optika z airsoftu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

optika z airsoftu

Příspěvek od milius » 04 led 2007 20:13

.............
Naposledy upravil(a) milius dne 10 čer 2009 02:05, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 22 led 2007 19:12

Nebál bych se toho na vzduchovky a podobně a na malorážky. To v pohodě. Na Taktikala bych váhal, asi by záleželo na ceně, něco za litr bych na zkoušku oželel...
Jarda Koda

Příspěvek od Jarda Koda » 16 bře 2007 16:51

Ahoj.Taky bych mel dotaz.V airsoftu sou na optiku montážní kroužky na kolejnici.Jdou tyto kroužky nasadit i na vzduchovku?Jo a prosim vas.Napsal by my nekdo konkrétní stránky kde najdu a mohu zakoupit Vzduchovku Hatsan 125.Hledal sem to ale nic sem nedohledal.Moc prosim :oops: .Díky moc
Eki

Příspěvek od Eki » 16 bře 2007 17:32

Jarda Koda píše:Ahoj.Taky bych mel dotaz.V airsoftu sou na optiku montážní kroužky na kolejnici.Jdou tyto kroužky nasadit i na vzduchovku?Jo a prosim vas.Napsal by my nekdo konkrétní stránky kde najdu a mohu zakoupit Vzduchovku Hatsan 125.Hledal sem to ale nic sem nedohledal.Moc prosim :oops: .Díky moc
Krouzky z airsoftu bohuzel nejdou protoze rybina na Airsoft je zhruba 20mm coz je zhruba 2x vetsi nez je na vzduchovce tam je cca 11mm.
(nebo aspon pred 3rokama to takhle bylo )
Jarda Koda

Příspěvek od Jarda Koda » 16 bře 2007 19:58

A jdou tedy koupit tyto kroužky samostatně?Průmer uchiceni optiky by mel byt stejný?Dekuju za odpoved.
Eki

Příspěvek od Eki » 16 bře 2007 20:38

Jarda Koda píše:A jdou tedy koupit tyto kroužky samostatně?Průmer uchiceni optiky by mel byt stejný?Dekuju za odpoved.
Jeslti myslis koupeni normalnich krouzku na vzduchovku tak neni problem. v tom je sehnat ale spis v kvalite v CZUB prodava hlinihovy asi za 80kc ale problem je v tom ze nedrzi nastrel, proto je lepsi se zamerit spis na ocelovy nebo na duralovy, ale ty uz sou kolem 400,- ja vrele doporucuju montaze kozap.
A s prumerem oka to je ruzny jsou vetsinou bud 20mm nebo 30mm, ale v airoftu se pouzivaj co ja vim jen 20mm protoze jsem jiny nevidel, ale radsi se preptej na konkretni optiku.
Uživatelský avatar
smates
Příspěvky: 288
Registrován: 18 bře 2007 12:46
Bydliště: Ústí n.Labem

Příspěvek od smates » 06 kvě 2007 18:53

Jarda Koda píše:Ahoj.Taky bych mel dotaz.V airsoftu sou na optiku montážní kroužky na kolejnici.Jdou tyto kroužky nasadit i na vzduchovku?Jo a prosim vas.Napsal by my nekdo konkrétní stránky kde najdu a mohu zakoupit Vzduchovku Hatsan 125.Hledal sem to ale nic sem nedohledal.Moc prosim :oops: .Díky moc
Tady tu vzduchovku koupis http://www.kozap.cz/
offroad

Optika Airsoft

Příspěvek od offroad » 21 kvě 2007 13:42

Mám tady optiky daleko kvalitnější než Delta, ale jelikož to mám v obchodě s airsoftem, tak si všichni myslí, že je to nějaký šit.
Co se týče kroužků, tak máme na 11 i 20-22 weaver.
Optiky jsou určeny pro střelné zbraně a silné vzduchovky.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 kvě 2007 14:10

A které to jsou?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Re: Optika Airsoft

Příspěvek od Yizreel » 21 kvě 2007 14:12

offroad píše:Mám tady optiky daleko kvalitnější než Delta, ale jelikož to mám v obchodě s airsoftem, tak si všichni myslí, že je to nějaký šit.
Co se týče kroužků, tak máme na 11 i 20-22 weaver.
Optiky jsou určeny pro střelné zbraně a silné vzduchovky.
www.AirsoftMorava.cz
Jo jasně, až tam budeš schopnej napsat alepoň výrobce, tak to budu brát vážně. :roll: Potom si totiž, že je to šit, myslí všichni zcela oprávněně.
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 kvě 2007 15:14

Má ta firma Blog nějaké stránky?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
jezevec
Příspěvky: 5
Registrován: 22 kvě 2007 21:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od jezevec » 22 kvě 2007 21:52

Tak přesně tyhle optiky: http://www.airsoftmorava.cz/index.php?a ... oductId=46 prodával bez montáže loni na závodech klubu KSPZ pan Kopp za 3500,- českých, pějíce ódu na to, jak jsou to kvalitní puškohledy, že je vyrábí sice Čína, ale ve stejné fabrice jako značkové a s jak velkou slevou to prodává. Dobrej byznys ...
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 kvě 2007 21:58

To jo :) Ještě by mě zajímalo po kolika klikaj 1/4, nebo 1/8 MOA? Každopádně za ty prachy na větrovku bych byl v pokušení to vyzkoušet.............
offroad

Optika

Příspěvek od offroad » 23 kvě 2007 07:29

Je to tak. Pro značkové firmy,včetně DELTY to vyrábí stejná fabrika v Číně,pokud tam zajedeš a podepíšeš kontrakt, tak ti napíšou tvoji značku na tentýž výrobek.Toto je i případ mého kolegy z TARCZA.PL, jsem s ním domluven o jeho zastupování pro CR.Nicméně, chtěl jsem mít rozumné ceny,ale chodí mi spousta mailů a dotazů a každý v závěru píše, že by to bral, kdyby tam nebyla tak nízká cena.Ta ho od případné koupě odradila.Proto zvažujeme,že tyto zaváděcí ceny zrušíme a o 1000kč na kusu cenu zvedneme.Tím vzroste důvěryhodnost tohoto zboží.
Odpovědět