Jen o vzduchovkach

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 21 led 2006 16:12

ahoj, kamarad nasel ze jako novinka je na gunshopu zavedena do prodeje slavka 634 a chce si ji koupit. gunshop funguje formou internetového obchodu tzn. nemuzes si osahat zbozi nez si ho nechas poslat a pozdejsi reklamace z toho plynouci je obtiznejsi a zbytecna a proto se chci zeptat jestli je gunshop solidni firma ktera by si nedovolila zkouset udat mezi lidi naky smejd, nebo naopak jestli muze byt clovek bez obav, ma stim nekdo zkusenosti? diky!


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 21 led 2006 16:24

pokud se nemylim gunshop nabizi vetsinu vzduchovych zbrani od firmy gamo-a to smejdy jsou-na to vem jed!!
ale z koupi 634 na gunshopu bych strach nemel..
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 21 led 2006 16:57

Teď je otázka jestli se tyhle slávije 634 už povedli :? ale když je znova zavedli do prodeje tak snad ano...každopádně někdo to vyzkoušet musí :)
Arnošt

Příspěvek od Arnošt » 21 led 2006 19:22

Při prohlížení bazaru mně zaujalo toto-----Prodám výkonnou vzduchovou puškuGAMO CF 20 s optikou GAMO4x32.Má přesný dostřel až na 150m,jedná se o poloprofesiolální zbraň.-----a já blb sem chtěl cz 200s a střílet na 50m.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 21 led 2006 19:36

cha! cha! chachacha :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tak takhle dobrej for uz sem dlouho neslysel :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 led 2006 22:02

Arnošt píše:Při prohlížení bazaru mně zaujalo toto-----Prodám výkonnou vzduchovou puškuGAMO CF 20 s optikou GAMO4x32.Má přesný dostřel až na 150m,jedná se o poloprofesiolální zbraň.-----a já blb sem chtěl cz 200s a střílet na 50m.
No co... "asi slusnej oddil :lol: ... SK chvojkovice brod" :P
Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 21 led 2006 22:15

No buď tam dal nulu na víc, :shock: nebo tím pisatel myslel přesný max. dostřel :lol: :lol: a že dál ani prd.
Fan
Příspěvky: 12
Registrován: 24 říj 2005 20:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fan » 28 led 2006 20:21

Zdravím
Znáte někdo výrobce a typ této vzduchovky?Diabolky se musejí vyrábět doma lisem kupované jsou malé propadávají ven.Natahuje se pákou pod laufem a komora se vytáčí vzhůru kudy se nabíjí diabolka.
Přílohy
100_0148.jpg
zengebus

Příspěvek od zengebus » 29 led 2006 00:51

Zdravím všechny: jak jsem to tady tak čet tak z toho moc moudrej nejsem. Můžete mě někdo poradit : chcy si koupit dobře vyrobenou kvalitní vzduchovku, pokud možno co nejsilnější a líbí se mi ráže 5.5mm. Jakou značku mám shánět a jak hluboko sáhnout do kapsy? Vejdu se do 7000kč? parametricky se mi líbí Gamo ale dost lidí říká že je to šmejd? Help meeeeeeeeeeeeee.www.zengebus.@centrum.cz
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 29 led 2006 19:06

investuj dvojnasobek a kup 200s!opravdu se to vyplati..je to sice velka investice ale nic levnejsiho poradnyho nesezenes..tedy pokud mas vyssi naroky nez strilet na 20metru do plechovky od coly!
prosel sem si od levnych vzduchovek pres gamo apod. az k vetrovce- vetrovka je jedina "volna" zbran ktera za neco stoji a trefis se i na 50 metru presne tam kam si miril...ze vsech predeslych vzduchovek jsem byl nestastny..to mi ver...tohle je ma rada

Nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat levne nekvalitni veci..
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 29 led 2006 20:13

nemusi byt nekvalitni- u pistovych vzduchovek musis vychazet z konstrukce, jo jo ne kazdy si muze rict no co tak dam misto 4 14000 :!:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 29 led 2006 21:54

no vidis..ja sem si na to vydelaval skoro cely vysokoskolsky prazdniny!!proste to byla vec kterou sem skoro celej zivot chtel a nelituju toho!!jediny ceho lituju byly vyhozeny penize do vzduchovek typu GAMO-levny to nebylo zato to bylo na dve veci!!!...to sme ale trosku odbocili od tematu..
jen bych chtel upozornit aby lidi neodvijeli myslenky na koupi resp investici od cen nejlevnejsich vzduchovek..kdyz si pujdete koupit auto ktere vam ma slouzit minimalne 10 let tak taky nevychazite od ceny trabanta!!
to je moje rada a moje zkusenost
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 29 led 2006 23:06

vetrovka je vyborna zbran ale me se nelibi to plneni, naky tlakovy lahve, zkousky, jezdeni k potapecum, u cz 200 jsou caste reklamace tesnicich krozku a nedej boze aby ti tech 200 atm. co tam je uteklo rychleji nez je zdravo :D
skala

Příspěvek od skala » 29 led 2006 23:31

ale ale, trochu te duvery ve vetrovku :)
poridil jsem ji pred pul rokem a nemuzu ji vynachvalit
plneni z tlakove lahve je uplne pohodovy, zadne lamani laufu nebo jine paky pod hlavni (naco se namahat, ze :) )
tlakova zkouska jednou za pet let take nikoho nepolozi (s autem na technickou se musi kazdy dva roky, a taky se to da prezit)
A kdyz se za rok dvakrat ukazete u potapecu aby vam naplnili lahev a pritom si skocite koupi diabolky tak si toho ani nevsimnete
Jinak s tema reklamacema to neni zase tak zhave, pokud budete vypoustet vzduch z tlakoveho zasobiku na pusce pred delsim skladovanim, tak to tesneni budete menit po hooodne dlouhe dobe (prece byste nechteli aby tam bylo na veky :) )
Jo a plnim z lahve ktera ma po naplneni 300atm a ta je uskladnena pod mou posteli, takze zadne strachy. Pri rozumnem zachazeni se toho talku clovek nemusi bat. Periodicka tlakova zkouska je opravdu dukladna a pri potapeni ta lahev dostava zabrat o hodne vic nez kdyz lezi u vas doma a plnite z ni vetrovku.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 30 led 2006 08:05

ale ale..reklamace kvuli tesnicim krouzkum..spis mi to prijde jako vymluva nez cokoli jinyho!!ja si holt zajdu do obchodu, koupim si do foroty 5 krouzku, zaplatim 20 korun a nemusim se pytlit s nejakejma "reklamacena"!!a mimochodem vetrovku mam pres pul roku a jeste jakakoliv zavada s krouzkama nebyla!!a ze se nekomu nelibi??no comment

to PB:
jen tak pro zajimavost-ty vlastnis vetrovku ze pises jak straasne odchazi krouzky atdatd.??nebo jsi to jenom nekde "slysel"????
Odpovědět