Perletove strenky

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
anonymní

Perleťové střenky

Příspěvek od anonymní » 19 lis 2005 10:47

Dobrý den,potřeboval bych poradit kde by se daly sehnat perleťové střenky na pistoli a revolver.Chtěl bych to na 1911 A1 a revolver Catlemann SA.Vyrábí se nějaká imitace perleti?Díky za radu.


Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 19 lis 2005 19:12

Pardon, nechci urazit, jenom mi to připomnělo, jak se ptali generála Pattona, jestli ten revolver má vykládaný perletí. Víte co odpověděl?
"Perleť je pro pasáky, tohle je pravá slonovina!"

Promiň, tím jsem ti moc nepomoh, že?
Návštěvník

Puškař

Příspěvek od Návštěvník » 20 lis 2005 05:47

Nejlepší je ptát se obchodníků, umělá perleť není snad ani potřeba, vždyť knofliky se dělají z pravé, není to zas tak vzácný materiál. Obchodník ti může říct, zda takovou věc v katalogu viděl. Dobrý puškař má taky katalogy "ladičských" dílů různých firem. Takže se ptej tam.
Pokud nic neseženeš, tak bílé střenky ti udělá šikovný frézař ze silonu, myslím tím blok silonu, ne punčocháče. V každé nástrojárně v každé fabrice to mají.
Pedy

Příspěvek od Pedy » 20 lis 2005 21:23

Tím silonem to teda opravdu zušlechtíš.Fuj!
Rakab
Příspěvky: 23
Registrován: 12 lis 2005 18:14

Příspěvek od Rakab » 21 lis 2005 15:48

Strašnější a ohavnější materiál na střenky než je silon jsem neviděl.Promiň, nechci tě v žádném případě urazit, ale vím o čem mluvím.Sám jsem obraběč a se silonem a jemu podobnými materiály jsem už pracoval, tak vím, že je na střenky absolutně nevhodnej.
Rakab.
Odpovědět