Daystate Air Wolf MVT .177cal.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Daystate Air Wolf MVT .177cal.

Příspěvek od sportovec » 13 dub 2009 12:04

V pohádce nebo i v reálném životě se někdy stávají věci, které jsou vysloveně kladného charakteru. V mém případě to byly jenom peníze, které nečekaně spadly doslova z nebe. Takto nabytých par desetitisícovek jsem pokládal za nutné investovat do nějaké smysluplné činnosti nebo věci a v tom nejlepším případě do obojího ve vzájemné kombinaci.
Dlouho jsem přemýšlet nemusel a jelikož jsem fanda do větrovek, volba padla na koupi Daystate Airwolf MVT .177cal.
Koupi jsem uskutečnil u mého oblíbeného dodavatele p. Lloyda, vlastnící firmu www.airgunbuyer.com .
Cena : cca 38.000,- Kč včetně poštovného / platba kartou a do týdne byla flinta doma, poslána přes TNT /

Pažba :
- nepříliš výrazná kresba ořechového dřeva
- provedení je stejné pro leváky i praváky
- mohutné předpažbí s anatomickým tvarováním – výborný úchop
- není stavitelná botka
- pistolová rukojeť se dá držet obemknutím nebo položením palce směrem nahoru, podobně jako u Eva
Zásobník vzduchu :
- nevyjímatelný, materiál dural o objemu 400cc a při rychlosti střely 700fps lze dát až 350 výstřelů – ozkoušeno
- plní se pomocí rychlospojky
Hlaveň :
- vlastní hlaveň je dlouhá 40 cm a na jejím konci je nasazen duralový kompenzátor na kterém je přišroubovaný chronometr. Přes tento celek je navlečena ocelová trubka a z vnějšího konce dotažena maticí, která ještě disponuje závitem UNF pro možnost instalace dalšího kompíku.
Spouštˇ:
- příjemný rádius jazýčku spouště je sportovního charakteru
- dá se nastavovat délka předkroku spouště, první a druhý stupeň odporu spouště, propad spouště
Výkon a konzistence :
- výkon lze elektronickou formou přenastavovat od 400fps do 710fps / Heavy /. Nastavená hodnota je vyobrazena na displeji. Po každém výstřelu ukáže chronometr naměřenou rychlost ve fps.
- konzistenci jsem měřil při 148 výstřelech /40bar spotřeba / v tlakovém rozmezí 195 – 155 bar, tedy jeden výstřel spolkne 0,3bar
- naměřené hodnoty na jednotlivých ranách 696 – 706fps / 1fps = 0.3 m/s / , ovšem z 90% byly hodnoty 703 – 705fps při diabolkách Exact Heavy 4,5mm – 0,67gr
Displej :
- v provozním stavu ukazuje aktuální tlak v zásobníku vzduchu, rychlost střely, nastavený výkon, napětí v akumulátoru, počet diabolek v zásobníku a počet vystřelených ran celkem, tedy od vašeho posledního vymazání počítadla.
Natahovací klička a zásobník diabolek :
- zde se provádí natahování bicí pružiny natahovací kličkou. Já sice upřednostňuji pákový převod viz. Evo, HW100 apod. ale v tomto případě má natahování kličkou máslový chod s velmi malým odporem.
- zásobník lze velmi operativně vyměnit za jednoranný podavač diabolek /oboje drží magnetem /
- pro velmi přesnou nebo terčovou střelbu doporučuji použít jednoranný podavač.

Závěrem mohu říci, že se jedná o exkluzivní, mohutnou větrovku s výbornou konzistencí, kterou Vám hlídá elektronika, s obrovským počtem ran na jedno naplnění a není třeba dál přikupovat chronometr, kompenzátor ani jednoranný podavač diabolek.

Fotky vč. nástřelů mám ale pro opět plný disc nejdou vožit :(
Naposledy upravil(a) sportovec dne 13 dub 2009 21:13, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 13 dub 2009 12:19

No páni. Také bych chtěl aby mi do klína padlo to co tobě :wink:

Jsem zvědav jestli, kdy a kdo trumfne tuhle flintu a vlastně i tebe. To už snad ani nejde pokud se nebudeme bavit o soutěžních speciálech, ale ještě o "normálních" vzduchovkách což tato podle mě jěště o prsa je (i když je na baterky :lol: ). A je hlavně krásná... Hezčí jak EV nebo Grand Prix

apropos co na ní bude za optiku?

