Beretta 92

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 16 lis 2004 21:15

Byl bych rád, kdyby mi někdo mohl napsat hodnocení této zbraně a zda-li ji někdo vlastní. Dík


Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 18 lis 2004 18:12

Je to dobrá a spolehlivá zbraň, trochu objemnější (kvůli dvouřadému zásobníku). Myslím, že ji mají ve výzbroji v USA. Když máš na ni prachy, tak koupí určitě neprohloupíš.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 26 lis 2004 17:48

No, co jsem se ptal kamarádů v zámoří, armáda s ní moc spokojená není. Ale to hlavně kvůli tomu, že jsou zvyklí na .45ACP a tu Berettu mají v 9Para. Ale jinak si myslím, že to je kvalitní zbraň. Prý má taky dost poruch, ale statistiky o tom nic neříkají.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 08 pro 2004 11:33

Jo, koukal jsem na Smrtonosnou zbraň a má ji ve výzbroji Mel Gibson alias Martin Rigs, a padouchové padali jak jatý.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 08 pro 2004 14:58

Musí to bejt opravdu přesná zbraň, když s ní Mel Gibson dokázal na takovou vzdálenost vystřílet do terče ten úsměv! Já bych byl spíš pro toho Smithe, co měl Danny Glover, ale když pistoli, tak jedině tu co měl Gibson!
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 08 pro 2004 15:04

Když ten Smith, to vystřílíš ani nemrkneš. Kdežto Bereta 92 s dvouřadým zásobníkem, to pak máš na skladě dost munice. Teď vážně. Je to opravdu solidní zbraň. Sám jsem si s ní taky zastřílel, sice takový úspěch jako Martin Rigs jsem neměl, ale devítky tam byly. Někdo nadává na její poruchovost, ale ještě jsem o ničem fatálním neslyšel. Takže bůhví, co je na tom pravdy.
Odpovědět