STRELNICE PRAHA ?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

kenny

STRELNICE PRAHA ?

Příspěvek od kenny » 19 bře 2007 10:43

Chtel bych vas poporosit o doporuceni nejake strelnice v praze nebo okoli kde lze strilet z kulovnic.znam pouze strelnice pro pistole a malorazky.Diky


heikon

Příspěvek od heikon » 19 bře 2007 11:32

zkus strelnice magnum v sedlci. je to na okraji dejvic smer suchdol
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 19 bře 2007 11:33

Nebo tunýlek v Kapslovně :D
Arnie

Příspěvek od Arnie » 19 bře 2007 13:18

Na kulovnici jednoznacne Kapslovna :D Ale bacha na sverazneho spravce strelnice :D
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 19 bře 2007 20:28

Jó kapslovna, moje mládí! Ještě za Svazarmu jsem tam střílíval za Prahu 3. Trenéra tam dělal Michal Dohányos, skvělej chlap, velmi dobrej střelec a ještě lepší trenér. Z těch základů, co jsem od něho načerpal jsem žil a žiju do dneška jako střelec i jako bejvalej trenér. Asi bych to tam teď nepoznal, když říkáte, že ten tunel byl protažen na 100 m. Původně se říkalo, že měl 300m, ale že to bylo zavaleno. My jsme tam střílívali na 50m, kde byl val, ale ze za toho valu tam párkrát přilezl nějakej toulavej pes nebo kočka, z čehož vyplývalo, že to muselo někam dál pokračovat ven. Vím, že po rekonstrukci tam vládli jeden čas biathlonisti v čele s Honzou Neužilem, pak už jsem odešel z Prahy, takže současný stav neznám.
Moc jsem svým cancem nikomu nepomohl, ale neodpustil jsem si nostalgickou vzpomínku. I´m sorry.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 bře 2007 21:55

Pak sem tam chvilku strilel ja harpe :-) nez sem byl odejit pro sve NEbehave umeni. Biatlon je rehole.

Jinak opravu to kdysi pry bylo 300m. Nyni 92m (z leze).
kenny

Příspěvek od kenny » 20 bře 2007 07:45

Vsem vam diky za odpoved
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 25 bře 2009 15:24

dnes jsem si byl podat žádost ke zkouškám na ZP na Praze 10. Dostal jsem na výběr dělat zkoušku buď na Kapslovně u pana Vlosovského nebo na střeleckého servisu v Rajské Zahradě u pana Ondry. Mohli by mi zkušenější poradit, kde by to bylo lepší? Osobně je mi sympatičtější ta Kapslovna, byl jsem si tam už i zastřílet a četl jsem, že pan Vlosovský je fér chlap...Na druhou stranu, prý se u něj platí 1800 za zk + odměna 300 a na Střeleckém servisu (podle webu) 1200 za zk a 300 odměna...
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 25 bře 2009 17:16

" Kapslovna " je v současné podobě a době , mírně řečeno blbost. Kdo chce chytit depresi, plíseň, breberky nebo si zkazit zrak či zavzpomínat na dobu před dvaceti a více lety, tak ten podzemní tunel je pro něj ideální. Za poslední tři roky jsem větší zoufalost co se týka střelnic neviděl. Myslím, že se tam zastavil čas, bohužel ten nedávno minulý :) . Přišel jsem, viděl jsem a utek jsem. Ale jedno se mi tam líbilo a to byla venkovní, vzduchovková střelnice. Jinak v okolí Prahy doporučuji venkovní střelnici/ kulovnice - brokovnice / Fox u Mělníka.
Telescopic : ZP radím na www.magnumpraha.cz
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 25 bře 2009 18:57

to sportovec: no já ani nepotřebuju nóbl prostředí na praktické zkoušky...Jde mi spíše o Vaše zkušenosti s komisařema...Jinak byl jsem tam už střílet, žádný svrab ani jiné breberky jsem tam nechytil, dokonce tam na mne padla dobrá nálada a určitě si tam zase zajdu někdy zastřílet...

