Rozzureny muz rozhanel v Havirove deti strelbou

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 14 úno 2006 12:15

http://www.novinky.cz/krimi/77513-rozzu ... elbou.html

No, tak vcera vecer se nam stala dalsi politovani hodna udalost v Havirove tykajici se zbrani. Sice se nevi, jestli to bylo legalni zbrani, ale uz vidim ty palcove tytulky v novinach volajici po omezeni zbrani a vecerni reportaz na Nove, kde se Bublan bude ohanet psychotesty. To bude kolotoc.


Olaf

Příspěvek od Olaf » 14 úno 2006 12:58

Přesně tak. A nejhorší na tom je, že poslední dobou se podobné případy množí. Takže se nesmíme divit, že veřejnost volá po zpřísnění výdeje ZP. Pokud budeme předpokládat, že tu zbraň měl legálně drženou a já si myslím že ano, tak další průser na světě,který ať chceme, či ne, jde svorně na naše hlavy. Takže já bych se tak bezhlavě nebránil psychologickým testům, jako někteří z Vás i když jsem si současně vědom, že psychopata tohoto ražení sebelepší test nevychytá, pokud ho bude zpracovávat v klidu. To jestli byl oprávněn k získání ZP či ne,prověří až život. Buhužel to, že nebyl, může někdo z nás šeredně odskákat. Ale když si ten makovec po hádce s puberťáky / většina z nás je má doma, takže zná jejich názory a suveréní vystupování / ještě došel domů pro zbraň a vrátil se zpět /mohl vychladnout/ to hovoří za vše. Takže se zase budu opakovat, v případě zbraní není na místě "tkz.falešná kolegialita". Proti těmto kreténům, kteří stojí spolu s námi v jedné řadě a ZP dostali pouze nějakým omylem ,musíme rázně vystupovat, jinak si zaděláváme na budoucí vlastní problémy. Můj názor, ke kterému jsem dospěl za řadu let všímavým pozorování jednání některých" z nás". Nikoho, kromě toho kreténa, nenapadám ale chci abychom se v obdobných případech zamysleli nad Tím, že příště tento psychopat může napadnout nás, v horším případě naše ženy, nedej bože děti. Proti kreténům se zbraní, by měl každý z nás rozhodně vystupovat. Pokud to budeme brát i nadále jako bonzování, pánbů s námi a nenadávejme potom nějakému Bublanovi či jeho následníkům. S těmi bohy jak se dívám jsem značně plýtval / ale upozorňuji,že nejsem černoprdelník /.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 úno 2006 13:16

Souhlasím s tebou. Jsou věci, které se prostě nedělají.

Akorát by mě zajímalo z čeho ten děda střílel? Na obrázku je CZ vz.27 - samozřejmě klasické novinářské ilustrační foto, ale nakonec se dovíme, že střílel ze vzduchovky, maximálně z plynovky.

O zbraních vycházejí idobré články , bohužel ne od profesionálních novinářů...
Novinář

Příspěvek od Novinář » 14 úno 2006 13:30

Olaf píše:Proti kreténům se zbraní, by měl každý z nás rozhodně vystupovat.
Nevím, dopřeje-li ti zdejší auditorium sluchu. Proti "kreténům se zbraní" jako je tenhle šílenec z Havířova celkem důsledně vystupují média, a jistě sis všiml, jakou to na tomhle webu budí nelibost.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 úno 2006 13:35

Novinář píše:
Olaf píše:Proti kreténům se zbraní, by měl každý z nás rozhodně vystupovat.
Nevím, dopřeje-li ti zdejší auditorium sluchu. Proti "kreténům se zbraní" jako je tenhle šílenec z Havířova celkem důsledně vystupují média, a jistě sis všiml, jakou to na tomhle webu budí nelibost.
Pockejme si co z toho nakonec vyleze.

Kazdopadne trosku s tim panem soucitim... ty deti mohly byt opravdu hodne agresivni. To ze se nebranil proti nozi (aspon to pisi v tom clanku) ihned, ale vratil se se "zbrani" az po utoku... je samozrejme trestuhodne.
Novinář

Příspěvek od Novinář » 14 úno 2006 13:36

Kubajzz píše:Souhlasím s tebou. Jsou věci, které se prostě nedělají.
Akorát by mě zajímalo z čeho ten děda střílel? Na obrázku je CZ vz.27 - samozřejmě klasické novinářské ilustrační foto, ale nakonec se dovíme, že střílel ze vzduchovky, maximálně z plynovky.
No a není to jedno? Normálnímu čtenáři, který se celé dny nešťourá v píďolích, je celkem srdečně fuk, jestli to je sedmadvacítka, pětasedmdesátka, devatenáctsetjedenáctka, šestsetšestaosmdesátka či co. Jakou ilustraci bys tam dal ty?
Novinář

