Odhlaseni a prihlaseni zbrane na PCR

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kalič
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2013 09:38
Bydliště: Plzeň

Odhlášení a přihlášení zbraně na PČR

Příspěvek od Kalič » 20 čer 2016 07:46

Včera jsem koupil použitý kvér, ale mám prý počkat nejprve na odhlášení původního majitele v jeho místě bydliště a teprve až potom já si mám zajít zaregistrovat na sebe, protože prý to po novu neprojde přes CRZ. Napište, jak je to vlastně doopravdy.
Já jsem dosud před zavedením CRZ všechny svoje kvéry odhlašoval i přihlašoval nezávisle na tom, zda si je ten druhý už stihl odhlásit. Je- li to pravda, tak to nám nový CRZ navíc přidělává starosti s koordinací.


scorpions-cz
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2013 11:45

Re: Odhlášení a přihlášení zbraně na PČR

Příspěvek od scorpions-cz » 20 čer 2016 08:01

Na nic nečekej,vem šedivák a jdi to zaregistrovat,tak jak ti to nařizuje zákon. Co bys dělal ,kdybys čekal a ten prodávající to odhlásil až 10 prac. den. On by byl v pohodě ,ale ty né.
Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2013 09:38
Bydliště: Plzeň

Re: Odhlášení a přihlášení zbraně na PČR

Příspěvek od Kalič » 20 čer 2016 09:00

No, fakt mi to takhle tvrdili na střelnici. Takže když se na PČR původní majitel nedostane v pondělí, ale až ve středu odpoledne, tak já zřejmě až za týden. Skvělá vyhlídka. :cry:
scorpions-cz
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2013 11:45

Re: Odhlášení a přihlášení zbraně na PČR

Příspěvek od scorpions-cz » 20 čer 2016 10:58

Četls co jsem ti napsal??? Vem šedivák a jdi k policajtům jak to tobě vyhovuje. Dodrž 10 prac.dnů a tím to končí. Max ti to neprovedou na počkání .Však ty nemůžeš vědět kdy bývalý majitel zbraň odhlásí.
Pokud by to on odhlásil až desátý den , a tys to nestihl ten samý den zaregistrovat tak se dopoušťíš přestuku.
Odpovědět