objektivni zkusenost s BAR

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 29 zář 2008 00:59

No uvídíme řekl slepý asi je to nějaká nákaza či co ale čím dál více lidí chce něco objednat přeze mne , když mně v tom BARu mají tak rádi před pár minutam jsem objednavál FX Verminátora ve 22 s kufrem z ABS plastu platil jsem Masterkou takže uvídíme .... požádáal jsem ihned o promtní vyřízení ......


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 29 zář 2008 18:10

tak...přesně jak jsem předpokládal, dnes mi odepsal:


We have received your bank transfer , thankyou

Lloyd


"Ani o slovo viac" :lol: Asi nebude mít smysl mu psát o číslo TNT. Zhruba až tak ve čtvrtek se mu vyjasní hlava po víkendu, kouř pomalu vyprchá a možná mi napíše. Pátek už to zase nemá smysl. To už začíná balit další brčko :lol:
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 29 zář 2008 20:45

tak trochu optimistická zpráva....mám obě čísla zásilek, obě zásilky dnes dorazily do Prahy, bohužel,.. jsem v Beskydech na dovolené tak jsem je nechal ležet na TNT :-( ,.....i když paráda, dnes jsme se ženou bloudili už skoro za tmy podle gps a turistické mapy po Pralese Razula,...zvolil jsem zkratku :-) ale nakonec došly baterky v gps a tak jsme šli nějakou soutěskou vodou dolů a došli jsme.... už se těším na pondělí ( i když trochu trnu a běhá mi mráz po zádech) až otevřu ty balíky,...tiše závidím (ale všem to přeji) víkendový sraz,....těším se, že na příští vyrazím taky..... takže všem co čekají na zásilky pevné nervy a urgovat, urgovat a neustále otravovat, nebo zvolit Alexxxuse :-)
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 29 zář 2008 21:09

Dnes byla transakce v holdech na karte, po pulnoci se protoci na platbu, mozna ve ctvrtek nejpozdeji v patek by tu Verminator mohl být.
Pepo myslím že to bude v pohodě.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od igi_79 » 30 zář 2008 22:08

Tak dnes to mam presne 2 tyzdne aj jeden den od zadania internetovej objednavky (5 dni po potvrdeni prijatia platby). No a ako pussylala spravne tusi - NIC... Ziadna odpoved na moj 2. email ohladom TNT. Co ma ale zarazilo je poznamka SORRY TEMP OUT OF STOCK pri HW100T, ktoru som objednaval. Ticho snivam, ze to znamena, ze prave zabalili moju flintu :D, nieco mi ale hovori, ze ju na sklade nemaju a cakanie sa bude predlzovat.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 30 zář 2008 22:48

No oni maji to HW out of stock celou dobu oni ho nemaji ....
Pušku co jsem objednal v pondělí dnes plně ztrhli z ůčtu a už mám shiping number .... zítra je v Hamburku a v pátek je doma ..... věřím tomu jak nikdy ....
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od igi_79 » 30 zář 2008 23:01

Od 14.9 do dnes (30.9) ju mali skladom... OUT OF STOCK sa tam objavilo az dnes (sledoval som to)...
JR
Příspěvky: 403
Registrován: 23 lis 2007 00:05
Bydliště: Čechy

Příspěvek od JR » 01 říj 2008 11:14

Tak se se svými zkušenostmi připojím i já.
Objednával jsem celkem 3x, pokaždé bez problému, poprvé byl problém s nalezením platby, ale ten nebyl na jejich straně. Dneska jsem objednával další puškohled na malorážku. Do půl hodiny jsem měl zpátky e-mail od Lloyda s celkovou cenou a pokyny k úhradě. Minule jsem tu měl puškohled za necelé 2 týdny od objednání a to platím bankovním převodem, který trvá minimálně 5 dnů...
Takže jsem jejich spokojenej zákazník.
Těch co nemaj takový štěstí jako já, je mi líto. Vím, že čekat na nějakýho miláčka dlouho je strašnej opruz. Ale člověk si ho potom možná víc váží... Každopádně je to seriózní obchod a o svoje peníze se bát nemusíte.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 01 říj 2008 12:06

osobne si myslim, ze vsetky tieto problemy su z dovodu ze nahanaju cas (uz tuto teoriu myslim aj niekto spominal), lebo to nemaju na sklade, veci co maju okamzite k dispozicii okamzite zasielaju...
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 01 říj 2008 20:23

