Ostry naboj do plynove zbrane 9mm? ...

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Spisovatel

Re: Ostry naboj do plynove zbrane 9mm? ...

Příspěvek od Spisovatel » 19 led 2006 09:56

juri píše:Mam taku blbu otazku mam 9mm plynový revolver kovovy čo sa stane ked donho dam normalny 9mm naboj?
Urve ti to prsty nebo přijdeš o oči. :D V hlavni je přepážka, kterou těžko odvrtáš, pokud máš plynový revolver, musel bys upravit i válec, protože na druhé straně (k hlavni) je průměr komor menší. Způsob, jak udělat z plynovky ostrou zbraň existuje, ale pochopitelně ho tady nikdo nenapíše, protože takové úpravě se říká nedovolené ozbrojování :) a zveřejnění návodu by mohlo být kvalifikováno jako nabádání k trestnému činu. :wink:


Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 19 led 2006 10:17

Možná se to dá vyrobit, ale střlet už se s ní dát nebude možná tak jednou dvakrát...
Vždyť ten rám a celkově všechno na plynovce je z měkého kovu či fofr slitiny, která nemůže vydržet namáhání při použití ostré munice....
Uživatelský avatar
Svaťa
Příspěvky: 311
Registrován: 23 srp 2005 18:35
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Svaťa » 19 led 2006 18:46

Proč zase někdo vymýšlí ptákoviny...
Vzd. pistole: FWB 65, LP 2, LP 53, CP 2, Webley, Anschütz..., zkrátka klasika a historie.
Dospělé krátké: PP / PPK, HSc, 2 x perkus
Přivítám kontakty na sběratele vzd. pistolí.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 led 2006 09:36

A co takhle nabít slepý náboj a do hlavně nasypat broky?

Čistě teoreticky... :lol:
Uživatelský avatar
Salamoun
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2006 11:16

Všem experimentátorům:

Příspěvek od Salamoun » 20 led 2006 10:35

Všechny tyto teoretické úvahy potom přejdou v praktickou část.Proboha živého nepište to sem, protože je to volně přístupné všem jako i plynovky.Méně inteligentní jedinec to vodzkouší a většina těchto pokusů primárně skončí v lepším případě těžkým poraněním střelce.
Střílet z plynovky náboj určený do ostré pistole mi přijde jako přecházet 3-proudou dálnici za plného provozu formou překročení svodidel a dále pokračovat ve volné chůzi.
Z jiného soudku,radši nejmenované periodikum zkusilo co snese GLOCK,vystřelili z něj X-tisíc ks přebitých nábojůa dokonce se pochlubili že suvéréně použili na přebití u krčku prasklé nábojnice.Upuzorňuji,že však varovali,že to není recept.Jedniho krásného dne jsem si byl zastřílet na střelnici,o stav dále vedle mě střílel jeden pán,ze zvědavosti jsem ho pozoroval,protože střílel přebíjenky,když skončil,tak jsem s jeho dovolením se podíval na jeho přebíjenou munici,v platíčku mu zůstalo pár nábojů,2 z nich měly praskliny,když jsem ho na to upozornil,skoro mě poslal do pr...e,jak řekl GLOCKy to snesou,psali to tam a tam,raději jsem odešel....
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 20 led 2006 14:45

Kubajzz píše:A co takhle nabít slepý náboj a do hlavně nasypat broky?

Čistě teoreticky... :lol:
Čistě teoreticky to hlavně nezkoušej na střelnici. Maximálně někde v lese (kdo má po tobě uklízet kusy tvých vlastních střev...).
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 led 2006 15:31

Já to zkoušeti nebudu neb nevlastním pistoli plynovou. :wink:
Snad kdyby se našel nějaký jiný dobrovolník...

PS. A neprodávají se do toho ty speciální brokové náboje do plynovek? Tuším, že v Německu se je snažili zakázat a ze špatně udělané vyhlášky vyplynulo, že kvůli tomu zakázali brokové náboje do normálních krátkých zbraní. Jsem zaslech, že tam teď s tím mají nějaký problém. Došlo to už i k nám?
Spisovatel

Příspěvek od Spisovatel » 20 led 2006 22:47

Kubajzz píše:Já to zkoušeti nebudu neb nevlastním pistoli plynovou. :wink:
Snad kdyby se našel nějaký jiný dobrovolník...

PS. A neprodávají se do toho ty speciální brokové náboje do plynovek? Tuším, že v Německu se je snažili zakázat a ze špatně udělané vyhlášky vyplynulo, že kvůli tomu zakázali brokové náboje do normálních krátkých zbraní. Jsem zaslech, že tam teď s tím mají nějaký problém. Došlo to už i k nám?
Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 21 led 2006 16:15

Spisovatel píše: Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:
No to ne, protoze nevypada moderne :lol: .
cityshark
Příspěvky: 101
Registrován: 02 lis 2005 23:24

Příspěvek od cityshark » 22 led 2006 02:22

Tak predne plynovky obzvlaste revolvery maji melinko vyoseny komory ve valci oproti hlavni, takze exploze je nasnade. Jinak jak tu u z bylo receno, proste nemaj takovy materialy, aby to mohlo vydrzet.

Kubajzz - co ja vim tak ne, brokovy naboje se normalne prodavaj. Teda pochopitelne do normalnich kveru, plynovky neresim.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 23 led 2006 14:27

Tak v tom Německu prý šlo o náboj 35 Grenaille.
Co je to za náboj? Zkoušeli jste s tím někdo střílet?
juri

Příspěvek od juri » 25 led 2006 06:34

xlibor píše:
Spisovatel píše: Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:
No to ne, protoze nevypada moderne :lol: .

Ale rana z takej perkusnej .45 je trochu ina káva ako nonivamid nie? :D
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 25 led 2006 08:11

juri píše:
xlibor píše:
Spisovatel píše: Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:
No to ne, protoze nevypada moderne :lol: .

Ale rana z takej perkusnej .45 je trochu ina káva ako nonivamid nie? :D
Tak tak...vsak to taky neni muj nazor....to byla jen predzvest, jaka bude asi nesledovat odpoved :) .
Hermi

Příspěvek od Hermi » 25 led 2006 09:49

No já prostě nevím, jak na takovou vol...nu může někdo vůbec myslet. K tomu snad není co dodat. :-)))
cityshark
Příspěvky: 101
Registrován: 02 lis 2005 23:24

Příspěvek od cityshark » 25 led 2006 22:05

Tak tak...
[i]"the loudest sound ever is click when you want to hear bang and bang when you want to hear click"[/i]
Odpovědět