Good job, URNA!!!!

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Good job, URNA!!!!

Příspěvek od Childeater » 17 pro 2009 00:37

Smekám před tím, jak hoši vyřešili na české poměry nezvyklou událost. Nikdo nebyl zraněn, vše proběhlo rychle, čistě, profesionálně.

Já za sebe dodávám, že tohle je jeden z mála případů, kdy jsem přesvědčen o tom, že by měl lupič dostat kouli do řepy, z čistě výchovných důvodů (mám na mysli ostatní potencionální loupežníky).

Bravo.

http://www.novinky.cz/krimi/187093-poli ... -lest.html


Uživatelský avatar
Art
Příspěvky: 385
Registrován: 23 lis 2009 22:12

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od Art » 17 pro 2009 12:46

)škoda ,že o tom nic nevíš . Přesně jak někde psala ta vyjednávačka " pán možná ani nechtěl rukojmí ,ale prostě to tak dopadlo .Když by to byl nějakej m... ,tak si myslím ,že je URNA k ničemu ( záleží jakou kdo bude myslet :lol: )
petrtr
Příspěvky: 60
Registrován: 22 črc 2008 19:17

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od petrtr » 17 pro 2009 14:00

Childeater píše:Smekám před tím, jak hoši vyřešili na české poměry nezvyklou událost. Nikdo nebyl zraněn, vše proběhlo rychle, čistě, profesionálně.

Já za sebe dodávám, že tohle je jeden z mála případů, kdy jsem přesvědčen o tom, že by měl lupič dostat kouli do řepy, z čistě výchovných důvodů (mám na mysli ostatní potencionální loupežníky).

Bravo.

http://www.novinky.cz/krimi/187093-poli ... -lest.html
no podle mě ten pán byl zahnanej do kouta svoji finanční situací a nevěděl jak dál (i když to byl recidivista)
toto nebyl dle mého názoru přepad banky ,ale volání -potřebuji pomoc.Problém je v tom,že se dnes musí starat každý sám o sebe a o pomoc druhým se nikdo nezajímá(pokud někdo tvrdí,že ano tak by měl omezit dívání na Hollywodské filmy)
Jednal zkratově a bezmyšlenkovitě,kdyby tam byli nějací opravdu bankovní lupiči tak si urna moc neškrtne.
Byl to starej páprda co už nevěděl co dál,nic víc nic mín.Tod můj názor.
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od tombr.a » 19 pro 2009 14:18

petrtr píše:
Childeater píše:Smekám před tím, jak hoši vyřešili na české poměry nezvyklou událost. Nikdo nebyl zraněn, vše proběhlo rychle, čistě, profesionálně.

Já za sebe dodávám, že tohle je jeden z mála případů, kdy jsem přesvědčen o tom, že by měl lupič dostat kouli do řepy, z čistě výchovných důvodů (mám na mysli ostatní potencionální loupežníky).

Bravo.

http://www.novinky.cz/krimi/187093-poli ... -lest.html
no podle mě ten pán byl zahnanej do kouta svoji finanční situací a nevěděl jak dál (i když to byl recidivista)
toto nebyl dle mého názoru přepad banky ,ale volání -potřebuji pomoc.Problém je v tom,že se dnes musí starat každý sám o sebe a o pomoc druhým se nikdo nezajímá(pokud někdo tvrdí,že ano tak by měl omezit dívání na Hollywodské filmy)
Jednal zkratově a bezmyšlenkovitě,kdyby tam byli nějací opravdu bankovní lupiči tak si urna moc neškrtne.
Byl to starej páprda co už nevěděl co dál,nic víc nic mín.Tod můj názor.

Přesně tak bej tam nejakej magor tak postřili všecky okolo a urna neurna muže jit do haje.
Stalo se to co se stalo a na nově z toho udělali hruzu jak kdyby vypukla valka,to je hruza.
Ale to že dle meho se v tom odraži situace v česke republice to už nikoho nezajima :( a to je na tom to smutne že novinaři a jine podobne pijavice se o nic jineho už nezajimaji :?
Tim se ale nechci zastavat toho co se stalo.
Jen muj nazor.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od ALKAJ » 19 pro 2009 15:34

Možno by ich aj postrieľal kedy mal niečo iné ako plynovku :!:
kdyby tam byli nějací opravdu bankovní lupiči tak si urna moc neškrtne
Takže toto nebol skutočný bankový lupič? :lol:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od tombr.a » 20 pro 2009 18:12

Kdyby je chtěl opravdu zamordovat tak je uplně jedno jestli ma v ruce plynovku nebo lopatu.
Prostě to nebyl vrah ale člověk s nejakym problemem.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od Childeater » 20 pro 2009 21:22

Člověk co si řeší problémy tak, že na někoho míří pistolí, nazývá ho rukojmí a pokouší se vyloupit banku zaslouží kouli do palice.

