Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 18 led 2017 02:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ostry naboj do plynove zbrane 9mm? ...
PříspěvekNapsal: 19 led 2006 09:56 
juri píše:
Mam taku blbu otazku mam 9mm plynový revolver kovovy čo sa stane ked donho dam normalny 9mm naboj?

Urve ti to prsty nebo přijdeš o oči. :D V hlavni je přepážka, kterou těžko odvrtáš, pokud máš plynový revolver, musel bys upravit i válec, protože na druhé straně (k hlavni) je průměr komor menší. Způsob, jak udělat z plynovky ostrou zbraň existuje, ale pochopitelně ho tady nikdo nenapíše, protože takové úpravě se říká nedovolené ozbrojování :) a zveřejnění návodu by mohlo být kvalifikováno jako nabádání k trestnému činu. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2006 10:17 

Možná se to dá vyrobit, ale střlet už se s ní dát nebude možná tak jednou dvakrát...
Vždyť ten rám a celkově všechno na plynovce je z měkého kovu či fofr slitiny, která nemůže vydržet namáhání při použití ostré munice....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2006 18:46 

Proč zase někdo vymýšlí ptákoviny...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 led 2006 09:36 

A co takhle nabít slepý náboj a do hlavně nasypat broky?

Čistě teoreticky... :lol:

Předmět příspěvku: Všem experimentátorům:
PříspěvekNapsal: 20 led 2006 10:35 

Všechny tyto teoretické úvahy potom přejdou v praktickou část.Proboha živého nepište to sem, protože je to volně přístupné všem jako i plynovky.Méně inteligentní jedinec to vodzkouší a většina těchto pokusů primárně skončí v lepším případě těžkým poraněním střelce.
Střílet z plynovky náboj určený do ostré pistole mi přijde jako přecházet 3-proudou dálnici za plného provozu formou překročení svodidel a dále pokračovat ve volné chůzi.
Z jiného soudku,radši nejmenované periodikum zkusilo co snese GLOCK,vystřelili z něj X-tisíc ks přebitých nábojůa dokonce se pochlubili že suvéréně použili na přebití u krčku prasklé nábojnice.Upuzorňuji,že však varovali,že to není recept.Jedniho krásného dne jsem si byl zastřílet na střelnici,o stav dále vedle mě střílel jeden pán,ze zvědavosti jsem ho pozoroval,protože střílel přebíjenky,když skončil,tak jsem s jeho dovolením se podíval na jeho přebíjenou munici,v platíčku mu zůstalo pár nábojů,2 z nich měly praskliny,když jsem ho na to upozornil,skoro mě poslal do pr...e,jak řekl GLOCKy to snesou,psali to tam a tam,raději jsem odešel....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 led 2006 14:45 
Odborník na zbraně

Kubajzz píše:
A co takhle nabít slepý náboj a do hlavně nasypat broky?

Čistě teoreticky... :lol:

Čistě teoreticky to hlavně nezkoušej na střelnici. Maximálně někde v lese (kdo má po tobě uklízet kusy tvých vlastních střev...).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 led 2006 15:31 

Já to zkoušeti nebudu neb nevlastním pistoli plynovou. :wink:
Snad kdyby se našel nějaký jiný dobrovolník...

PS. A neprodávají se do toho ty speciální brokové náboje do plynovek? Tuším, že v Německu se je snažili zakázat a ze špatně udělané vyhlášky vyplynulo, že kvůli tomu zakázali brokové náboje do normálních krátkých zbraní. Jsem zaslech, že tam teď s tím mají nějaký problém. Došlo to už i k nám?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 led 2006 22:47 
Kubajzz píše:
Já to zkoušeti nebudu neb nevlastním pistoli plynovou. :wink:
Snad kdyby se našel nějaký jiný dobrovolník...

PS. A neprodávají se do toho ty speciální brokové náboje do plynovek? Tuším, že v Německu se je snažili zakázat a ze špatně udělané vyhlášky vyplynulo, že kvůli tomu zakázali brokové náboje do normálních krátkých zbraní. Jsem zaslech, že tam teď s tím mají nějaký problém. Došlo to už i k nám?

Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 led 2006 16:15 

Spisovatel píše:
Není lepší ty prachy místo do plynovky a experimentů s brokama raději investovat do perkusní pistole? Ta je prodejná taky bez ZP. :wink:

No to ne, protoze nevypada moderne :lol: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2006 02:22 

Tak predne plynovky obzvlaste revolvery maji melinko vyoseny komory ve valci oproti hlavni, takze exploze je nasnade. Jinak jak tu u z bylo receno, proste nemaj takovy materialy, aby to mohlo vydrzet.

Kubajzz - co ja vim tak ne, brokovy naboje se normalne prodavaj. Teda pochopitelne do normalnich kveru, plynovky neresim.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006 14:27 

Tak v tom Německu prý šlo o náboj 35 Grenaille.
Co je to za náboj? Zkoušeli jste s tím někdo střílet?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 led 2006 06:34 
xlibor píše:
Spisovatel píše:

Ale rana z takej perkusnej .45 je trochu ina káva ako nonivamid nie? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 led 2006 08:11 

juri píše:
xlibor píše:
Spisovatel píše:

Ale rana z takej perkusnej .45 je trochu ina káva ako nonivamid nie? :D

Tak tak...vsak to taky neni muj nazor....to byla jen predzvest, jaka bude asi nesledovat odpoved :) .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 led 2006 09:49 
No já prostě nevím, jak na takovou vol...nu může někdo vůbec myslet. K tomu snad není co dodat. :-)))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 led 2006 22:05 

Tak tak...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina