Novy Walther PPK v 7,65 a 9mm Browning

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Martin Mor. Kras

Nový Walther PPK v 7,65 a 9mm Browning

Příspěvek od Martin Mor. Kras » 09 pro 2005 14:54

Ahoj kluci,
nekoupili jste si někdo nového Walthera PPK, vyrobeného v americké továrně Smith@Wesson..?
Nedávno jsem si všiml, že se v německu vyrábí limitovaná edice PPK/S a souběžně s tím jede výroba tohoto skvostu jak v Maďarsku, tak ve Spojených státech.
Moc mě zajímalo, jestli jste někdo v poslední době nekoupil ten nový kus, který se teď hojně objevil na trhu.
Ta americká produkce spadla cenou na polovinu někde kolem 19 000Kč.
Je na těch nových něco jiného v konstrukci, popřípadě byla nějaká závada..? Jaká..?
Děkuji Vám moc za info.
Teď nedávno proběhl víkend s Waltherem někde v praze a PPK tam byla nová na půjčení, třeba jste ji měl někdo v ruce.
Já zatím jenom na obrázku, bohužel. Pro mou peněženku bohu dík.
Je to opravdu citová záležitost.
Martin Mor Kras


Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 12 pro 2005 14:36

Tady bohužel nemůžu sloužit, ale zaznamenal jsem zajímavou a celkem důvěryhodnou, i když bohužel dost nekonkrétní informaci, že ty maďarské Walthery jsou pěkný šmejd a ty americké nejsou o moc lepší.

Ale připojil bych se k dotazu: Nevíte někdo, jakého původu a jaké kvality jsou ty PPéčka 7,65 Br., které mají v BVS za 9 800,- Kč? Zeptal bych se osobně přímo jich, ale nějak se tam nemůžu dostat, mám poslední dobou tolik práce, že se z toho nejspíš brzo po......blázním :evil: :twisted: :x .
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Nový Walther PPK v 7,65 a 9mm

Příspěvek od vito » 12 pro 2005 14:53

Pokud se hodně nepletu, tak americký Walther PPK/S je ten prapodivný hybrid, který má závěr velikosti PPK a pažbu a zásobník PP. Pro držení v roce je to dobré, protože PP se drží o moc líp, než PPK. Měl jsem oba typy, ale originální německé, meziválečné výroby. Oba kvalitní a spolehlivé, oba v 7,65 Br.
lucas

Příspěvek od lucas » 17 úno 2006 18:27

Ale připojil bych se k dotazu: Nevíte někdo, jakého původu a jaké kvality jsou ty PPéčka 7,65 Br., které mají v BVS za 9 800,- Kč? Zeptal bych se osobně přímo jich, ale nějak se tam nemůžu dostat, mám poslední dobou tolik práce, že se z toho nejspíš brzo po......blázním :evil: :twisted: :x .[/quote]

jsou to prý zbraně ze skladu luftwaffe - nové.
nic o nich nevím, ale měli by to být jedny z nejkvalitnějších?
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Walther PPK v 7,65 a 9mm Browning

Příspěvek od Lugerman » 17 úno 2006 20:33

[quote="Nedávno jsem si všiml, že se v německu vyrábí limitovaná edice PPK/S a souběžně s tím jede výroba tohoto skvostu jak v Maďarsku, tak ve Spojených státech.[/quote]

Něco malého o těchhle pistolkách najdeš ve Střelecké revue, čísla 03,09/2003.
Chroche

Příspěvek od Chroche » 20 úno 2006 13:10

Já mam maďarskýho PPK/E 7,65 a sem spokojenej. Zbraň je stará 2 roky a neni na ní vidět žádný opotřebení krom trochu ošoupanýho černění dole na pažbě. Waltr je pěkně přesnej, příjemně se drží a např. kamarádka která držela kvér poprvý v ruce s nim dala na 10 m celej zásobník do černýho.
snakemann
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2013 19:21
Bydliště: Brno

Re: Nový Walther PPK v 7,65 a 9mm Browning

Příspěvek od snakemann » 05 pro 2013 19:33

Zdarec chlapi, nechci zakládat zbytečně nové forum, ale rád bych se na něco optal. Dneska jsem měl v jednom krámu v ruce Walthra PP, ale vyrobenej v Hungary, jakej na to máte názor, zbraň vypadala zachovale, rok výroby 93, ráže 9 Br.
Chci si pořídit pistoli, sem tam si z ní střelit, rozmejšlím CZ 83, chci levnou pistoli, jen tak rekreačně sem tam pustit pár včeliček.
Odpovědět