onicem

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 07 zář 2009 11:26

Berte to co jsem napsal prosím s nadsázkou....

Myslím si - a je to jen můj neodborný názor - že dnes není doba na revolvery a prorazit s ním by byl něco jako malý zázrak.

Povedená pistole na tento náboj by mohla být i komerčně úspěšná....
ALE jen za předpokladu, že by v Holywoodu natočili tak 3-4 filmy, kde hlavní hrdina střílí od pasu na 100 metrů(5-10 metrů už je kumšt), zcela bez nabíjení, zastřelil by 1x celé Ruské komando, 5x skupin Islámských teroristů, 1x skupinu Skinheadů, 1x podplaceného policistu, 1x tank a asi 2 helikoptéry.
Na konci by samozřejmě ten podplacený policista ožil i po dvojnásobném zásahu do hlavy a hlavní hrdina by ho posléze utloukl zásobníkem. Hlavní hrdina by měl mít jako parťáka černocha a ten by měl být vyzbrojený nějakou daleko horší zbraní. Nebo by hlavní hrdina měl být černoch a parťák blbounký a neschopný běloch.

Jako reklama do začátku by to mohlo stačit.
Pro americký trh je spolehlivost a kvalita zcela druhořadá. Je potřeba si uvědomit fakta. Američan bere tak 200 tisíc měsíčně a nějakejch 20 tisíc za pistoli, to je jako pro Vás když si jdete něco nakoupit za dva litry.

Pro Evropu už kvalita důležitá je, ale můžete vynechat Anglii kde neprodáte ani prd, Německo kde to brzo bude stejné, Italové jsou patrioti, takže zůsává Ruská mafie :lol: a těm stačí jejich Ruské TT :lol:

Ještě k Americe:
Pokud někde seženete 100-200 tisíc originálních TTček, dáte na ně perleťové štřenky(alternativně falešnou slonovinu nebo imitaci krokodýla) + novou povrchovku, vyrazíte na ně rok výroby tak 2012, můžete být komerčně úspěšní i bez vývoje nové pistole :lol:
Takže tak :lol: :lol: :lol:


Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 07 zář 2009 14:54

Člověče, když máš takový literární pnutí, proč to nepíšeš na nějakej blog?
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 07 zář 2009 17:00

2epetr: nevim,kde jsi vzal,ze americani berou 200000 mesicne,neni to pravda. Ceny vseho krome zbrani a hader v outletech jsou tam zhruba stejne jak u nas,a Amici stejne skudli kazdy cent. Hrnou se treba na vyprodeje za 0,99 dolaru a ten 1 cent si nechaji vratit. Nakupuji levne smejdy ve wal-martu. Tahaji v penezenkach milion drobnych,ale ze by je hodili bezdomovci,to ne. Radsi to pak odpocitavaji 5minut na pokladne,aby zaplatili ty dva dolary za pivo. A delaji to jak bohati,tak chudaci. Prumerny amik zije jako prumerny zebrak v cr,zadne statisice na vyplatu. Prave naopak.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 07 zář 2009 17:12

No, tos taky trochu přepísknul, ceny elektroniky, aut, PHM, hadrů a zbraní jsou min o 20% nižší než u nás... :-)

Průměrnej amík má tak asi ekvivalent 40-50kkč, ale táhne z toho hypotéku po tátovi, úvěr za vejšku (pardon, střední), dvě nový auta a tlustou manželku.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 07 zář 2009 17:37

Tož hoši:
Otec kámoše: Social Works 70 000 USD ročně = 99 000 měsíčně.
Kámoš: obyč správce sítě 150 000 USD ročně = 212 000 měsíčně.
Jeho bývalá přítelkyně: Nurse 88 000 USD ročně = 124 000 měsíčně.
Jeho současná přítelkyně: Doctor 212 000 USD ročně = 300 000 měsíčně.

A kolik bere nekvalifikovaná pracovní síla a nebo gastarbeiteři tak to fakt nevím.

Teď jsem se ptal, ale říkejte si co chcete 8)

Edit:
Průměrná mzda nekvalifikované pracovní síly je asi 60 tisíc měsíčně.
Viz stránky AWI

Tak jako tak, to pro ně není jako když u nás pistole stojí průměrný měsíční plat.
Zajic
Příspěvky: 215
Registrován: 26 říj 2006 19:50

.

Příspěvek od Zajic » 07 zář 2009 19:04

epetr2008 : Otazkou je, ve kterem state a meste pracuje tvuj kamos a jeho pritelkyne ? V nekterych zapadlich oblastech ci prd*lich, asi budou radi, ze vubec neco maji.
Prumerna mzda, je u nas taky jina nez co lidi vydelavaji :wink:
Kazdopadne souhlasim s tim, ze maji levnejsi el, jidlo benzin atd. a ty zbrane jim taky vyjdou lacineji nez pro nas :?
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 07 zář 2009 23:05

epetr:

Jsi opět totálně mimo. Průměrná mzda (na kterou nedosáhne cca 70% američanů) je cca 40.000USD za rok hrubého, což jsou oficiální data za rok 2008, hledat Ti je nebudu, na to jsem líný.

