Nezadouci uzivatele

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 17:42

Podpasovka pro uzivatele fora - vzduchovky, je vyhodit Alexe. Pokud Alexovi preskocilo a psal evidentni hovadiny, tak beru. Uvidime, dulezita je objektivita a ta je hodne tezka, nekdy az moc....


Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 24 lis 2008 17:44

edelweiss píše:To- sportovec
Mám zato že Silence opakovaně prokázal profesionální přístup,takže bych případnou zaujatosti vůbec neargumentoval.To už je dost podpásovka.
:evil:
Od sportovca nešportové Obrázek.
Mohl bys zde dat - soubor prispevku, pro ktere Alexe vylucujes z fora.
Ak som dobre sledoval diskusiu tak Alexxxus sa "navážal" do ferina (pozdejšie tuším do Igiho79) a to takým prôsobom že do toho zatiahol aj národnosť (spätnú reakciu rovnakého typu som nezaznamenal) čím sa dotkol asi všetkých uživateľov danej národnosti. Pozdejšie vyhlásil že to nemyslel vážne a vlastne žartoval.
Čo sa týka "profesionálneho" prínosu tomuto fóru tak o tom sa nikdo neháda, ale to nikomu nedáva právo nas**rať ostatných uživateľov pre vlastnú zábavu.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 18:34

Jen proto, ze jsem Cech a nekdo si mne proto dobira i negativne, nebudu preci hysterickej.... Mam dost pratel i na Slovensku, diky lezeni a nadhled ci podhled na vec at se jedna o jakoukoliv narodnost je primo umerna nadhledu, podhledu, toleranci a inteligenci toho konkretniho clobrdy / cloveka /.... Kdo, krome Kubajze a Alexe / nepočítám Swdr., tam je to jasné /prinesl vice tomuto foru - tematu - vzduchovky ?
Naposledy upravil(a) sportovec dne 25 lis 2008 12:23, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 24 lis 2008 18:36

Né jenom vzduchovkám,ale i krátkým malorážkám a jeho zkušenosti a zapálenost pro zbraně mě často pomohli...Je to škoda :o
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 24 lis 2008 18:59

Je pravda, že alexxxus dokázal protlačovat svůj názor i když nebyl 100% pravdivý (objektivní), ale BAN dostávat neměl. Je mi jasné, že na to byl upozorňován a že urazil jinou národnost, ale 2x by to určitě neudělal! Určitě si byl plně vědom svého prohřešku, když kluci smazali svoje příspěvky. Prostě udělal něco podobné jako dánští novináři s karikaturou mohameda. Prostě neodhadl následky. Doufám, že se brzy vrátí i když jak ho znám tak on prosit nebude...ať už je zpátky

p.s. díky němu (s části sidewinder) mám Falcona a neměnil bych, byla to skvělá volba

ObrázekObrázekObrázek
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 24 lis 2008 19:18

Mě by teda zajímalo za co konkrétně dostal BAN...... že by byl větší sprostý hovado než já? :wink:
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 24 lis 2008 19:42

jedna vec je niekoho si doberat pre jeho narodnost, druha vec presadzovat nazor, ze na fore sa ma pouzivat jedine cestina. tomu nerozumiem. po prve take pravidla neboli stanovene, a po druhe mne a ani mojim kolegom by rozhodne neprekazalo, kebu niekto na slovenskom fore pouzival cestinu, a nenapadlo by ma ziadat od neho, aby pisal po slovensky. nevidim rozdiel medzi tymito dvoma jazykmi. ako dieta som po dvoch dnoch nevedel povedat, ci bola kniha, ktoru som precital, po cesky alebo po slovensky... toto forum mi vela dalo, ale neviem si predstavit, ze by som mal prispievat po cesky.

a po tretie, myslim, ze hranica medzi humorom a osobnou urazkou je niekedy velmi tenka, a ak sa niekto pohybuje stale na tejto hranici, musi pocitat s pripadnymi nasledkami. bez ohladu na prospech, ktory sem prinasa.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
stanfu
Příspěvky: 143
Registrován: 31 bře 2007 10:43
Bydliště: Karviná

Příspěvek od stanfu » 24 lis 2008 23:05

Bouchat saze začali tady http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=6248 ale protože je to promazané ,tak to už ani tak nepůsobí...Ten ban si ale zaslouží i třeba za tohle: Slavicus demos ad infinitum corrumpo Bohemus spiritus .Jak jsem byl dcerou poučen Alexi ,Slavicus nejsou slováci ale slované... :lol:
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 24 lis 2008 23:41

stanfu píše:Ten ban si ale zaslouží i třeba za tohle: Slavicus demos ad infinitum corrumpo Bohemus spiritus .Jak jsem byl dcerou poučen Alexi ,Slavicus nejsou slováci ale slované... :lol:
no ja by som ban dal za to nespravne casovanie latinskeho slovesa a za stylistiku :)
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 25 lis 2008 08:23

Slavicus demos ad infinitum corrumpo Bohemus spiritus


Chlapec toho vela vie o vzuchovkach,v tom je dobry.Urcite tu pomohol viacerim.aj mne. Na slovakov je nabudeny casto-neviem preco.Uz som aj ja s Alexom riesil tuto temu.Ma to chalan prosto v sebe.To mu nemozme zobrat.
Skoda ze chalani,ktorí by mali lezat pri sebe na jednej palebnej ciare a okukavat si svoje pusky sa tu zbytocne pre p....y zdoraznujem pre p...y napadaju a potom sa mazu sa prispevky a davaju sa banany.

