O vzduchovkach Gamo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 26 bře 2008 23:31

Já 147 :D ale to je fuk. Hlavně je hezké že je ten píst za hubičku. Je ještě nějakej shop s dílama. Tehdá na tom odkazu byl jinej. Hledám zatím marně.

Jinak jak řešíte zasouvání pístu do válce, aby se o ostré hrany nepoškodilo těsnění. Já ho přimačkával, ale přezto jsem jej nepatrně odřel.


Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 26 bře 2008 23:58

Vložíš tesnenie do valca,pustíš nato piest a vo valci zacvakneš,keď je už na mieste!Drevená tyčka + kladivo.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 27 bře 2008 01:13

nie je vhodne tie ostre hranu troska zbrusit jemnym smirglom a vylestit...?
neviem si totiz predstavit ako by som daval vo valci tesnenie na piest... ja som bol rad ked som to na svojej S634 dokazal mimo valca co to tesnenie na to tak tazko islo
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 27 bře 2008 08:45

Na 634 som ešte nemenil,ale pri 631-kách sa to osvedčilo.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

??

Příspěvek od Apevia » 27 bře 2008 14:10

Cogito ergo armatus sum.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 27 bře 2008 14:38

-----------
Naposledy upravil(a) milius dne 13 čer 2009 00:13, celkem upraveno 1 x.
asgard

Příspěvek od asgard » 27 bře 2008 17:17

Nemáte někdo nějakej fígl jak nasadit to těsnění na píst,už se s tím morduju asi dvě hodiny a zdá se mi to vcelku nemožný to tam nasadit!Dolů šlo pěkně,ale....
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 27 bře 2008 19:35

Dobrá rada nad zlato : použil som vrchnák z očnej riasenky manželky :D snáď mi odpustí . Ten vrchnák má kužeľový tvar tak ho pritlačíš k piestu tou širšou stranou a naťahuješ tesnenie až si tam samo "sadne" ide to super. Môžeš použiť aj nejaký záver z fixy alebo niečo podobné. držím ti palce .
Přílohy
kužel.trubka tesnenia.jpg
kužel.jpg
asgard

Příspěvek od asgard » 28 bře 2008 06:19

Dík za radu,za půl minuty bylo hotovo,moc mi to pomohlo,funguje to znamenitě!!! :shock:
Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 30 bře 2008 18:09

Dnes jsem si šel zastřílet na zahradu. Sice foukal vánek, ale myslím že to vliv nemělo ani trochu. Terč co přikládám je poslední co jsem dnes nastřílel. Střílel jsem klasické terče a pak jsem zkusil tyto dva soutěžní. Odhaduji to dnes dohromady tak 100 - 150 ran. Už mě to moc nebavilo, tak jsem moc dlouze nemířil a výsledek byl lepší jak ten předtím, když jsem se soustředil. Nejlepší terče mám tak po 20 výstřelech.

Jsem nadmíru spokojenej se vzduchovkou. Střílel jsem přesně na 20 a 30 metrů, celkem hoděkrát se mi stalo že diabolka vlítla přesně tam kam sem mířil, ale taky se mi hodněkrát stalo, že jsem viděl jak strhávám při tisknutí spouště vlevo. Budu jí muset ještě nějakým zbůsobem zjemnit. Už to ale půjde pouze "unavením" odporové pružinky spouště ve svěráku, nebo tak nějak.

Nejvíc mě baví střílet na 20 metrů, kdy se v 95% vejdu do rozptylu dvou diabolek vedle sebe (cca 10mm) a maximálně mi to uletí tak o 15 mm. Na 20metrů si mohu skoro vybírat do jakého místa jí umístím na desitce klasického terče.

Diabolky jsem nejlepší z té druhé ligy co mám vyhodnotil DIABOLO POWER, nemám ani v úmyslu složitě objednávat JSB, protože diabolky mají několikanásobně menší vliv na pčesnost kolem 20m než moje ruce, tep srdce a třas:)

Po rozborce a složení vzduchovky a istalaci gumového těsnění mezi pružinu píst a dalšího s ocelovou podložkou mezi pružinu a plast na druhé straně, vzduchovka lehce stichla. Prvních 5 ran lehce zadieslovala i přez silikovový olej a pak se vše srovnalo. Teda první výstřel byl skoro mimo terč :wink:

Taky jsem zkusil oblíbenej test PET lahve od Pepsi plné vody a prošla skrz od 20m do 50m pokaždé. Jinak jsem dnes měl prvně sebou svinovací 5ti metr a zjistil jsem že když krokuju tak místo 19m přesně nakrokuju 20. Teď mám vykolíkováno do 50m tak už všechny testy budou od ústí hlavně k terči přesně.

Tak k fotce. Ty zaškrtlé díry neplatí. To je úlet od Slavie na 30 metrů od druhého terče, nutno dodat přez mířidla. Na 30metrů už jsou ty terče pro moji Deltu 4*32 celkem malé, kdo má a zná chápe :wink:
A zajímavé je, že první výstřel jsem měl vždy ke středu a druhý dál - asi nervozita :lol:

Obrázek
Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
section5

Příspěvek od section5 » 03 dub 2008 07:38

tak prave som rozobral svojho huntera piest je bez difuzora akurat ked som zmeral pruzinu tak ma zhruba 24,5 cm ked som bol u nas v polovnictve tak mi tam tipek dval pruzinu do huntera a ta mala 32,5cm co myslite napcham ju tam? bude to k niecomu ci ani nie? :roll:
TweeTy421

Příspěvek od TweeTy421 » 03 dub 2008 15:04

napcháš pôvodne mala aj tvoja 32cm ale ona sa dosť rýchlo stláča.Mne sa stlačila o 2cm po pol roku a to som vystrelil max tak 1000 diaboliek.
section5

Příspěvek od section5 » 03 dub 2008 19:19

TweeTy421: no ja nemam pocit zeby bola stlacena nejak a aby to bolo az o 8cm to sa mi nezda nemyslis? a okrem toho neni z nej moc strielane tiez tak do 700 diaboliek zhruba :roll:
TweeTy421

Příspěvek od TweeTy421 » 03 dub 2008 19:49

Ja keď som kúpil cfx tak hneď som ju rozobral pružina merala 27cm ale tak 4cm boli také stlačene akoby bola chybná od výroby a po pol roku už mala 25cm takže 32cm mat nemusela ale okolo 29cm musela mať určite keby nieje chybná tu je aj fotka takej pružiny: http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... x&start=30
section5

Příspěvek od section5 » 03 dub 2008 20:02

vies len jedna sa o to ze v obchode co som meral novu pruzinu mala 32,5 kua ze som nezratal oviny kua skoda no neva kupim ju a zratam a pak dam vedet ale podla mna nemoze byt az hentak stlacena nemyslis

no ta tvoja pruzina je urcite od vyroby posrana neni mozne aby bola hentaka dokrivena kua alebo to bol pekny shit myslim tu pruzinu
Odpovědět