A vůbec.

Vy ho znáte?
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od ALKAJ » 20 pro 2009 23:20

Našiel som na ruskej stránke :wink:
Obrázek
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od kayakero » 21 pro 2009 10:32

čerstvě odmítnutej žadatel o úvěr:
ti bejvají citově zranitelní-rozháraní jako šetinedělka na extázi

Znám story, jak businessplán "pana velkopodnikatele" co se sám považoval za kapitána průmyslu odmítli v pobočce Na Příkopech. Tomu se po chvíli venku na ulici to "ponížení" rozleželo, celý rozhořčený se pokoušel prodrat zpět do kanceláří, a když ho nevpustili, tak aspoň ve veřejně přístupných prostorech nebohou úřednici za pultíkem za hlavu vytáhl okýnkem mezi lidi, cca. 3 minuty jí mlátil hlavou o pult a chtěl po ní omluvu. Spíš ji hlavně ponižoval, strašil a všelijak nad ní dominoval - a tím si na zástupném konfliktu zase nahonil čerstvě poškozené ego. Neschopné bankovní ostraze trvalo několik minut, než se k němu dostali, šéfovi ochranky pak šlo o koryto. Tohle mi připadá podobné.
petrtr
Příspěvky: 60
Registrován: 22 črc 2008 19:17

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od petrtr » 21 pro 2009 14:11

ALKAJ píše:Našiel som na ruskej stránke :wink:
Obrázek
co to má za vercajk ?
na takovou vzdálenost by mu stačil obyčejnej steyer AUG ne.
PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od PaF » 25 pro 2009 19:25

Pokud mate dojem, ze ten pan v bance potreboval pomoc, predstavte si v te bance sebe nebo svoje decko. Zadny osobni problem neopravnuje na nekoho mirit pistoli. Ze ho vytahli ven je znamkou profesionality. Kdyby ale dostal kulku do hlavy, nedalo by se zasahu nic vytknout. UNRA neni psychiatr.
Uživatelský avatar
Art
Příspěvky: 385
Registrován: 23 lis 2009 22:12

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od Art » 26 pro 2009 17:14

jediná možnost ,jak se bránit zlodějům je rovnou kulka do hlavy . Bude to o dost levnější
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od kayakero » 04 led 2010 13:45

PaF píše: . . . . . . UNRA neni psychiatr.

ÚRN není psychiatr, kulka do řepy je supr terapie (na recividisty) + báječná vyjednávací strategie, ale stejně jsem raději, že se naše policie snaží ušetřit život i pomatenému bezcennému aušusákovi - i pokud má zákonnou záminku k odstřelu.


Spíš nežli využít každé příležitosti k odstřelu, více mne láká je povinně čipovat (multi-recividisty, propuštěné na podmínku, pedofily + jiné devianty v činné službě, násilné radikály, nesvéprávné). Samozřejmě civilizovaně, po rozhodnutí soudu; neautorizované odejmutí čipu trestat. Místo elektronicky hlídaných domácích vězení by tak šlo některými tresty jim zakázat některé čtvrti (nebo jen ulice ÷ budovy: školy+školky+jesle třeba, fotbalové stadiony, cizí demonstrace), zakázat jim noční vycházení - a podobné kreativní tresty. Prodej čteček čipů dotovat aby byly na každém kroku - kombinované s kamerovými systémy, alarmiky (třeba zabudovanými do luxusnějších modelů kočárků); fotky tváří očipovaných by byly vyňaty ze zákona postihujícího shromažďování cizích osobních údajů.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od ALKAJ » 04 led 2010 17:43

Jasné začne sa to pri kriminálnikoch a skončí - kde? Tak isto ako cenzúra internetu.
neautorizované odejmutí čipu trestat
link :wink:

Už som ti dávnejšie napísal že ak tak veľmi túžiš po veľkom bratovi tak zem tvojich snov je GB.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Art
Příspěvky: 385
Registrován: 23 lis 2009 22:12

Re: Good job, URNA!!!!

Příspěvek od Art » 05 led 2010 16:52

není jednodušší ta kulka ?
Odpovědět