Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 20 lis 2017 07:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: P: pažba Anschutz 1907 Rep.
PříspěvekNapsal: 12 lis 2017 18:52 

Jedná se o pažbu Anschutz systém 1907 Rep, pro praváka, z modré lepenice. Pažba je používaná, obsahuje komplet hliníkové doplňky krom systému botky, háku.
Na pažbě je:
- spodní lišta s plastovou záslepkou
- hliníkový lučík
- dva svorníky na systém lícnice a botky
- originál lícnice s hliníkovým úchytem
- dva trny spojující lícnici se svorníkem
- záslepka zásobníkové šachty
- všechny viditelné hliníkové doplňky jsou v modré barvě

Pažba má otvor na zásobníkovou šachtu krytý hliníkovým krytem, takže je možné osadit jak systém bez zásobníku, tak se zásobníkem.

Jediné drobné mínus celé pažby je to, že kdysi spadla a je naprasklá v místě gripu, pažba byla uvnitř stažena dvěma samořeznými šrouby viz. foto a pevně drží.

Pažba mi je už na nic, neb do ní nemám železo a už ho ani shánět nebudu. Pokud by jste měl někdo zájem o pažbu vše dle fota pak je k dispozici za 4900,- Kč.

Cena je pevná, prodávám víceméně za cenu starších hliníkových doplňků originál Anschutz, které se občas objeví na Ebay či jiných bazarech pažba je jako bonus :-).

Fota ke stažení zde: https://www.ulozto.cz/!aPCq1Xo2jrCD/img-9591-zip

Předmět příspěvku: Re: P: pažba Anschutz 1907 Rep.
PříspěvekNapsal: 13 lis 2017 22:15 

Dle rychloupinaku a modreho kovani bych se temer vsadil,ze je to ma byvala pazba,kterou jsem kdysi kupoval temer novou,kompletni a nesesroubovanou vruty za tu samou cenu.Bylo v ni zelezo 1913,nemam pravdu?Jako by nestacilo,ze dotycny,ktery ode me cely komplet kupoval,ho zde prodal s 10000,- vydelkem..Takoveto veci me trosicku irituji.

Předmět příspěvku: Re: P: pažba Anschutz 1907 Rep.
PříspěvekNapsal: 14 lis 2017 18:33 

Děkuji Čakymu za příspěvek do tohoto tématu. Dle Vašeho mailu soudím, že jsem tedy již několikátý majitel této pažby. Koupil jsem ji asi před 2 lety na severní Moravě v městě Hranice ve stejném stavu jak prodávám, tedy sešroubovanou, za téměř stejnou cenu jak prodávám.

Pozn.: Velice mne mrzí, že Čaky prodal svoji pušku nejspíše dost pod cenou a ostatní na ní pak vydělali. Taky by mne to štvalo. Nicméně buďme realisti a přiznejme si, že od prodeje uběhla nejspíše i nějaká doba a ceny se mění.

Pro Čakyho: Pro trocha v klidu v duši Vás ubezpečuji, že byt který jsem před 6 lety koupil za 800tis. bych asi dnes taky neprodával za stejnou cenu, jen aby to původního majitele neiritovalo :-). Každý prodej je bohužel poplatný době v níž se uskutečňuje a samozřejmě také jisté poptávce a nabídce trhu v daném čase.

Nicméně má nabídka platí i nadále!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina