Nemam rad armadu

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Nemám rád armádu

Příspěvek od nedojde » 26 lis 2008 21:58

Text byl přesunut z Fotek o vz.58
Pokud je to zde jen na fotky,potom nechápu,proč je tam i "gumák".
Ano,lampasáci se na mě podepsali dostatečně.Jednak jsem zažil staré bolševiky a k tomu mladé rotmistry,kteří se snažily ze záklaďáků marně udělat SWAT :roll: Ze záklaďáků,kteří měli Gumy a vojnu v pr...
Málokdo dnes používá pistoli z 50let,proto patří vz.58 již do pamětí
I když je perkusní revolver a klacek na zabití člověka stejně účinný,nikdo s ní neběhá po lese a nehraje si na žold´áky.
Gumy prostě neberu,to jsou mi milejší airsofťáci,co si na ně hrají.
Gumám ani haléř,oni stejně střílejí lidi pro zábavu.
Málodko si dá do Š105 navigaci , to je na AP vz.58 :roll:
Na vojně jsem ze stran VZS extrémně šikanován nebyl,spíš jsme se staršímy byli proti lampiónům.Oprašovali rakety ,který byli již podle parametrů doletu a rychlosti zralý jen do šrotu.To samé se vztahuje i k AP vz.58,100krát překonaná anachronismus,snad jen pro pamětníky a sběratele ze zájmu a pro "skálopevné" Gumy.
Co mi armáda dala:
Ochcat co se dá
Ukráct co se dá
Zdrhnou kdy se dá
Opít se kdy se dá
UBS-universální bouchač služeb(to se vzathuje k ostaním pamětem)
"výplach mozků"-zemědělec v cizí uniformě je vrah,nikoliv oběť politiky
pochody,buzerák,ešusy,nástupy,převlékání,čekání,spěchání.....................................................





Všiml jsem si,že můj příspěvek byl jako jediný z fóra o Fotkách přesunut do nového.No nic,za svůj pacifismus a odpor k žoldákům se nestydím.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 lis 2008 23:52

No a tu máš možnost to rozvádět dle libosti.Když tě baví se k tomu vracet tu máš prostor,přeju ti mnoho podobně orientovaných přátel. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 27 lis 2008 01:07

Moc tomu prispevku nerozumim.
Ja na vojne byl a nejvic me stvala inteligence nekteryh nadrizenych.
jeden priklad za vsechny (jako ridic, jsem poznal spoustu vojaku z povolani a dokonce obcas i nejakeho politika). K tomu prikladu: "Vezl jsem nejmenovaneho z byvale sovetske posadky (nebyl rus, jen jsem vozil lidi, ze slozky pro odsun sovetskych vojsk), nazpatek do Prahy. Preladim radio a slysim zname tony a tak aby rec nestala rikam: to je Vltava! Nacez se mi dostalo tragikomicke odpovedi: Jo? Ja se v tech rozhlasovejch stanicich neviznam, neposloucham radio." Zbytek cesty uz jsem ani nemuknul.

V tomhle svete budes bez armady kolonie a nebo nebudes vubec.

Ze armada vymejva mozky?! No bodejt, jak by jsi velil 150ti lidem do utoku, kdyz by jsi potom cekal jak se ktery z nich rozmysli?!
To je ve vsech armadach.

Ze pouzivaji vz.58?! No muj nazor je jednoduchej. Strili to?! je to jednoduche na udrzbu?! Zabije to?! Tak proc to menit. Jeden z duvodu,
ze to takhle ve svete funguje je nesmrtelne AKacko. A vlastne treba i COLT 1911

A ze jsi pacifista....tak jak by jsi se branil treba Ty?
Nastin nejakej funkcni scenar?!
On na me kamenem, ja na nej chlebem, bohuzel funguje jen ve filmech s optimistickym scenarem.
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kayco » 27 lis 2008 07:17