Hamburk :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od igi_79 » 02 říj 2008 21:16

Tak pussylala uz ma Marlyna doma a ja NIC Teraz pisem e-mail Lloydovi, ale vobec nedufam ze ho bude aj citat, ale aspon budem lepsie zaspavat :D
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od igi_79 » 03 říj 2008 12:46

tak konecne je puska doma....
Uz 2 dni ma nahana TNT - v BAR im dali zle moje mobilne cislo (vynechali jedno cislo) a Lloyd mi neposlal tracking number z TNT....
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 03 říj 2008 13:49

I mně dorazil dnes balík z BAR... puška není moje a je popravdě řečeno "jiná" překavapilo mně že je v kufříčku , nafoceno mám ale majitel pušky - spíš přerostlé pistole - si chce recenzi udělat sám.
ADD TNT vždy je to tak že naháním já je... ADD telefoní číslo - pokud máet v čísle "nulu" tak Angláni mají zvyk "0" proškrtnout a na kopii dodacího listu občas "0" vypadá jako "4" takže je lepší se pídit po zásilce dopředu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 04 říj 2008 23:55

tak jsem se před chvílí vrátil z Beskyd a ihned uháněl do kanceláře rozbalit zásilku z BAR, kterou pro mne včera převzala dcera:

tady jsou mé první poznatky:

1) zabaleno precizně

2) některé zboží bylo špatně dodáno, ač bylo objednáno a Lloydem správně potvrzeno mailem i na proformě, dle které jsem zboží platil dopředu:

-puškohled Menace jsem objednával v yardech a dostal v metrech (stupnice není v yardech, ale v metrech, snad to nebude vadit)

-Harrisky jsem objednával na radu Kubajzze a po ozkoušení na jeho HW jako nejmenší model HBR, dostal jsem i po potvrzení velikosti HBR větší velikost L, uvidím, co s tím......do trávy asi dobré, na tu lavici, co mám objednanou u Kubajzze, asi budou vysoké.. pokud by někdo chtěl vyměnit moje L za menší HBR, ozvěte se...

ostatní dodané zboží dle první vizuální kontroly snad o.k., uvidím až potom, co se na to podívá Alexxxus a Kubajzz.....

3) nedodáno zboží za cca 20 liber, bylo účtováno na proformě, dle ní zaplaceno, dokonce bylo znovu naúčtováno ve finální faktuře, která došla se se zbožím, ale na této finální faktuře bylo u vyúčtovaného a nedodaného zboží rukou dopsáno: to follow,....z toho dedukuji že není skladem a že ho pošlou dodatečně a doufám, že na jejich náklady.

Z toho všeho jsem si udělal závěry:

v BAR klidně potvrdí cokoli, pokud zboží není, pošlou obdobné (těžko ho někdo bude vracet, skutečně nehodlám posílat na své náklady zpět Menace ani Harrisky)...... ale co mi štve nejvíc je to, že pokud nějaké zboží nemají (i když jsem před zaplacením několikrát důrazně žádal o kontrolu, zda všechny položky jsou skladem a všechny mi potvrdili skladem) ani se nenamáhají i když je zboží zaplacené aspoň poslat mailem sorry, zboží zašleme na své náklady v náhradním termínu a napsat do kdy. Takže zase budu muset posílat bezpočet mailů, abych se dozvěděl, kdy nedodané a zaplacené zboží dostanu....

tož tak.....

ale hlavně, že mám aspoň to podstatné :lol: :lol: a snad v příštím týdnu už začnu střílet.... mohlo to dopadnout hůře....
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 05 říj 2008 04:48

Ale flintu máš a to je nejdůležitější.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět