pozor na podvodniky

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 črc 2007 10:44

to- milius
nevím jestli to je dobrý nápad,sem dost nervák když na to dojde.Ještě počkám až vychladnu a pak to nějak budu řešit.Špína je špína což paní Filipcové dokládá svým ryze čestným jednáním.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 21 črc 2007 11:13

Prostě někteří řemeslníci potvrzují pravidlo::::Když chceš mít něco pořádně,udělej si to sám::::
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 29 zář 2009 00:26

Našel jsem na fóru www.cacwa.cz že mně někdo nalinkoval, i s paní zlodějkou Filipcovou, reakce spíše agresivní a proti mně (já tam nepsal tak to nechápu). No asi se tu nedívali na fotky teho hnusu.
Chcu podotknout že uniformu stále nemám a prachy taky ne!!!
Pro jistotu přiložím i složenku s údaji o platbě, kdyby to chtěli studovat.
Jinak mi kamarádi sondovali co si o tom myslí na setkání v Rakousku, tak tam tvrdila že nějací moji kamarádí??? Jí něco??? Nezaplatili a tak že na mně s..e!!!
Tak důvod a odůvodnění KRÁDEŽE už zjevně zvládla, tak uvidíme co se bude dít zase za rok dva tři :-).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 říj 2009 14:40

Od toho jsou tu inpektoráty ČOI - spojení vygooglíš za pár sekund.
Když jim podivné obchodní chování zdokumentuješ, rádi přijmou případ který se v podstatě vyřešil sám. Mají (jako i PČR) zákonnou lhůtu, do které jsou povinni reagovat na Tvou připomínku, máš ze zákona právo nahlédnout do spisu který na to zřídili - někdy je dobré kontaktovat i venkovského právníka, který tě na jednání s nimi bude doprovázet. Divil by ses na co všechno máš právo :wink: Pod stůl si to netroufnou hodit.

Krom odebrání licence ČOI rádi rozdávají obrovské pokuty (až statisíce Kč), živnostník který je již někdy potkal, z nich má respekt.

Já mám telefon Libereckého inspektorátu ČOI v mobilu, při hádkách v hypermarketech je to hodně silný argument. Zaostalé prodavačky na place + primitivové z ochranky, těm to většinou moc neřekne, přivolaný manager na tohle telefonní číslo ale reaguje jako upír na svěcenou vodu. A hned všichni kterým šéfuje změní okamžitě chování a jednají velice korektně, beze stopy arogance či drzostí. :wink: V USA mají tuty něco podobného - úřad jež bdí nad dobrou morálkou obchodních vztahů, jen ho znát. :(

-> thrax: jo, to jsem se chtěl zeptat: co to bylo za platební kartu?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 říj 2009 21:58

Ona nešije oficiálně, nejsem jediný takto postižený, dlouhodobě jí to zdá sa prochází, tak toto je varování aby náhodou zbytečně nenaletěl někdo z nás :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 01 říj 2009 23:19

To, že nešije oficiálně a že jí to dlouhodobě prochází neznamená, že za tvoje peníze nemusíš dostat to co jsi zaplatil.

Máš doklad o platbě? Máš! Dostal jsi zboží? Nedostal!

Ty přeci nemůžeš vědět, že ona to nemá jako živnost ....
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 říj 2009 07:17

To o čem píše Edelweiss je řešitelné přes úřady.
Ale vyplatí se to? Peníze se stejně asi nevrátí.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 říj 2009 19:36

Co naděláš, věděl bych co sní, jenomže v současném právním systému je to nelegální, ovšem výchovné by to bylo na 100%
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 18 říj 2009 17:12

jestli ta baba podniká bez povolení a neodvádí daně,pak je to trest.čin nedovoleného podnikání.Doporučoval bych nahlásit na PČR a případně by ses mohl zmínit,že tam smrdělo konopí,však víš..
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 18 říj 2009 19:36

Na každů sviňu je řezník, chce to čas a klid, ona je v pohodě ovšem sa jí to krátí :-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 19 říj 2009 12:54

Osobně jsem proti popotahování po soudech.

Babu by chytl dráb, stáhnul jí kaťata, ohnul přes špalek a Edelweis by dostal karabáč. Pak by jí naložil těch 30 ran karabáčem tak silných, jak by si podle něj zasloužila. Vymalováno.
- rychlé
- efektivní
- levné

Soud stojí nehorázný peníze, zabývá se tím hodně lidí a většinou je to neefektivní.
Oto.Bohemia
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2009 02:38
Kontaktovat uživatele:

potvrzuji!!!

Příspěvek od Oto.Bohemia » 27 říj 2009 04:07

Našel jsem na fóru www.cacwa.cz že mně někdo nalinkoval, i s paní zlodějkou Filipcovou, reakce spíše agresivní a proti mně

:arrow: přátelům poctivého obchodu a čestného jednání a to nejen v oblasti zbrojní či re-enactorské:
když si něco domluvím tak to platí !!! a nepotřebuji na to "papír"......vždyť jsme kámoši........
.....bohužel i toto již je minulost a finanční transakce, dříve "párstokorunové", se přesunuly do jiné cenové sféry a dnes si na výbavičku pro své hobby musíte sáhnout dosti hluboko do portmonky, kam jsme dlouho střádali.....v tomto bodě se asi s většinou shodneme.....že?
...a teď se do tohoto "naveze" zmutovanej parazit, kterej moc dobře vycítí jak velmi účině oblbnout a rychle zbohatnout na důvěřivosti.......
....není asi náhodou, že je to žena, která se ve společnosti reenactorské pohybuje dnes již jak štika ve svém rybníku, kde se stále něco rodí, je to mladé, blbé, nezkušené, důvěřivé a chtivé....
...toto bahno plně vyhovuje paní Zuzaně Filipcové z Prahy, rádoby krejčové, neb je to jen a jen podvodnice........
a to si pište, že ano..
....a teď k ke zmiňované cacwě:
vadí mi jejich reakce, neb když se tato plně oprávněná kritika objevila na jejich stránkách, resp. fóru, byla sprostě napadena a po té vymazána a tedy CENZUROVÁNA, byť upozorňovala na nefér a podvodné chování jejich rozhodně nečlena!!!!!
...je tedy více než zřetelné, že cacwa, ji nejen podporuje, ale i kreje, což je v silném rozporu s veškerou slibovanou veřejnou spoluprací......
Naposledy upravil(a) Oto.Bohemia dne 27 říj 2009 22:05, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 27 říj 2009 09:24

A pak rovnou na ministerstvo skolstvi, objednat si slohovou prevychovu :lol:
Oto.Bohemia
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2009 02:38
Kontaktovat uživatele:

sloh

Příspěvek od Oto.Bohemia » 27 říj 2009 13:56

:arrow: fórum není o slohu :roll: víme :?: :wink:
:arrow: a určitě je good upozornit na GunShoopáky :wink:
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 27 říj 2009 14:46

Cestina taky neni o tom psat jako prase - leccos se da odpustit, ale clovek by mel mit nejaky hranice :lol:
Odpovědět