Příspěvek od Novinář » 14 úno 2006 13:39

Andy píše:To ze se nebranil proti nozi (aspon to pisi v tom clanku) ihned, ale vratil se se "zbrani" az po utoku... je samozrejme trestuhodne.
Andy, nečteš pozorně. Nožem ohrožoval on tu mládež, ne mládež jeho. Byl to prostě magor, ať už ty "děti" vyváděly cokoli.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 úno 2006 13:43

To je jakoby u článku o prasklé žárovce v Temelíně, byl jako ilustrační foto atomový hřib v Hirošimě.

- jestli střílel ze vzduchovky nebo plynovky.
Novinář

Příspěvek od Novinář » 14 úno 2006 13:46

To Kubajzz: No a co bys tam tedy dal? Vzduchovku? To je jako kdybys dal k článku o Hirošimě ilustračku žárovky :-)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 úno 2006 13:49

Jestli střílel ze vzduchovky, tak bych tam dal vzduchovku.
Jestli střílel z palné zbraně, tak palnou zbraň.
bman

Příspěvek od bman » 14 úno 2006 13:49

To že to byl magor je možný, ale s tím zpřísňováním pro výdej ZP a demagogickou mediální kampaní nesouhlasím.
Pistole je dle mě věc (nástroj) jako nůž, sekera, motorová pila atd., která má své
specifické použití.
Kdyby ten dědek si domů došel pro motorovku, tak budou muset všichni dělat ZP na motorovku a psychotesty?

Prostě magor si vždycky najde něco čím může někomu ublížit nebo jak někoho zabít.
A nikde není řečeno, že takový psychopat si nesežene zbraň na černým trhu.

Já sem si pořídil zbraň pro osobní ochranu a modlím se abych ji nikdy nemusel použít. A věřím, že většina legálních majitelů to vidí stejně, ať již tu zbraň mají pro sport či ochranu.
A magor se najde všude, prostě to nejde nikdy vyloučit.

Ještě bych byl schopen uvažovat o psychotestech při žádosti, ale pak již ne.
Toď vše co sem chtěl.
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 14 úno 2006 13:52

Ať to byla plynovka nebo ostrá,stejně to odskáčou slušní ozbrojenci,protože mnoho lidí ani neví jaký je rozdíl mezi plynovkou a ostrou.Nakopal bych mu pr.....l!! :?
Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 347
Registrován: 14 úno 2006 12:07

Kto koho ohrozoval ...

Příspěvek od Igrlik » 14 úno 2006 13:57

Novinář píše:... Nožem ohrožoval on tu mládež, ne mládež jeho. Byl to prostě magor, ať už ty "děti" vyváděly cokoli.
"Děti" v úvodzovkách je správne, pretože 12-14 rokov je vek, v ktorom v niektorých krajinách bojujú v armáde... a zabiť vedia rovnako ako "dospelí".

Počkajme radšej na výsledok vyšetrovania. Zatiaľ bolo to o ohrozovaní nožom iba výpoveď jednej strany...
Olaf

Kretén

Příspěvek od Olaf » 14 úno 2006 14:02

Je zajímavé, jak rychle dokážeme sklouznout od podstaty věci k zanedbatelným detajlům. Nevidím jako podstatné z čeho střílel, co za kvér je na obrázku ale to, že k tomu vůbec došlo. Výrostci jsou kapitola sama pro sebe. Ale ten chlap rozhodně v pohodě nebyl, když si zaběhne domů pro kvér a vrátí se s ním aby jim ukázal, že je daleko větší primitiv, jak oni. Rozhodně mu tím pádem ze strany výrostků žádné bezprostřední nebezpečí nehrozilo. Ale poprvé jsem zprávu četl asi nepozorně. Píšou totož, že je obžalován mimo jiné z nedovoleného ozbrojování. Takže další černoušek na světě!!!!!! Ale stejně budeme zase v jednom pytli......
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 úno 2006 14:03

Novinář píše:
Andy píše:To ze se nebranil proti nozi (aspon to pisi v tom clanku) ihned, ale vratil se se "zbrani" az po utoku... je samozrejme trestuhodne.
Andy, nečteš pozorně. Nožem ohrožoval on tu mládež, ne mládež jeho. Byl to prostě magor, ať už ty "děti" vyváděly cokoli.
Mas pravdu. :oops:
Odpovědět