Nastastie, podla vasich prispevkov, ja som na vojne nebol. Zlata civilka, bol som u kamosa v s.r.o.-cke na papieri vedený. V skutocnosti som chodil na brigady 8) . Pocul som ze niektory mali civilku v nemocnici a tam museli vytierat zadky dôchodcom...respect! :twisted:
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2008 09:37

Nedojde: pako jsi ty ,víš hovno z čeho se skládá armáda ted. Ty Lampasáci jak ty řikáš už tu dávno nejsou ! Maximálně pár kousků a ty už jen doklepávaj. No ale svuj názor jsi si řekl,no a k těm daním já si je platím taky .Radši držkuj na cigány a socky na ty dáváš svoje peníze ne na armádu !! J oa ktomu že tam je fotka lampasáka ,to jsem já a je tam taky 58 na té fotce že .

Alfonss:
k 58 ,ty si s ní "hraješ" někde na střelnici a lišty vidíš jako jen design. Nám narozdíl od těch tvejch bodů v závodu tenhle starej dávno překonanej krám kreje prdel!! Navíc v místech nynějších konfliktů je hromada munice kterou můžeš hned použít,5,56nato se asi tam moc neválí. Navíc ta zbran neni náchylná na špínu a bordel tak jako ty přetechnizovaný klony M16.(snad jedinej klon dotáhlej do konce dělá HK) A je na ní minimum věcí co se daj rozbít (napadlo mně asi jen pažbička) .Chce to koukat na to na co je ta zbraň určená a myslím že IPSC neni její primární určení
Jo jinak kolimátory jsou samozřejnmostí hoši je mněli asi zřejmně dole kvuli poškození protože ta fotka vypadá jen na obyč pochod.

Alfonss no Flame jinak ju brachu
:roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 27 lis 2008 10:04

2golf:
Achilova pata 58 je zadní kryt, kam chodí závěr. Pokud kosou bouchneš tak, že ho silně deformuješ (je to plech), tak kosa je nefunkční.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2008 10:49

jo na to jsem zapomněl ale zase jak s tim bouchneš, mně se to nestalo ani jednou ale v uterý na střelbách mi kluk střílel a po každé ráně natahoval tak jsem na to koukl a plech byl špatně nasazenej.Ale to je asi fakt jediná mini vada na tom kveru :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 lis 2008 11:46

Golfe: Já s tebou v podstatě souhlasím a sám jsi podotknul, že HK dovedl zbrań vycházející ze Stonerovy konstrukce k dokonalosti. Tomu říkám moderrní kvalitní zbraň a tomu naše 58 opravdu moc vysoko nesahá....
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2008 12:50

jo to od HK je pecka ,bohužel AČR nemá na něco takového rozpočet,i když se šušká že ny jsme mněli dostat vojáka budoucnosti bo co včetně new kverů :lol: tak jsem sám zvědavej
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
G41M
Příspěvky: 78
Registrován: 18 čer 2005 20:42
Bydliště: slezsko

Příspěvek od G41M » 27 lis 2008 16:21

golfe: nevím jak u vás ale tady jich je těch starých !lampasáku" jak much na ho...
vy ste armáda v armádě.......co si budem vyprávět
obyčejné bojovky nemaj ani ty blbé maskáče
natož boty....
vím očem mluvím.....
a co se týče peněz tak otom nebudu ani mluvit
kdybych napsal za co armáda vyhazuje naše peníze tak se tu asi
pobli..... :roll:
[b][i][color=#008000]Für Gott Kaiser und Vaterland
Botenwald kreis Wagstadt[/color][/i][/b]
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 27 lis 2008 16:37

