Tak praskne to nebo ne????

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět

Co udělá válec revolveru Taurus?

Pukne
7
9%
Praskne
12
15%
Křupne
6
7%
Rozletí se
18
22%
Nestane se nic
39
48%
 
Celkem hlasů: 82
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 03 srp 2009 20:34

Podľa mňa (alebo podľa toho ako reaguje golfkiller) je skôr "test" už ukončený :) .


Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 03 srp 2009 20:41

No, tipoval jsem, že se nestane nic, ale ruku do ohně bych za to nedal... :-)

Jenom teda nevím, jak mám odlišit poškození "PUKNE", "PRASKNE" a "KŘUPNE" ... :lol:

Nemohl by mi to někdo vysvětlit polopatě?
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artifex » 04 srp 2009 19:29

Já bych to viděl tak že pukne= zároveň po celé délce, popřípadě kousek materiálu vyletí, praskne= objeví se jasná prasklina skrz celý materiál komory ne po celé délce a křupne= objeví se prasklina která bude viditelná jen zevnitř
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 04 srp 2009 21:20

revolvery jsou pro mě jako děti,nevěřím,že bych ten údajně na odpis nedokázal vypiplat a opravit.Jestli něco prasklo,tak to prostě vyměň.Jestli je to nová zbraň,tak ti můžou poslat od výrobce jakoukoli součástku novou,třeba i rám.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 05 srp 2009 12:21

Xerxes Artifex píše:Já bych to viděl tak že pukne= zároveň po celé délce, popřípadě kousek materiálu vyletí, praskne= objeví se jasná prasklina skrz celý materiál komory ne po celé délce a křupne= objeví se prasklina která bude viditelná jen zevnitř
No, budiž.

Ale nesouhlasím s Tvým "křupne". Pro mě je "křupne" to, jak popisuješ "praskne", akorát to vydá křupavej zvuk... :-)
Zajic
Příspěvky: 215
Registrován: 26 říj 2006 19:50

.

Příspěvek od Zajic » 05 srp 2009 18:18

maldigola : Stejne ti to reaktor nepovi, co s tim revolverem udelal, ze nelze opravit ! Dela s toho veci zahadu, nez ve skutecnosti je. Asi to svou hlouposti pojebal, a nechce o tomhle mluvit a hlavne si to priznat verejne. Ale to tady uz asi pochopili vsichni :wink:

Opravdu mi unika, vyznam tady takovych debat, kdyz se neco nakousne a dotycny uz se na jiste dotazy nevyjadruje....
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 05 srp 2009 18:23

No, skoro mám dojem, že test nechtěně proběhl a to je právě ten důvod neopravitelnosti revolveru... :-D
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 07 srp 2009 22:24

Jen do mě! Mě klekne kompl a uz ze mě dělají kdovíco, že zajíc. Měl sem problém s připojením. česká zkušebna zakázala dovážet tyto revolvery do čr s tím že je nedostatečná kvalita těchto revolverů. Takže i náhradní díly jako v mým případě rám mě prostě nikdo nedoveze. Revolver má za sebou cca 1500 ran a bylo vidět že se natahoval rám. Válec začal chodit dopředu, do zadu. No a teď prasknul ůplně. Sice v místě kde bych to nečekal, ale je po něm. No a když sem zjistil že už nikdy střílet nebude jak střílel, tak sem se rozhodl ho zlikvidovat úplně. Když ho odevzdám, tak přece né v celku. Přinesu jim sáček se součástkama. :lol:
Chcu o tomto natočit poslední video který se bude týkat problému, proto ty tajnosti o tom co se sním stalo. Jestli ste viděli mý videa s tímto revolverem tak uznáte že to poslední musí být nejlepší.
Pokud bude potřeba vysvětli i tak nějaké detaily, su ochoten na chatu vystavit tiskovou zprávu. :D
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 srp 2009 09:22

Reaktor : já to chvalím ,ale ZAJic je nějakej nervní .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 08 srp 2009 12:34

podle toho co reaktor pise jsem na to video opravdu zvedavy. uz aby bylo :wink:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 08 srp 2009 12:43

Bude prdel, jen u teho nepostávej a buď v krytu :twisted: aby to nebylo video poslední :lol: :lol: :lol: 8)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zajic
Příspěvky: 215
Registrován: 26 říj 2006 19:50

.

Příspěvek od Zajic » 08 srp 2009 16:48

To preci nemuzu tusit ze ti kleknul komp, ale aspon jsem te donutil uz odpovedet. Mam pocit ze ti uz psalo vice lidi na to co se s nim stalo, ale k odpovedi te to nedonutilo :wink:

Ps. Nervni nejsem :twisted:
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 08 srp 2009 20:12

reaktor píše:Jen do mě! Mě klekne kompl a uz ze mě dělají kdovíco, že zajíc. Měl sem problém s připojením. česká zkušebna zakázala dovážet tyto revolvery do čr s tím že je nedostatečná kvalita těchto revolverů. Takže i náhradní díly jako v mým případě rám mě prostě nikdo nedoveze. Revolver má za sebou cca 1500 ran a bylo vidět že se natahoval rám. Válec začal chodit dopředu, do zadu. No a teď prasknul ůplně. Sice v místě kde bych to nečekal, ale je po něm. No a když sem zjistil že už nikdy střílet nebude jak střílel, tak sem se rozhodl ho zlikvidovat úplně. Když ho odevzdám, tak přece né v celku. Přinesu jim sáček se součástkama. :lol:
Chcu o tomto natočit poslední video který se bude týkat problému, proto ty tajnosti o tom co se sním stalo. Jestli ste viděli mý videa s tímto revolverem tak uznáte že to poslední musí být nejlepší.
Pokud bude potřeba vysvětli i tak nějaké detaily, su ochoten na chatu vystavit tiskovou zprávu. :D
Měl bys potom založit samostatnej thread, kterej by dokonale popsal tenhle problém, aby se nenapálil někdo další.
Docela mě to udivilo, 1500 ran a nataženej rám. Jak to testovali? Tomu Taurusu se fakt věřit moc nedá... :shock:
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 08 srp 2009 21:18

pokud bude potřeba tak můžem problém probrat, ale neboj, nikdo se nenapálí. Tento revolver u nás nelze koupit a nelze k nám dovézt. Byli u nás prodaný jen 2 kousky než to zakázali a jeden sem zlikvidoval. A pokud bude majitel druhýho střílet s magtachama ( který mají polovinu energie než co by měl snést) tak se dlouho problému bát nemusí. Já si obědnával náboje od Hornadyho ze zahraničí který měli 3800J a přebíjel sem taky kvalitně, nijak sem ho nešetřil. Nechcu to dál rozepisovat, ale problém nenastal díky vysoké navážce. Ale jak říkám, dočkej času jako husa broků, nebo tak nějak. :lol:
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 10 srp 2009 13:12

No já si myslím, že bys to mohl uhrát na reklamaci. Ať ti dovozce vrátí prachy...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět