ONLINE Soutez

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Jste PRO online-soutěž v malorážce?

Anketa končí za 11 srp 2005 13:29

ANO
6
100%
NE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 6
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

ONLINE Soutěž

Příspěvek od Sidewinder » 28 črc 2005 13:29

Byl by zajem o nejake online-soutezeni ve strelbe? Pujde do toho nekdo z Vas, treba v malorazce na 50m?

Dal bych nejake vytisknutelne terce a pravidla (treba 30ran na terce MaO Branna) - a strelci snazte se. Kazdy posle svuj vysledek (obrazek) + popis (flinta, optika, opora, strelivo, ...)

Co Vy na to? :?:


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 črc 2005 13:34

Tak co chlapci? ... samozrejme kazdemu vysledku se musi verit... podvody se nepredpokladaji.

Ja bych do toho sel!
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 28 črc 2005 14:55

Já nevím pánové, ono to asi bude znít škarohlídsky, ale vážně se vám chce věřit že každý kdo se zúčastnil nastřílí samé desítky? (což bude asi obvyklé skóre :lol: ) Co takhle vyhlásit soutěž o to kdo má hezčí manželku nebo víc na kontě? :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 črc 2005 15:18

Dědek Plesnivák píše:Já nevím pánové, ono to asi bude znít škarohlídsky, ale vážně se vám chce věřit že každý kdo se zúčastnil nastřílí samé desítky? (což bude asi obvyklé skóre :lol: ) Co takhle vyhlásit soutěž o to kdo má hezčí manželku nebo víc na kontě? :wink:
Ja to Sidewinderovi rikal... ze bude kazdej jen kecat a nic z toho. Tady to mas Sidewindere!

Ja uz zkusenost s podobnym tematem udelal. Kazdej podezriva.. nikdo se neucastni.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 28 črc 2005 19:02

Tady se o nic nehraje, vitez nedostane nic a ten nejhorsi take ne .. navic kazdy vi houby kdo je sidewinder, andy nebo deda plesnivak .. tak pojte do toho .. alespon bude sranda a bude o cem diskutovat ..
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 28 črc 2005 21:54

Tady jsou terce pro Vas!

Tyto jsou pouzivane v MaO Horni Branna jako druhe (finalove) kolo souteze.

Pravidla: Obrazek vytisknete na A4-ku a strilejte na vzdalenost 50m (pro vzduchovkare 30m?) cimkoli chcete a z jakekoli pozice. Strili se 3+15+2 rany, tedy:

3 rany nastrelne do skrtnuteho terce
15 ran souteznich, do kazdeho terciku jedna rana
2 rany potvrzovaci, je treba zasahnout potvrzovaci kruh alespon jednou ze dvou ran, jinak vysledek neni platny

Obrazek vysledku spolu s popisem pripojte k tomuto tematu formou prizpevku. Popis by mel obsahovat data o Vami pouzitem:

Zbran (upravy)
Strelivo
Optika (montaze, zvetseni, typ zamerne osnovy)
Strelecka pozice (typ podpory pod zbran)
+Soucet skore
+Datum strelby

Uz se moc tesim na prvni vysledky!
Přílohy
terc_online_soutez.jpg
Tisknout na A4
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 30 črc 2005 14:48

Takze panove a damy, nechal jsem se vyprovokovat Sidewinderem a byl jsem dnes na strelnici si picnout. Vysledek vzasade NEprekvapujici... a na loveckou zbran vcelku uspokojivy. Ostatne posudte sami.

Zbran (upravy) : ZKM452 Standard + kozena licnice

Strelivo : PMC Moderator

Optika (montaze, zvetseni, typ zamerne osnovy) : Kozap,6x40,americka osnova (kriz)

Strelecka pozice (typ podpory pod zbran) : Opren o stul, pod zbrani houba na auto+smotane tazne lano v igelitu, pod loktem zinka na auto :-D

+Soucet skore 127b

+Datum strelby 30.7.2005
Přílohy
soutez terc.JPG
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 31 črc 2005 13:08

Posilam svuj vysledek, zatim pouze ze vzduchovky na 30m:

Zbran: CZ 200S 4,5mm
Strelivo: JSB Exact 4,51mm
Optika: Nikko 4-12x50 Tactical zvetseni 12x, montaze ocelove Kozap
Strelecka pozice: Ze stolu - sed, opora stojanek
Soucet skore: (48+46+43)=137b
Datum strelby: 31.7.2005
Vzdalenost: 30m

Co Vy na to, vzduchovkari?
Přílohy
vysledek1.jpg
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 01 srp 2005 10:32

Krásná dvojmužná soutěž chlapci, jen mi připadá že si Sidewinder při vyhodnocování nadržoval… Andy zkus podat protest. :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 srp 2005 10:57

Dědek Plesnivák píše:Krásná dvojmužná soutěž chlapci, jen mi připadá že si Sidewinder při vyhodnocování nadržoval… Andy zkus podat protest. :lol: :wink:
Jo zatim jsme jen dva. Klasika... ja mu to rikal, ze se to nechyti. Nehces to prosimte take zkusit? :-)

Jinak on zatim nastrilel jen z vetrovky. Pockam co "namlati" z toho "sportovniho plastaku" co ma :-D Jestli si nadrzoval ci ne... me zatim nezajima... zatim nestrilel stejnym typem zbrane co ja.

Ale jsem si jist ze nastrili vic nez ja :-) hold na to nemam vybaveni. Ne ze bych si ho nemohl poridit... ale libi se mi, ze i pres to, ze mam jen lovecke zbrane... jsem schopen se rovnat i sportovnim strelcum. Na Sidewindera to ovsem nestaci... na toho bych si musel minimalne poridit to same co ma on... :-) Ale to on dobre vi. Zname se uz nejakou dobu.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 srp 2005 11:08

Dědek Plesnivák píše:Krásná dvojmužná soutěž chlapci, jen mi připadá že si Sidewinder při vyhodnocování nadržoval… Andy zkus podat protest. :lol: :wink:
Jsem optimista, stale verim, ze treba jednou nekdo opravdu nejaky vysledek posle a nebude jen blbe kecat :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 srp 2005 15:44

Dedku... tak vem flintu a di si taky picnout! Co ty na to? Do plechu si sel strilet hned... ale picnout do papiru se ti nechce vid? :-D Nebo co takovej Dawe1 znamy to komentator... taky by mohl... bendy by to mohl zkusit s IZou :-D ... no a za chvili z toho mame velke "preteky".
bendy

Příspěvek od bendy » 01 srp 2005 17:01

No proč ne,bendy by hohl konečně porovnat Slávku a Huntera a jistě na tom budou obě líp než IŽ s puškohledem a maďarskejma MFS.Schválně vezmu do Huntera gamácký magnumy.V Třebíči nemůžu JSB sehnat a v Brně sem dlouho nebyl.Nejsou někde na netu?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 srp 2005 17:23

bendy píše:No proč ne,bendy by hohl konečně porovnat Slávku a Huntera a jistě na tom budou obě líp než IŽ s puškohledem a maďarskejma MFS.Schválně vezmu do Huntera gamácký magnumy.V Třebíči nemůžu JSB sehnat a v Brně sem dlouho nebyl.Nejsou někde na netu?
No fajn. Uz se tesime! Ja to zkousel jeste v nedeli se Slavii a radeji to sem nebudu davat :-) rozptyl 3cm na 20m me opravdu nepresvedcil :-D A to sem strilel s Exactama! Exacty jsem kupoval primo od vyrobce. Malo ktery prodejce je ma.

Jinak picni taky neco s IZou... kup obyc poloplaste od S&B (nebo i ty rusky, stejne je to lovecka flinta ne) a dej 2x trojranou polozku. To by me opravdu zajimalo ... co "namlatis"? Me se vo ty IZe pak uz i zdalo... zlej sen!
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 01 srp 2005 22:15

Andy píše:Dedku... tak vem flintu a di si taky picnout! Co ty na to? Do plechu si sel strilet hned... ale picnout do papiru se ti nechce vid? :-D Nebo co takovej Dawe1 znamy to komentator... taky by mohl... bendy by to mohl zkusit s IZou :-D ... no a za chvili z toho mame velke "preteky".
Ach jo. No jo, tak já se teda překonám a tu vaší opičárnu podstoupím… Budu muset přendat OKO za HAKKO, ale co se dá dělat, jinak bych od tebe asi neměl pokoj… O víkendu se doplácám na Suchdol a něco tam namrskám.
Odpovědět