Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 25 říj 2004 22:42

Zdravim, ma niekto nejake podrobnejsie info ohladne tejto pripravovanej pusky? Zevraj teraz existuje iba ako prototyp, ale pisal som do CZUB a odpisali mi ze by podla planu mala uz byt k dostaniu v polovici januara (na Slovensku) teda v Cechach asi skor. Fero


Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 26 říj 2004 09:47

Dle mych informaci je uz tato vzduchovka pripravena k vyrobe, jen se ceka na nejakou vetsi zakazku (do zahranici), aby vyroba zacala .. to nevylucuje, ze se brzy objevi na pultech. Cena zatim stanovena nebyla.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 24 led 2005 20:57

Neviete o nejakych novych info??
Zaujimal by ma hlavne datum uvedenia na Cesky trh.
Aj udaj o cene by bol celkom k veci.. ;o)
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 25 led 2005 00:17

No podla CZUB by mala byt na trhu uz teraz niekedy. To mi aspon pisali minuly rok v decembri. Cena 3250Kc priblizne.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 01 úno 2005 19:58

Aktualni oficialni vyjadreni CZUB :

Vážený pane,
děkujeme za Váš zájem o výrobky naší firmy.
První kusy Vámi uvedené vzduchovky se objeví na trhu v březnu tohoto roku.
Cena na pultech našich podnik. prodejen bude 3250,- Kč
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 01 úno 2005 21:26

Tak to tu mame za mesiac aj nieco novu vzduchovku. Som zvedavy na prve skusenosti. Dufam, ze dopadne dobre. Po precitani prispevkov so skusenostami so vzduchovkami Gamo som sa radsej rozhodol pockat na tuto novu Slaviu.
Dufam, ze kvalita a presnost bude niekde inde oproti vzduchovkam Gamo.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 06 úno 2005 20:48

Nejsem si jisty, ze od teto slavie dostanete to co ocekavate. Pistova vzduchovka sily kolem 16J nikdy nebude buhvijak presna. Je to dano tim ze zpetny raz je celkem velky a pistovy mechanismus nedosahuje pozadovane konzistence pri strelbe.

Dle meho bude "presnost" stejna jako Gamo s originalnim pistem. Na presnost Slavie 631 se nedostanete, diky mensi energii bude lepsi.

Pokud jde o zpracovani, tam myslim ze muzeme cekat neco vic nez nam nabizi Gamo. I kdyz zbrojovka v posledni dobe sla s kvalitou svych vyrobku znatelne dolu, mluvim o Slaviich. Jsem zvedavy na novou 634!
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 09 úno 2005 00:09

Anonymous píše: Nejsem si jisty, ze od teto slavie dostanete to co ocekavate. Pistova vzduchovka sily kolem 16J nikdy nebude buhvijak presna. Je to dano tim ze zpetny raz je celkem velky a pistovy mechanismus nedosahuje pozadovane konzistence pri strelbe.

Dle meho bude "presnost" stejna jako Gamo s originalnim pistem. Na presnost Slavie 631 se nedostanete, diky mensi energii bude lepsi.

Pokud jde o zpracovani, tam myslim ze muzeme cekat neco vic nez nam nabizi Gamo. I kdyz zbrojovka v posledni dobe sla s kvalitou svych vyrobku znatelne dolu, mluvim o Slaviich. Jsem zvedavy na novou 634!
Preco myslis ze zbrojovka isla s kvalitou dole?
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 14 úno 2005 13:54

Slysel jsem uz z nekolika stran ze Slavie vyrobene na Slovensku nejsou tak dobre jak by mely byt.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 14 úno 2005 22:14

Už jsi viděl něco ze Slovenska,co by za něco stálo? Nic proti Slovákům,mám tam kamarády,ale dělat neumí.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 20 úno 2005 12:49

Anonymous píše: Už jsi viděl něco ze Slovenska,co by za něco stálo? Nic proti Slovákům,mám tam kamarády,ale dělat neumí.
Ty si mi ale idiot, ved aj Slavie 630/631 sa robia na Slovensku. Nevravim ze cesi nemaju lepsie vyrobky, maju vecsiu tradiciu vo vyrobe zbrani ale napriklad nadpolovicna vecina Slavii sa robi na Slovensku...
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 20 úno 2005 18:55

Srovnej si Slavie vyrobené v Uh.Brodě a nové pušky.Proměř si hlavně a uvidíš.Ještě jednou opakuji,že nemám nic proti Slovákům.Mám na Slovensku hodně kamarádů a jsou to bezvadní kluci.Není to o lidech je to o výrobcích.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 25 úno 2005 09:52

Ak to teda spravne chapem,tak vacsia cast Slavii sa robi na Slovensku(v Dubnici nad Vahom). O tom, ze sa tam vyrabaju som vedel,len som nevedel aky pomer je medzi poctom vzduchoviek vyrobenych na Slovensku a v UB.
- Ak sa mozem spytat, aky je tam problem s tymi hlavnami, ked tu niekto doporucuje premerat a porovnat so starsimi Slaviami??
- A druha otazka, ak sa vyrabaju vzduchovky este aj v UB, daju sa tieto kvalitenjsie (usudzujem podla predoslych prispevkov) Slavie kupit aj v Cechach, alebo sa ako skoro vsetko kvalitnejsie, vyvazaju a predavaju na zahranicnych trhoch? Dik..
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 24 bře 2005 14:45

Pani, tak mam tu novinku. CZUB zmenilo stranky a objavilo sa na nich aj toto: ;o)
http://iwa.czub.cz/index.php?p=32&idp=4 ... 81&lang=cz


A je tam aj viac noviniek. Nove malorazky atd.
Návštěvník

re:Nova Slavia 634

Příspěvek od Návštěvník » 24 bře 2005 17:32

No, vidim, ze som ten odkaz trocha "pokazil" a ze nefunguje tak, ako by som si predstavoval, tak tu je spravna "verzia":
http://iwa.czub.cz/index.php?p=32&idp=4 ... 81&lang=cz
Odpovědět