Jinak ty fotky řeším od začátku registrací na http://www.imageshack.us/ a tam mi to rovnou generuje kod pro vložení do fora aby byl vidět malej obrázek, kterej se po kliknutí zvětší v novém okně/panelu :wink:
Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Zajímavá

Příspěvek od Apevia » 13 dub 2009 13:02

Tak tohle je už zajímavej kousek, ale řekl bych, že možná pro někoho už i kontroverzní... Ta elektronika je super, přináší to určitě výhody, ale co se stane, když dojde baterka? Dá se i tak střílet? Jak dlouho tak baterie vydrží? Osobně bych asi nechtěl zbrań na baterky...
Cogito ergo armatus sum.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 13 dub 2009 13:10

Baterka vydrzi 3000 - 5000 vystrelu a nabiji se na plnou kapacitu z nuly na max. 14hod. Mrkni na www.daystate.com.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Tak

Příspěvek od Apevia » 13 dub 2009 15:25

Tak to je dobré, čekal jsem to horší... Jsem zvědav na další skušenosti, jak pojede dále...
Jak rychle byla vyřízena ta reklamace?
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 13 dub 2009 17:23

sportovec: vždycky když si dávám Sportku tak myslím na Daystate Air Wolf or Air Ranger :twisted: Tyhle flinty mají můj obdiv a sympatie :wink: :Obrázek

PS: a jak se ti to s těma prachama stalo? No zajímá mě to nooo... :lol:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 13 dub 2009 18:18

Kesi : jako spravny a zodpovedny zivnostnik jsem krome povinnych zaloh na dan z prijmu jeste ukladal dalsi pravidelne castky bokem. No a pak mi to pi. Ucetni secetla, vynasobila atd. a zbylo co zbylo :).
K videni bude Wolf na srazu.
K te reklamaci : Nakonec k ni nedoslo. Rozdelal jsem hlaven a donasunul jsem konektor od chrono. Prace na dvacet minut, odvahu jsem sbiral nekolik dni :). Ted uz je vse o.k. ,dnes dal Wolfik krabku Heavy a ja vidim jen na jedno oko .
Puskohled tam mam prozatimni : Mtc Viper 8x32 ale prijde tam neco kvalitativne adekvatni k flinte. NS Diamond 10-50x60 New je tak akorat ale mam uz dva.
Chtelo by to nejaky ekvivalent. Vite o necem podobnem ? Nejaky FT special, to me bere :)
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 13 dub 2009 19:08

Hernajs já nemám účetní! :lol: :lol:
Sem zvědavej co si vybereš za optiku, nápady zrovna nehýřím :(

Edit:
co Deltu 4x32AO? :D
Naposledy upravil(a) kesi dne 13 dub 2009 19:18, celkem upraveno 1 x.
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
stanfu
Příspěvky: 143
Registrován: 31 bře 2007 10:43
Bydliště: Karviná

Příspěvek od stanfu » 13 dub 2009 19:17

Krásná flinta ,supr konzistence,nechceš sportovče zkusit vložit ty fota přes http://www.imageshack.us/ ať si poslintáme klávesnice? 8)
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 13 dub 2009 19:23

Flinta vypada zajimave, rizeni elektronikou? Proc ne.
A Sportovec si ji zaslouzi, poctive plati zalohy a jeste si odklada neco navic:D
To zni skoro jak pohadka.
Ja jsem z tech co se poti, kdyz vola financni urad a ze se to nestava zas tak zridka :D
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Foto

Příspěvek od Apevia » 13 dub 2009 20:29

Jo jo, nahaž sem prosím nějaká fota ;)
Tak to je super, žes nemusel posílat na reklamačku...
Jinak tady je ten problém, kterýho bych se bál... Jeden jediný drátek a pak to nejde, ale zase když to jde, tak to jde na 200% oproti normálním zbraním...
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 13 dub 2009 20:31

To ej spravné i já si dávám něco stranou co kdyby chtěl finančák dopaltit nějaké to penále,a pak účetní soft Pohoda řekne ... máš to zadarmo a je to. Sportovče těším se na ní, a opravdu nejde odělit ta kartuše ? Mně překvapilo že nabízejí tank 400 a 500 cm3 myslel jsme že je to zaměnné.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 14 dub 2009 08:04

Kartuše určitě oddělit jde ale ne pouhým vyšroubováním jako třeba u HW100 a pod. Kartuše tam je přišroubovaná několika šrouby.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 17 dub 2009 08:38

Odvolávám co jsem odvolal :D . Včera jsem Wolfa poslal zpět Lloydovi na opravu :cry:
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 17 dub 2009 09:23

Já ti řeknu objednat si za ty prachy takovou luxusní větrovku a pak zjistit nějakou závadu, tak mě omejou :lol:

Tak snad už bude potom všecko OKi a vybral sis smůlu na 10let dopředu :wink:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Odpovědět