To znamená asi lehce přes 3300USD za měsíc, tedy 56.000,- hrubého za měsíc.

Těch pár případů, které jsou vytržené z kontextu na tom nic nezmění... ;-)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 07 zář 2009 23:46

2 Childeater

A samozřejmě uznávám, že v USA je dost mizerně placených lidí.
http://www.bls.gov/oes/2008/may/oes_or.htm
Já porovnám stejné pracovní pozice a ti KONKRÉTNÍ lidé mají 100-200 tisíc měsíčně.
15-1032 Computer Software Engineers, Systems Software $44.86 * 160 * 17 = 119 tisíc měsíčně.
Ale ano, pokud se chce člověk srovnávat s kuchařem v McDonaldu, pak může být spokojený, že bere peníze jako kdyby dělal v Americe.
35-2011 Cooks, Fast Food $9.04 * 160 * 17 = 24 tisíc měsíčně.
Ale už jsme půlku strany OT. Já pouze chtěl upozornil na mnohem menší ,,relativní" hodnotu zbraní v USA.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 08 zář 2009 00:12, celkem upraveno 1 x.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 08 zář 2009 00:11

Já nevím, jestli mluvím do dubu, nebo kýho ďasa. Tys tady rozkládal, že Američani berou dvěstě litrů, řekl jsem Ti, že berou padesát. Podívej se, kolik je průměrná americká mzda (řekne se to average wage) a vypadne Ti, co jsi pronesl za blábol. Nesmyslné srovnání nějakých vypíchnutých pracovních postů je úplně nepodstatné.

Pokud tedy provedu looping zpátky k TT, tak Tvůj výrok "Pro americký trh je spolehlivost a kvalita zcela druhořadá. Je potřeba si uvědomit fakta. Američan bere tak 200 tisíc měsíčně a nějakejch 20 tisíc za pistoli, to je jako pro Vás když si jdete něco nakoupit za dva litry." je kravina už od pohledu, ať už proto, že amíci si na kvalitu kvérů sakra potrpí, nebo pro ujetý představy o kupní síle průměrného Američana.
A je to kravina i jako nadsázka.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 08 zář 2009 00:18

Childeater píše:No, tos taky trochu přepísknul, ceny elektroniky, aut, PHM, hadrů a zbraní jsou min o 20% nižší než u nás... :-)

Průměrnej amík má tak asi ekvivalent 40-50kkč, ale táhne z toho hypotéku po tátovi, úvěr za vejšku (pardon, střední), dvě nový auta a tlustou manželku.
jasně, to jsem zapomněl - auta, nafta/benzín, zbraně. Elektronika tam je možná levná přes internet, ale reálně tam ji tam o moc levněji než u nás nekoupíš. Jezdil jsem měsíc pracovně po usa a nekoupil jsem tam prakticky kromě hogue gripu na 1911 a dvou futrálů na pistoli... :D
Jsme brutálně OT, ale musel jsem reagovat na těch 200000, pardon.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 zář 2009 00:19

Americký věci se dělaj jako spotřebák. Kvalita jde stranou. Koukni se na auta třeba FORD. Průměrné mzdy podle oboru jsem ti poslal viz link. Že kuchař v KFC má málo, tak o tom se není potřeba hádat. A pokud se vymění ,,průměrnej američan" za ,,trochu vzdělanej američan", tak jsme zase doma.
Prostě je zcela zásadní rozdíl, jestli ta věc stojí 10-20% ze tvé vejplaty (podle tebe 33%) a nebo celou vejplatu.
Howg, dál to nerozebírám.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 08 zář 2009 00:29

Přestaň mi něco podsouvat. Bavíme se o kupní síle obyvatelstva a absolutně nechápu, proč bych měl nahrazovat "průměrnej" za "trochu vzdělanej".

Zbraně si kupujou lopaty, právě jako lékaři. Průměrné mzdy v oboru jsou ze statistického hlediska k ničemu, jenom slouží jako zajímavost.

Já vyvracím Tvoje bludy, protože USA znám. Čísla co jsem udával nejsou PODLE MĚ, ale jedná se o oficiální údaje, přičemž, podobně jako v ČR, většina lidí v USA nemá ani tu průměrnou mzdu.
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radgost » 08 zář 2009 07:14

Hele kluci, nechcete si to vyříkat jinde? Tady to je o tétéčku...
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 zář 2009 13:27

Rád bych poprosil admina aby smazal komplet posty na této stránce.
Začít diskutovat na téma reinkarnace této ráže byl zjevně nesmysl.
Childeatera si vážím a nechci mu říct něco ošklivého.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 10 zář 2009 14:09

Proč by to mazal :roll: na záhlaví tohodle vlákna stojí "O NIČEM" tak si myslím,že i povídání o hovně by bylo o něčem. Ale tady není nic OT. :wink:
Aquila non captat muscas
Odpovědět