Policie v centru Prahy strilela po unikajicim vozidle

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Policie v centru Prahy střílela po unikajícím vozidle

Příspěvek od Andy » 12 bře 2007 18:19

http://www.novinky.cz/krimi/policie-v-c ... 1o4cf.html


Na Václavském náměstí se odpoledne střílelo. Trojici policistů se za pomoci střelby podařilo zastavit ujíždějí vozidlo, jehož řidič se jen několik okamžiků předtím odmítl nechat zkontrolovat policejní hlídkou. Ulice přitom v té době byly plné lidí. Incident si naštěstí nevyžádal žádná zranění.

12.3. 2007 17:33 - 18:00 Aktualizováno
PRAHA - "Stalo se to, když jsem vycházela od svého lékaře v Mezibranské ulici. Najednou jsem si všimla auta, na jehož střeše seděl nějaký muž, pravděpodobně policista, který mlátil rukojetí pistole do čelního skla vozu. Podařilo se mu ho rozbít a pak začal střílet," řekla Právu redaktorka tiskové agentury Korzo Monika Serbusová.

"Nevím, jestli se snažil tomu autu prostřelit pneumatiky, ale tím, že auto s ním přitom ujíždělo a on se neměl čeho držet, tak ty rány šly myslím dost vedle," dodala Serbusová.

Ujíždějící vozidlo se podařilo zastavit teprve v Mezibranské ulici, když muži na střeše přišli na pomoc další dva policisté v civilu.

V autě byl zadržen třiatřicetiletý muž let, který je zároveň vozu značky mitsubishi. Zatím odmítl vypovídat. Policie ho odvezla na vyšetření, zda není pod vlivem alkoholu nebo drog. Za útok na veřejného činitele mu hrozí až tři roky vězení.

Řidič se odmítl nechat zkontrolovat
Podle mluvčího pražských policistů Ladislava Bernáška došlo k incidentu v 15:28 před obchodem KFC v místech, kde na Václavské náměstí ústí Krakovská ulice. "Hlídkující policista si zde všiml podezřelého vozidla Mitsubishi, přijíždějícího od Můstku. Pokusil se ho zkontrolovat, ale řidič do něj najel a pokusil se ujet," sdělil Právu Bernášek.

Podle něj se policistovi naštěstí podařilo vozidla zachytit a jen díky tomu nebyl přejet. "Řidič se pokusil i s policistou, který se držel stěračů, ujet. Ten nejdříve vypálil varovný výstřel do vzduchu a podruhé už mířil přímo do vozu," dodal Bernášek.

Podle mluvčího nebyl během střelby nikdo zraněn a také policista držící se auta utrpěl jen povrchová zranění. "Celou záležitost na místě vyšetřuje výjezdový tým a pracovník oddělení stížností a kontroly," dodal mluvčí.


LEON

Příspěvek od LEON » 12 bře 2007 18:42

jsem zjedavej co budou jeste říkat ve zpravach v sedum :D Ale co si budem povidat nema ujizdet
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 bře 2007 19:59

To je jako z policejní akademie :D
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 12 bře 2007 20:19

Ten Simír je fakt dost dobrej!!!Kobra 11 v akci v Praze tak to nemá chybu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
HAD
Příspěvky: 28
Registrován: 04 úno 2007 01:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HAD » 13 bře 2007 10:47

Jo, hoši, jen si dělejte prdel. Kdybyste na tom autě seděli vy, tak máte hvězdičku staženou jak nikdy :D
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost.............ale neřekli která
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 13 bře 2007 15:08

Jo a proto asi nejsme policajti!!!Jezdit autem na stěrači by mně rozhodně nedělalo dobře a pří své váze hrubě přes 100Kg mám odůvodněnou obavu že by mně stěrače neudržely,auto by mělo kufr na placku a stejně by mně ten sráč přejel.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 13 bře 2007 17:10

Blbouni ani nenapíšou co ten šmejd udělal že ujížděl.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 13 bře 2007 17:37

čuchal vanilkovej cukr??? :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 bře 2007 09:42

epetr2008 píše:Blbouni ani nenapíšou co ten šmejd udělal že ujížděl.
Parkoval v zákazu stání?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět