Otevreny dopis Lenky Maruskove

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Otevřený dopis Lenky Maruškové

Příspěvek od madbugie » 13 říj 2012 17:58

toto je snad ako cez kopírák... takto to asi funguje vo vela športových zväzoch... a o financovaní či už klubov alebo jednotlivcov to je aj škoda hovoriť... a ked sa k tomu pridá "človek" a "odborník" v riadiacej funkcii tak to je konec...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Otevřený dopis Lenky Maruškové

Příspěvek od harpplayer » 14 říj 2012 12:48

Již se o tom psalo na jiném fóru - zde je kopie některých reakcí:
harpplayer
Předmět příspěvku: Re: Streľba VzPi
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 12:19
Offline
Odborník na zbraně

Registrován: 31 bře 2006 12:48
Příspěvky: 1325

.....Ješte by stálo za to slyšet druhou stranu. Pokud je pravda, co Lenka napsala a jestli to ale takhle chodí v řízení celého českého střeleckého vrcholového sportu, velmi začnu zvažovat svoje členství v ČSS, přestože tam jsem od jeho založení. Podobný ksindl totiž svými příspěvky živit nehodlám.

andreapipo
Předmět příspěvku: Re: Streľba VzPi
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 17:13
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2009 10:18
Příspěvky: 232
No, hezký, ale nijak překvapivý. Odborníky abys hledal špendlíkem a tohohle vyhrabali asi lopatou a je zjevné, že Lenka má problém jen s tím jediným člověkem. Kvůli tomu bych nezatracoval celý svaz. Trenéři přicházejí a odcházejí, když může měnit trenéry Špotáková nebo další vrcholoví sportovci, proč by nemohla Marušková. Jde jí o peníze? Že by nedostala prachy od sponzorů a od svazu? Když to jde jinde, určitě by to šlo i tady.



harpplayer
Předmět příspěvku: Re: Streľba VzPi
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 19:09
Offline
Odborník na zbraně

Registrován: 31 bře 2006 12:48
Příspěvky: 1325
Tady máš příklad z jiný střelecký disciplíny: http://www.becvar.estranky.cz/clanky/pr ... a-css.html
Vencu Bečváře znám osobně. Je to chlap s obrovskou touhou po vítězství a velký bojovník, ale taky ochotný komukoli poradit, přijde-li za ním s problémem. Já s ním např. řešil problém střeleckých brýlí - velmi ochotný a konstruktivní. Neměl to nikdy zrovna jednoduchý a věřím, že s touhle křivdou se hodně těžko smiřuje. Tenhle chlap rozhodně není psychicky labilní. Rovněž nemám důvod mu nevěřit, ostatně jeho výledky mluví jasně. Nějak nechápu, co se to ve střelecké repezentaci děje. Jsme ale už trochu OT. Možná by to opravdu chtělo pro tuhle diskuzi založit spešl odstavec..



andreapipo
Předmět příspěvku: Re: Streľba VzPi
PříspěvekNapsal: 12 zář 2012 08:44
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2009 10:18
Příspěvky: 232
Za vším jsou prachy. My, běžní střelci, si hradíme všechno sami a proto "nic neumíme" a proto nejezdíme na světové závody. Ty špičky potřebují sponzory, aby mohli trénovat s kvalitními trenéry, kteří by je něco naučili a pak, aby mohli jezdit na ty velké závody. Bez peněz se dostanou tak akorát na mistrovství republiky. No a bejt patolízal, to umí jen Stoupa z Gumídků, každýmu se to nezamlouvá, ale volba je jasná. Buď mít vlastní prachy, pak si můžu dělat co chci nebo bejt patolízal, nebo se na to v****t a střílet jen tak pro radost.

_________________
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřený dopis Lenky Maruškové

Příspěvek od Vaskent » 15 říj 2012 00:50

Díky, mezi pistolaře do fora jsem nekoukal, tak jsem to nezaznamenal že se to tam diskutuje. Ale považoval jsem to za téma, které si zaslouží své vlákno, tak se případně omlouvám za nežádoucí vlákno.

Moje drobná poznámka k tomuto tématu. Jako účastník soutěží jsem byl tu a tam svědkem jednání i probíraného trenéra s Lenkou. Je pravda že s ohledem na povahu Lenky se uplně korektně vždy nechoval, ale považuju občasné zvýšení hlasu za relativně normální věc, která se stane každému. Na druhou stranu nedokáži soudit, neboť s tímto trenérem nespolupracuji jako Lenka. Já naopak považoval p.Putnu vždy za celkem rozumného člověka a pokud jsem měl příležitost tak jsem rád s nim jako asi s jediným člověkem na takovéto pozici ledacos prodiskutoval a on mi vždy dokázal vysvětlit svůj postoj a případně argumentovat. Takže z mého pohledu je to uznávaný člověk, oproti jiným, kteří při diskuzi pouze kývou a případně bezpředměně omýlají jednu básničku bez trošky jakéhokoli odůvodnění a nakonec se dozvim od jiných lidí, že mě řeknou něco, a jinym opak atd. To mě osobně vadilo nejvíc a sam nevim jak se s takovýmto člověkem bavit když musim... Ale státní trenér by měl (opět alespoň dle mého názoru) být v první řadě psycholog a měl by dokázat odhadnout co si ke komu může dovolit a jak mu tedy pomoci. A druhá stránka, měl by být diplomat a když dokáže nést břímě úspěchu, tak stejnou měrou by měl dokázat nést břímě neúspěchu. Vždyť oboje je vizitkou právě jeho práce a ne tvrdit, že za úspěchem stojí trenér a za neúspěchem sportovec.... Pistoli nedokáži hodnotit, ale spíše jsem se rozepsal o fungování mě známých tzv."profesionálních" trenérů.
Odpovědět