Být pacifista na fóru o zbraních je trochu sebevražda :wink:
Tak to vemem popořadě.
_Stalker_ píše: ..V tomhle svete budes bez armady kolonie a nebo nebudes vubec..
Ze armada vymejva mozky?! No bodejt, jak by jsi velil 150ti lidem do utoku, kdyz by jsi potom cekal jak se ktery z nich rozmysli?!
Armádu jsme měli a v r.38 a r.68 seděla a koukala.
Kolonií jsme byli za Hitlera i za rusů i se slavnou armádou.
No bodejť,proč má mladej kluk zastřelit jinýho kluka,jen protože velitelé poručili a sami sedí v kamrlíku za bukem.
kayco píše:..Nastastie, podla vasich prispevkov, ja som na vojne nebol. Zlata civilka, bol som u kamosa v s.r.o.-cke na papieri..
Nešlo tedy o výcvik k obraně,ale jen o buzeraci a kontrolu svobody řízenou státem.O obranu svobody nikomu už nešlo,ale mašinérie jela dál.
golfkiller píše:Nedojde: pako jsi ty ,víš hovno z čeho se skládá armáda ted. Ty Lampasáci jak ty řikáš už tu dávno nejsou ! Maximálně pár kousků a ty už jen doklepávaj.
Nám narozdíl od těch tvejch bodů v závodu tenhle starej dávno překonanej krám kreje prdel!!
:roll:
Ti zalezlí lampasáci jsou tam dál,nebo pobírají za "obranu vlasti se Sovětským svazem" pěkný penze.Z mých peněz.Před 20lety by tě zastřelili na hranicích a za pár dnů sami ty dráty rozebírali.Bezmozkové.
Kolikrát už jsi zabil člověka,který nás ohrožoval na svobodě? Prý jste placeni od kusu.
golfkiller píše:..AČR nemá na něco takového rozpočet,i když se šušká že ny jsme mněli dostat vojáka budoucnosti bo co včetně new kverů ..
To zas budou zvyšovat DPH,aby mohli mašírovat po přehlídkách v novejch mundůrech :-)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2008 16:49

Nedojde: ty se mně začínáš zamlouvat :lol:
jo jsme placený od kusu to je jasné ne :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 27 lis 2008 17:23

nedojde nesklamal, nedoslo mu nic a stale mele hov.a :twisted:
nemam tyhle lidi rad. nemuzu za to ze byl za komance zadrenej PTPak a prenasi to na dnesni armadu ktera je uplne o necem jinem! ale to on nepochopi takze sem to cely psal uplne zbytecne.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 lis 2008 17:33

Hele já jsem byl v armádě v roce 99, tudíž žádnej "za komančů zadřenej PTPák" a názor na lampasáky který jsem poznal mám naprosto stejnej jako "nedojde".
Byli to lidi typu všechno vím, všechno znám, od všeho mám klíče, o všem můžu rozhodovat, ale nad spoustou rozhodnutí zůstával opravdu rozum stát..... Nebyli to rozumně myslící lidé, mohu s klidným svědomím prohlásit, že to byly vypatlaný paka. Z celýho kasina se dalo rozumně mluvit tak se 4-5 lampasákama, kteří v hlavě opravdu něco měli.
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 27 lis 2008 18:12

Armada je podla mna vec, ktora dnesnych mladym chalanom chyba! Nevedia sa osamostatnit a odtrhnut mamicke od zadku (az na par vynimiek).
Ja som bol v Uh.Hradisti. Ked som koncil a opustal branu, tak som si povedal, ze konecne, uz sem nikdy nepridem. Mal som vsetkeho plne zuby. Lenze toto leto sme mali v UH preteky a ja som tam stravil 3 tyzdne. Kasarne su prerobene na vysoku skolu s internatmi. Neveril som vlastnym ociam, ako sa to zmenilo a dokonca som spal aj v tej iste budove a na tom istom poschodi ako na vojne. No a kedze som tam nieco prezil, rad som si zaspominal. Ale uz som to videl "trochu" inak nez v dobe, ked som tam behal v zelenom... 8) Skoda, ze som nepodpisal :lol:
Grand Power K100 9mm
TOZ 35 .22LR
IŽ-35/Walther .22LR
Haenel SUHL 150 laminated, pilar bedding, Harris 6-9
Steyr LP 10
S.P.A. P10, 5,5mm
Odpovědět