pistole Heckler a Koch

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
lubba

pistole Heckler a Koch

Příspěvek od lubba » 20 črc 2005 19:23

chci si koupit pistoli Heckler a Koch compact, ráže .45 Auto. jaký na tuto máte názor a jaké máte zkušenosti??? je spolehlivá? Dřívě jsem měl Glock 19. Co je lepší?


pitt

Příspěvek od pitt » 20 črc 2005 20:11

45.dělá větší díry :lol:
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 20 črc 2005 20:57

Nemusel jsi zakládat nové téma, stačí si přečíst Pistole HECKLER KOCH,nebo GLOCK 17?. Tam se dozvíš všechno co chceš… Třeba průměrnou spotřebu, jízdní vlastnosti, zrychlení z 0 na 100 km/h a při troše snahy vyčteš po kolika tisících kdo měnil rozvody…. 8) :lol:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 21 črc 2005 06:35

Zas jeden člověk, co se chce dovědět, jak je HK lepčí než cokoliv jiného. Je to zbraň, jako každá jiná. Ano, dělá v terči větší dírky a větší rány....

Stačí....?
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 26 črc 2005 20:24

koupil jsem HaK, fakt dost dobrý
pitt

Příspěvek od pitt » 26 črc 2005 22:34

gratuluju :P
Dawe1

Příspěvek od Dawe1 » 27 črc 2005 16:31

Anonymous píše:koupil jsem HaK, fakt dost dobrý
Mi se nikdy H&K nelíbily, ..je hnusná ..a že vzhled nehraje roli, to mi nikdo nevymluví..
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 27 črc 2005 17:04

Bych chtěl mít opravdu Vaše problémy... ;) .

Já mám USP v 9mm Luger a až na několik maličkostí jsem s ní spokojený. Každý má svou preferenci. Já bych nedal pryč žádného ze Sigů a HKčko i Glocky klidně jo. Kamarád, který sbírá taky moderní krátké zbraně v USA by zas nikdy nedal pryč Walthera.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
lubba

Příspěvek od lubba » 27 črc 2005 20:47

až našetřim půjdu ještě do smiťáka.
Odpovědět