(Ne)vracene zbrane - poradte SPECHA!

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PatrikV
Příspěvky: 355
Registrován: 03 kvě 2008 11:20
Bydliště: NOVOJIČÍNSKO

Příspěvek od PatrikV » 26 zář 2009 13:55

Vždyť jsem to psal - domluvit se s puškařem který má oprávnění nakládat s A ať to za něj na zkušebně vyřídí a bude vše jak má být, budou všichni spokojeni jen Lubo to zacáluje, ale to je bohužel osud, měli jsme si za koníčka raději vybrat rybolov.


Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 26 zář 2009 20:48

Přeji upřímnou soustrast. Já v tom zcela jasně vidím hlavní součásti pušky. Ale to ti nepomůže. Zkus ještě Gunlex.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Lubo
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2006 10:27

Příspěvek od Lubo » 27 zář 2009 18:39

Určitě to nějaké řešení má, bohužel musím konstatovat, že mi tak nějak přijde, že na PČR jsou schopni dávat informace jen o formulářích. Hned první den jsem se ptal, jestli je možnost to překategorizovat na C. Řekli, že jakmile je to jednou kat. A, tak už ne a hned mi vpálily fotmulář na vyjímku. Žádná alternativa, minimum informací. Je pravda, že naposledy mi řekly, že kolegyně co dělá vyjímky má 14dní dovolenou. Třeba až se vrátí tak zjistím, že tady už 3 stránky diskutujeme zbytečně a vše bude OK. Uvidíme.

PatrikV:
Myslíte, že mi hlaveň opravdu dají do ruky až po udělení vyjímky? Nenechají mi ji samotného donést i bez vyjímky na zkušebnu? V zákoně je na to i lhůta.
PatrikV
Příspěvky: 355
Registrován: 03 kvě 2008 11:20
Bydliště: NOVOJIČÍNSKO

Příspěvek od PatrikV » 27 zář 2009 19:16

Jak jsem se ptal tak ne, jediná možnost zplnomocnit puškaře který má papíry na nakládání s A.
Odpovědět