Vas nazor na revolvery od firmy ALFA-PROJ 38-357

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
lucas

Příspěvek od lucas » 12 úno 2006 16:45

SINCITYMAN píše:lucas:A je to zanešeno prachem,nebo olovem?
já nevím - já ho nemám, ale chci si ho koupit (nebo něco jiného), tak čtu zkušenosti ostatních. a toto čtu dost často...
nevíte, jestli má alfa steel stejný způsob uchycení konzole s válcem než série holek?


lucas

oprava

Příspěvek od lucas » 12 úno 2006 16:47

...JAKO série Holek....
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 12 úno 2006 17:18

lucas,někdo to tu psal,ale to spíš bylo o zanášení oloven.špatná aretace pokud si pamatuji,to jsem viděl třeba i u Taurusu 85...já myslel že popisuješ svoji zkušenost...
lucas

Příspěvek od lucas » 12 úno 2006 17:21

SINCITYMAN píše:lucas,někdo to tu psal,ale to spíš bylo o zanášení oloven.špatná aretace pokud si pamatuji,to jsem viděl třeba i u Taurusu 85...já myslel že popisuješ svoji zkušenost...
dá se aretace opravit , nebo je tím revolver v tahu? jaký máš názor. jestli se můžu zeptat, na ten zinkový rám?
díky
Rebel

Příspěvek od Rebel » 12 úno 2006 19:41

Musíš to pořádně vyčistit . A zvolit kvalitní munici. V pondělí jdu s tou alfou na střelnici tak uvidím.
sikula
Příspěvky: 39
Registrován: 09 črc 2005 22:27
Bydliště: policka

zbraně od Alfa-proj.

Příspěvek od sikula » 12 úno 2006 22:01

Mám 820 a 861. Když jsem ji zakoupil zasmál jsem se upozornění výrobce, že nedoporučuje používat přebíjené střelivo. Od té doby jsem tam nedal nic jiného než přebíjené střelivo. Problém s nečistotami neznám, používám střely olověné a poměděné prach S 020. Kamarád má 820 již přes rok a ještě ji nečistil. Má na ní 600 ran s touto municí a žádný problém nemá. Takže bych vsadil na vhodnější munici. :P
Rebel

Příspěvek od Rebel » 13 úno 2006 00:29

No jsem rád že se tohle téma chytlo pěkně se nám to rozrůstá. Člověk už si může vybrat . Jen tak dál :D
vystrkov

Příspěvek od vystrkov » 13 úno 2006 18:57

Mam 820 tak měsíc-zatim jsem vystřelil tak40ran,
při SA docela přesný,jeden náboj mi nevystřelil,ale
nejpíš chyba náboje-označený byl pěkně(na střed a pěkně hluboko)
tak jsem to zkusil dál a vyletěl až na třetí pokus.
Náboje-FIOCCHI 158g Made in Italy
Neznáte někdo tyto náboje? :?:
keny

Příspěvek od keny » 13 úno 2006 19:08

vystrkov píše:Mam 820 tak měsíc-zatim jsem vystřelil tak40ran,
při SA docela přesný,jeden náboj mi nevystřelil,ale
nejpíš chyba náboje-označený byl pěkně(na střed a pěkně hluboko)
tak jsem to zkusil dál a vyletěl až na třetí pokus.
Náboje-FIOCCHI 158g Made in Italy
Neznáte někdo tyto náboje? :?:
To bude asi zjevná chyba zápalky. Já používám na přebíjení zápalky SB (o kterých se tvrdí že jsou jedny z tvrdších ) a namám zatím ani jeden selhač, všechny krásně na středu.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 13 úno 2006 21:16

Měl jsem Holka tuším 831 v r.38S. Pravdou je, že jsem z něj toho moc nenastřílel. Nestalo se mi ani v jednom případě, že by nevzal nějaký náboj / stříleny pouze nové, střela FMJ od SB/. Při nákupu je třeba dávat dobrý pozor
na válec, aby v čepu nebyla velká vůle. Byl to můj první revolver a celkem jsem si naběh. Jinak jak psal některý z kolegů přede mnou, velice přesný zejména v režimu SA.
lucas

Příspěvek od lucas » 20 úno 2006 16:33

jak se projeví únava zinkového rámu? řeším zda to bude Holek, nebo Alfa Steel. zatímco Holek je zajímavý cenou, Alfa steel není zajímavý ničím...
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 úno 2006 16:52

No třeba tím, že se bude zvětšovat stěrbina mezi válcem a hlavní, kterou bude nutno nastavovat.

Principielně: pokud bude stříleno z revolvery pouze klasické střelivo 38 speciál, nebo něco slabějšího, pak se nemá co stát. Při vyšších výkonech už může docházet k mnohému.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
lucas

Příspěvek od lucas » 20 úno 2006 17:18

HanuIv píše:No třeba tím, že se bude zvětšovat stěrbina mezi válcem a hlavní, kterou bude nutno nastavovat.

Principielně: pokud bude stříleno z revolvery pouze klasické střelivo 38 speciál, nebo něco slabějšího, pak se nemá co stát. Při vyšších výkonech už může docházet k mnohému.
myslím, že ta konzole je z ocele u obou modelů. rám je z odlišných materiálů. jde mi právě o ten válec, kde jsou největší problémy. myslím, že i když si koupím steel, vyhodím 4 tisíce, protože i tak se setkám s problémem té aretace.
nebo ne? :?:
lucas

Příspěvek od lucas » 20 úno 2006 17:19

zinková se bude kroutit?
Rebel

to lucas

Příspěvek od Rebel » 20 úno 2006 17:58

Koupil jsem nedávno alfu steel 4 palcová hlaveň zatím jsem z toho vystřílel 150 nábojů zatím žadný problém. Ani jsem to nečistil . Za ty peníze je kvalita odpovídající. Koupil jsem ještě alfácké gumové střenky perfektně padnou do ruky můžu jen doporučit .
Odpovědět