Nejako som sa pri studiach nevenoval latine,mohli by ste mi to niekto prelozit,zaujima ma to , z celeho rozumiem iba slovu bohemus spiritus ,to bude asi nejaka ceská pálenka :D
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 25 lis 2008 10:01

Pekne tu valcite za spravedlnost.
Alexxxuse znam a neni to zadny beranek.
Casto jsme do sebe vletli at uz kuli vzduchovkam, nebo necemu jinemu.
Pak ze sebe sype odvetu jak Getling a kdo neni otrlej, tezko kontruje.
Jenze na netu neni videt jak se kdo tvari, kdyz neco rekne.
A at uz to mysli jak chce, muzete soudit jen text jak uznate za vhodne.

Jen se zeptam, kolik z vas, co jste ho poznaly osobne urazil?!
Nemuzu soudit jine, ale Alexxxuse aspon trosku znam.
Presto, ze je nekdy jak minove pole, nikdy me s problemem neposlal do....
Vzdycky se choval slusne. A ano rad rika co si impulzivne mysli.
Kdyz Fifo onehda neco napsal, pamatuju si jak rekl, ze je to 15letej parchant.
A stejne tak pred nim do dneska smeka, jak si predelal AAcko lepe jak fabrika.

Ale takove chovani bude platit o spouste dalsich co jsou aspiranti na BAN.

Nekdo proste rad provokuje, internet je jiny svet.
Pokecat v hospode, na strelnici, nebo u obeda, neni to same jako pokecat na internetu.

Silencer:
"Nerespektování ostatních diskutujících za hranicemi slušnosti a to opakovaně přes několik upozornění. Na možnost BANu byl upozorněn SZ na kterou regoval těšením a zmínkou o Hondurasu Takže proč nevyhovět."
- Slo by to konkretne? Zajima me to z principu, mam Te za nestraneho soudce, tak me zajimaji podrobnosti.
- "zmínkou o Hondurasu Takže proč nevyhovět" trosku jak na zakladni skole. Nebo urazena jesitnost? :D

"Zasílání příspěvků ve slovenštině není pravidly zakázáno."
- Nekdo to nekomu zakazal?! (to je jen otazka, ne provokace)


Nechci a nebudu to uz pitvat.
Je to na vas, ne jen na moderatorech.
Silencerovi jeho ulohu rozhodne nezavidim.
Alexxxus je svuj, ale ferovej chlap.
Fifo (mel jsem tu cest se s nim poznat) je fajn chalan a neskutecne tvurci a sikovnej.
Podle me, kdyby se potkali s Alexxxusem osobne, urcite by si meli co rict a neresili jazyk, nebo jine kokotiny.
Ale jsme na Internetu a tady je krtizovat tak snadne, stejne jako urazet, lhat, provokovat......je to ta prava demokracie?! :roll:


Silencer drzim Ti palce v nerovnem souboji s internetovym svetem a s nama.

Vice tolerance a chladnych hlav.
A samozrejme slusnosti.
Preji vsem i s pravopisnyma chybama.
Naposledy upravil(a) _Stalker_ dne 25 lis 2008 10:42, celkem upraveno 1 x.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 lis 2008 10:39

Kluci slovenští, jenže problém je, že vy si kolikrát naběhnete na smeč.... Pozoruju to u slováků již delší dobu, projevuje se u Vás ten jakýsi "slovenský nacionalismus"..... cokoliv je slovenského tak jste na to patřičně hrdí a nedejbože když nějakej čehůn si dovolí o tom zapochybovat. Z vlastní zkušenosti vím, jak slováci vylítli jak papíroví čerti, když jsem si dovolil zapochybovat o konstrukční vyzrálosti K100.
Když slovák pomluví čezetu, tak to nechává každýho chladným, ale když pomluví čech slovenskou zbraň, tak je mela. A holt to někdo neunese a na Vaši reakci odpoví ještě drsnějším způsobem...... a takhle se z nevinnýho vtípku, nebo poukázání na nějakej nedostatek, bohužel stane záležitost v osobní rovině....
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 25 lis 2008 11:00

Dělal jsem se Slovákama řadu let a český názor na ně byl: Já jsem Slovák, kdo je víc? A za toto se dokázali hádat do morku kosti. Ale je to o lidech, našli se i normální z našeho pohledu. :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 lis 2008 11:04

Ale pánové,to už zabíháte malinko jinam :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 lis 2008 11:56

Jasně, jen jsem chtěl říct, že v některých případech i chápu, proč se někdo začne srát do našich "bratrů"....
Zamčeno