né vážně, u koho by jste raději dělali zk? Jinak zajímalo by mě ještě, jestli si můžu vybrat teda úplně jinou střelnici, když mi byly nabízeny tyto střelnice. Původně jsem dokonce myslel, že mi ji přidělí sami a oznámí písemně do 30 dnů...Místo toho, mi bylo řečeno, ať si tam zavolám a domluvím se s nima na termínu, který mi bude vyhovovat. To je fajn :wink:
ghostik
Příspěvky: 94
Registrován: 16 bře 2009 10:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghostik » 25 bře 2009 22:04

Puvodne opravdu mela 300m je to byvala zkusebni strelnice Sellier a Bellot, proto i ten nazev :) drive se tam testovali i poradne raze :)
Tech 200m (po tech normalnich 100m) byl uz ale jen takovy uzky tunel, kam se vesel akorat terc na pojezdu...
Osobne bych zkousky radeji delal tam, prijde mi tam vice v pohode atmosfera a vice klidu (osobne jsem je tam delal) a nikdo si tam na nic nehraje, dokonce spravne strelnice nam pred testama ukazoval co jo a co pan komisar nema rad a na co bacha a v cem nas urcite bude chtit nachytat :)))
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 25 bře 2009 22:39

sportovec píše:" Kapslovna " je v současné podobě a době , mírně řečeno blbost. Kdo chce chytit depresi, plíseň, breberky nebo si zkazit zrak či zavzpomínat na dobu před dvaceti a více lety, tak ten podzemní tunel je pro něj ideální. Za poslední tři roky jsem větší zoufalost co se týka střelnic neviděl. Myslím, že se tam zastavil čas, bohužel ten nedávno minulý :) . Přišel jsem, viděl jsem a utek jsem. Ale jedno se mi tam líbilo a to byla venkovní, vzduchovková střelnice. Jinak v okolí Prahy doporučuji venkovní střelnici/ kulovnice - brokovnice / Fox u Mělníka.
Telescopic : ZP radím na www.magnumpraha.cz
Jenže FOX je na Chloumku u mělníka - to není Praha. Pokud ten tazatel chce jezdit střílem MHD, tak to mu moc nedoporučuju 8)
Žižkovák Karel

Kapslovna je super

Příspěvek od Žižkovák Karel » 26 bře 2009 01:57

Sportovče,
Kapslovny se musím zastat - je to moc příjemná střelnice. A má úžasnou historii.
Že je to tam trošku ošuntělejší? Jářku, nechodím tam na večeři, ale střílet. Kromě toho - ta tebou doporučovaná střelnice Magnum není o nic méně jetá.
A zkoušky na ZP v Kapslovně jsou zcela v pohodě.

Ano, připouštím, mluví ze mě taky trochu žižkovskej patriot.
Uživatelský avatar
rimfireBR
Příspěvky: 527
Registrován: 01 bře 2007 16:43
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimfireBR » 26 bře 2009 09:56

to all : v Magnumu i Kapslovně jsem byl, obě prostě normální letité střelnice s Historií :roll: , ale co taková střelnice ve stanici metra Rajská Zahrada :?: Máte někdo zkušenost ? Je tam snad 100-150m :!:
Jinak opravdové střelnice podle mého gusta :lol: jsou Liberec Aréna a GC v Otrokovicích :wink: :wink:
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 26 bře 2009 10:16

to rimfireBR: k té rajské zahradě...podívej se na jejich web: www.streleckyservis.cz Pochopil jsem, že to není běžná střelnice za běžnou cenu, ale tak jednou tam udělat sešn, proč ne...

No asi nakonec padne volba na tu Kapslovnu, jen mě překvapuje ta cena 1800 za zk :roll:
Odpovědět