P226

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
venda

Příspěvek od venda » 14 pro 2006 10:14

tak je to vyčorovaný ja se z toho. tohle není možný. já teda nevim, ale . víš co netrap se tim. máš supr zbraň. sice tě okradli, ale vyřeš to takhle:
zavolej si vedoucího. slušně mu oznam, že chybí zásobník. řekni mu ať je tak laskav a dá ti ho. když ti řekne . že ho nemá, tak se ho zeptej kde je?
ale ty sis ho neodvez a tudíš ho musejí mít oni. v jiným případě písemná stížnost na obchodní komoru a poslat info na zbraně a střelivo na inspekci.
a uvidíš jak se najednou najde


cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 14 pro 2006 10:25

Venda> takze on NEKDO MOZNA vycoroval zasobnik a ty bys hned nejradsi potopil prodejce?
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 14 pro 2006 10:31

No právě. Počkám ještě na pár odpovědí a pak uvidím, jak postupovat dál.
venda

Příspěvek od venda » 14 pro 2006 10:36

dobře si to přečti!! hned ne!! ale prodejce je zodpovědnej za to co prodává, co nakupuje. neznalost a neodbornost obsluhy je taky problém za který nese odpovědnost prodejce. já osobně bych to neprodal a hledal bych kde se dstala chyba a zákaznovi bych vystavil potvrzení, že nedostal kompletní obsah kupovaného zboží a pak bych ho dodal po interním provedením. problém by byl vyřešen. hlavně jako prodejce bych si tu zbraň na krám/sklad nikdy nevzal, ale když je to tak i u těch ostatních tak je to jasné. pak to tam prodávaj. náhradní zásobník p226 1143 Kč za ks. úplná pohodička
venda

Příspěvek od venda » 14 pro 2006 10:48

a kdyby se ohradili manuálem, součástí zbraně je zásobník, protže bez něj zbraň je tak trochu nepojízdná tj, když je napsáno pistol + zásobník. jde o pistol se zásobníkem v ní + zásobník extra. kdyby tam byl jen jeden v manuálu by bylo pistol + čístící kart+nástřel+manuál+manuál v r.j.+ záruční list prodejce, kterej je na nic
venda

Příspěvek od venda » 14 pro 2006 10:49

a kdyby se ohradili manuálem, součástí zbraně je zásobník, protže bez něj zbraň je tak trochu nepojízdná tj, když je napsáno pistol + zásobník. jde o pistol se zásobníkem v ní + zásobník extra. kdyby tam byl jen jeden v manuálu by bylo pistol + čístící kart+nástřel+manuál+manuál v r.j.+ záruční list prodejce, kterej je na nic
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 14 pro 2006 14:13

Normální kurwy to sou, nic jinšího. Tohle by mi asi hnulo žlučí vám povim...Jinak tatík má taky 226ku (už pár let) a má k ní taky jen 1 zásobník. Tak mu snad ani nebudu řikat že ho na krámě ojebali :x
Jinač vážně přesnej quer, příjemný střílení...ale stalo se mi, že z asi 50 ran (veškerá moje dosavadní zkušenost) jednou neodpálil (stříleno továrníma SB) - náboj byl označenej, tak jsem si řek že asi zmetek, ale pro jistotku jsem ho zkusil ještě jednou a to už vystřelil. Tak nevim kde byla chyba...
Jinač ze sigů úplně nejvíc baštim x-five, to je prostě přenádherná věc. Pozdraveno budiž vše dokonalé 8)
pistolník

Příspěvek od pistolník » 14 pro 2006 20:21

Taky jsem koupil 226 u Kettnera v Brně, taky s jedním zásobníkem bez čištění. Zdálose mě to podezdřelý tak sem se zeptal a pán tvrdil že tak prostě dodávají, nechal mě vybrat ze 4 kousků podle nástřelu. Nijak sem to neřešil jeden zásobník mě stačí. Naopak mě příjemně překvapila záruka 5 let, nebo je to standart ?
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 14 pro 2006 20:46

Já mám záruku 2 roky. :?
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 14 pro 2006 21:05

Popravdě, s Kettnerem to je nějaký divný. Nebo spíš méně transparentní. Oni totiž jsou napojení na německého Kettnera, který zastupuje Sauera skoro po celém Německu.

To čištění bych bral.

ALE JEDEN ZÁSOBNÍK NE!!! Co chcete dělat bez druhého zásobníku. Když rupne pružina v zásobníku, nebo upadne dno (teda, mě se to ještě nestalo), tak si nezastřílíte.

Zvlášť, když nový oficiální zásobník na 226ku (nitrátovaný s ocelovou botkou) stojí kolem 1600 Kč. Leda by Vám prodali starou verzi (bez railu) za hodně dobrou cenu v rámci nějaké akce. Ale stejně se mi to nezdá.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
ostrostrelec
Příspěvky: 79
Registrován: 17 říj 2006 19:33
Bydliště: Zlín

Příspěvek od ostrostrelec » 14 pro 2006 21:35

S těma zásobníkama to je divné, já jsem dostal k SIGovi 2, jinak si myslím, že by se snad minimálně 2 zásobníky měli standardně dodávat ke každé nové pistoli, aspoň u těch, co jsem koupil vždycky 2 zásobníky byly, a to jsem kupoval už hodně zbraní od různých výrobců.
Jinak já mám na SIGa tuším záruku 5 let.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 15 pro 2006 08:49

Já jsem k Buckmarkovi dostal taky jenom jeden zásobník, ale tam je to asi opravdu standard. V krabici je místo jenom na jeden.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 15 pro 2006 10:01

Podle vyjádření VM Custom jsou všechny zbraně dodávané z USA pouze s jedním zásobníkem. Další nutno zblášť přiobjednat - má zkušenost s nákupem STI.
venda

Příspěvek od venda » 15 pro 2006 10:57

tbudiš fajn. ale zbraň vyrobena v německu a dovežena z usa a prodána v ČR to se mi nějak nezdá. to není tradiční cesta zbraně.
ostrostrelec
Příspěvky: 79
Registrován: 17 říj 2006 19:33
Bydliště: Zlín

Příspěvek od ostrostrelec » 15 pro 2006 12:10

Z USA mám S&W a dostal jsem k němu 2 zásobníky, i v krabici pro 2. zásobník bylo místo, tak aspoň u S&W je to asi standard.
Odpovědět