného ? Chtěl bych něco na 50-70m na terč,plechovky apod (třeba když se mi na zahradu zatoulá bažant:-) ) a v ceně tak do osmi tisíc . Díky všem za radu...

Kup si Slavii, řikám to každýmu.. chybu neuděláš - náhradní díly seženeš jednoduše, každý ti je schopen poradit, rozdělá a složí jí i tatar.. Na 50 - 70 metrů podle mě nemá cenu po bažantovi moc střílet. Ne se vzduchnou za 8 tisíc v základu.

PS: jeden bažant mi chodí volat na vyvýšeninu 1,5m vedle terče. Je ode mě max 15. metrů. Už si zvyk i na dopad diabolek do terče a když jdu k terči tak se jenom schová za ten kopeček. Už kolikrát jsem se na něj koukal přes mildot, ale prostě nemám to srdce to důvěřivý zvíře skolit, navíc je fakt nádhernej a už tam má i slepici, jsem zvědavej kdy budou kuřátka :lol:
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od Toky » 23 dub 2010 11:03

Jj, bacha na pytliačinu.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Uživatelský avatar
Richi1
Příspěvky: 160
Registrován: 03 bře 2010 14:43

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od Richi1 » 23 dub 2010 11:31

DrobasMirek píše: PS: jeden bažant mi chodí volat na vyvýšeninu 1,5m vedle terče. Je ode mě max 15. metrů. Už si zvyk i na dopad diabolek do terče a když jdu k terči tak se jenom schová za ten kopeček. Už kolikrát jsem se na něj koukal přes mildot, ale prostě nemám to srdce to důvěřivý zvíře skolit, navíc je fakt nádhernej a už tam má i slepici, jsem zvědavej kdy budou kuřátka :lol:
:lol: heh viem si to živo predstaviť, mne sa tak raz k terči zatúlala malá mačka a pár minút ho skúmala. Naštastie nepatrím k dementom ktorý by zvieraťu bez váhania prestrelili hlavu.

paxvan: prezri si fórum, je tu kopec skúseností s Hatsanmy, Slávkami alebo Weihrauchmi. Len už sa nedaj zlákať GAMOvkami.
FX T12 Whisper .22, Delta Titanium 4.5-30 x 50 SF
paxvan
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2010 11:29

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od paxvan » 23 dub 2010 11:45

paxvan: prezri si fórum, je tu kopec skúseností s Hatsanmy, Slávkami alebo Weihrauchmi. Len už sa nedaj zlákať GAMOvkami.[/quote]

No právě :-( hodně typů a zkušeností,každý si hájí svoje a pro laika je těžké se v tom vyznat.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od DrobasMirek » 23 dub 2010 11:52

paxvan píše:paxvan: prezri si fórum, je tu kopec skúseností s Hatsanmy, Slávkami alebo Weihrauchmi. Len už sa nedaj zlákať GAMOvkami.
No právě :-( hodně typů a zkušeností,každý si hájí svoje a pro laika je těžké se v tom vyznat.[/quote]

ale na GAMO je tu víc negativ než na cokoliv jinýho.. myslim, že když by se to tu sečetlo/podtrhlo tak na tom bude hůř než většina čínských vzduchovek co se týče názorů a zejména na přesnost :lol:
paxvan
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2010 11:29

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od paxvan » 23 dub 2010 17:55

vím že se špatně radí,ale co by jste volili vy ? Pružinovku HW 97 K nebo AA Pro Sport a nebo nějakou větrovku se zásobníčkem ? Zase u větrovky nevím jak je to s plněním,to můžu doma natlakovat z kompresoru ? Má větrovka stejnou průraznost (účinnost) jako pružinovka ? Asi se ptám blbě,ale fakt jsem v tomhle nováček.Chci si prostě udělat radost,zastřílet si na zahradě do terče,mít to i s optikou pověšený na zdi a vědět že jsem nevyhodil prachy jen tak.Díky všem za rady a trpělivost se mnou :-)
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od Warthog » 23 dub 2010 19:08

Větrovku, třeba i bez zásobníku. Kompresor na tlaky kolem 200 bar asi doma nemáš, takže plnit přepouštěním ze vzduchové lahve. Tu naplní u potápěčů, zařízeni jsou na to i někteří paintballisté...

Edit: "bez zásobníku" je míněno jednorannou, teď nevím, zda jsi zásobníkem myslel vzduchový nebo na diaboly.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
paxvan
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2010 11:29

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od paxvan » 23 dub 2010 19:24

Myslel jsem zásobník na diaboly.Njn,jenže já vůbec právě nevím kde to tlakovat. A jak je to s výkonem pružina vs air ?
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od regis24 » 23 dub 2010 21:07

16J oboji :shock:
Uživatelský avatar
Richi1
Příspěvky: 160
Registrován: 03 bře 2010 14:43

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od Richi1 » 23 dub 2010 21:38

s větrovkou by si si to mal ešte rozmyslieť, na 70 m ti síce asi nič iné neostane ale budeš mať množstvo starostí s plnením tlak. nádoby, budeš obmedzený kapacitou vzduchového zásobníku, ak nebudeš chcieť so sebou ťahať bombu, budeš si musieť kúpiť viac zásobníkov - ďaľšie investície a takisto ak nemáš veľmi dobrú optiku nevyužiješ jej plný potenciál. So vzduchovkou je viac srandy, máš neomedzený počet výstrelov a menej starostí. Ale neodhováram ťa od nej, ty sám musíš rozhodnúť čo je pre teba lepšie. Inak zo spomýnaných vzduchoviek by som bral Armsku.
FX T12 Whisper .22, Delta Titanium 4.5-30 x 50 SF
Cali
Příspěvky: 7
Registrován: 20 pro 2013 18:43

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od Cali » 27 úno 2016 12:40

Ahojte,
máte někdo Gamo Hunter Extreme SE 1250 nějaké recenze na ni?
Popřípadně vlastníte někdo stejně výkonou zlamovací vzduchovku od jiného výrobce?

Díky.
diZZy
Příspěvky: 73
Registrován: 04 pro 2010 22:41
Bydliště: na samote u lesa

Re: GAMO HUNTER EXTREME

Příspěvek od diZZy » 27 úno 2016 15:53

Ak si ju planujes kupit budes nemilo prekvapeny tym "extremnym" vykonom par (J)
a pokial pojdes do tuningu po par tisic vystreloch sa ti rosype , kvoli spatnym razom ti nebude drzat nastel na optike
na co som este zabudol hmmm aha ,,, skoda penazi :)
Odpovědět