Prak

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
joot

Příspěvek od joot » 14 črc 2006 08:28

Kubajzz píše:....A jde se na vrabce. :lol:
...
Čéče, sice mimo téma, ale já osobně bych každýmu, kdo by čímkoliv střílel na vrabce (..atd.) rozbil hubu .... A když jsem byl já kluk a táta by mě chytil se vzduchovkou, nebo prakem, lukem při podobný činnosti, tak by mě tu hubu rozbil taky.. a pořádně. Asi nějakej jinej přístup, podotýkám, že jsem městský dítě ....


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 črc 2006 09:32

Mozna to nevis Joote ale drive tech vrabcu bylo opravdu hodne. Cili sem tam nejakeho zastrelit nebyl zadny problem. Ovsem v poslednich letech se zrejme neco zmenilo... vrabcu je pomalu. Ne ze by je vsichni krvelacni vzduchovkari vymlatili... proste zmena ziv. prostredi.

Ale zpet k praku.
joot

Příspěvek od joot » 14 črc 2006 10:38

Andy píše:Mozna to nevis Joote ale drive tech vrabcu bylo opravdu hodne. Cili sem tam nejakeho zastrelit nebyl zadny problem. Ovsem v poslednich letech se zrejme neco zmenilo... vrabcu je pomalu. Ne ze by je vsichni krvelacni vzduchovkari vymlatili... proste zmena ziv. prostredi.

Ale zpet k praku.
Vím :) Teď je zas naštěstí dost strak, třeba. Pořád je do čeho se strefovat .. Ale zpátky k tématu :)
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 14 črc 2006 18:23

Jeste k tem vrabcum.Ja je mel jako malej chytat pod bedinku(klasika bedinak spagat a zrni)pac zrali slepicim zrni,ale oni tam stejne neletali tak sem raci chytal ty slepice,ty tam vlezly vzdykcy :)
To by me zajimalo co by mi na tohle rekli na CUZZS kdyz bych jim rek ze mam na praku laserovej zamerovac :lol:
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 19 črc 2006 19:47

Tady máte odkaz na stránky SSK Ostroměř, je tam i pozvánka na podzimní závody ve střelbě z praku...
www.strelniceostromer.wz.cz
.45 ACP je pádný argument :)))
mahmuda

Příspěvek od mahmuda » 15 zář 2009 20:16

Dobreho vecera vsem prakarum. Prosim o radu. Mam novy Crosman Cyclone a nasel jsem gumy Trumark Heavy Powerband. Neni tam zadna specifikace rozmeru. Daji se tyhle gumy pouzit i na Crosman? A ma pripadna vymena nejaky vliv na vykon? Dik.
Jarco3
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarco3 » 04 říj 2009 15:15

nazdar.moc o tom neviem a tak sa chcem spytat aka je najlepsia guma do praku co sa predava v sr?
crazy_horse
Příspěvky: 44
Registrován: 25 zář 2009 11:19
Bydliště: Liberec

Příspěvek od crazy_horse » 04 říj 2009 15:35

No podle toho co myslíš slovem "nejlepší".. jako s největším nátahem/silou? nebo co se týče životnosti? Tady si můžeš o tom něco přečíst: http://www.inzine.sk/article.asp?art=1911 Ale podle mě prak není o gumě ale o střelcovi.. Mě osobně se silnou gumou za chvilku při delším míření rozklepou ruce ze svalového napětí, takže pokud se chceš trefovat tak nejsilnější asi nebude nejlepší.. já mám klasickej prak dřevěnou vidličku a leteckou gumu 4mm a na blbnutí mi to stačí. Mrkni na tohle video: ten týpek rozhodně gumu neřeší... Čas kterej strávíš hledáním nějaký "Supergumy" radši věnuj střílení...
Jarco3
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarco3 » 04 říj 2009 15:49

stary je dobry, ale stale mi ide o tu gumu, nechcem nejaku co mi po 5 ranach vypovie a este ktora je lepsia 5,6,8 mm? mne sa jedna prevazne o silu, cim silnejsi tym lepsi
crazy_horse
Příspěvky: 44
Registrován: 25 zář 2009 11:19
Bydliště: Liberec

Příspěvek od crazy_horse » 04 říj 2009 16:13

:roll: jééé ty to teda řešíš... Prak je na zábavu.. není to žádný precizní zařízení.. K čemu je ti velká síla když se netrefíš? -Leda že to potřebuješ na rozbíjení oken a výkladních skříní... já osobně jsem v ruce nikdy žádnej z těch "kupovanejch" praků neměl, takže ti žádnou gumu neporadim.. Chápu že potřebuješ svejm kamarádům říct že máš to tip-top nejlepší-nejsilněší-nejzázračnější co se dá na světě najít... :lol: ale střílet tim budeš stejně kameny nebo kovový kuličky... Udělej si procházku nekde si uřízni dobrou vidličku zejtra si skoč do modelářskýho obchodu kup si gumu a začni střílet.. guma z tebe dobrýho střelce neudělá.. Gumy se opotřebovávaj a praskaj na všech prakách.. ale jesli tě to zajímá tak ta moje je přivázaná provázkem mám ji tam asi 3/4 roku a vystřílel jsem s ní několik set kamenů a drží.... tak nedělej z komára velblouda..
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 04 říj 2009 16:28

Rada pro Pražáky či prahou projíždějící: Velký výběr gumy všech možných rozměrů má Peckamodelář ve Zlatnické. (Poblíž Bílé Labutě.)

Dotaz : Zkoušel jste někdo odstředivý prak, nebo fustibal?
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Jarco3
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarco3 » 04 říj 2009 17:03

magor? o com tocis? sa pytam 5,6,8 mm a ty taketo kraviny, ked nechces poradit tak radsej nepis.. ok?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 říj 2009 19:08

Tak si kup tu, kterou jsi schopen natáhnout.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Jarco3
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarco3 » 04 říj 2009 19:21

preto sa pytam niekoho kto s tym ma skusenosti
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 říj 2009 19:54

A jak mám asi vědět jakou gumu natáhneš??
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět