Ozehave tema - ale proc?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Glyk » 03 říj 2016 22:02

Sportovec

Předmět příspěvku: Re: Březí 1.10.2016 - tréningový závod

Napsal: pát 30. zář 2016 13:59:23

Super ale co jsem videl tak to bude chtit podstatne vyssi dary od fi. Cafta panu majiteli pozemku pokud nebude ve smlouve o najmu uvedeno jinak.
Jenom naklady na sekani, stromy, herbicidy, prijezdova cesta, odvodneni, stromy atd...
To je tak pri zemi tisicovku na mesic. Proste nic pro Skrbliky
mandy

Předmět příspěvku: Re: Březí 1.10.2016 - tréningový závod

Napsal: pát 30. zář 2016 14:50:58

Administrátor

Tvá starost o blaho majitele je až dojemná. Je to od tebe pěkné. Víc by nám ovšem pomohlo, kdys třeba na to sekání a ostatní údržbu přispěl nějakým finančním darem.
Sportovec

Předmět příspěvku: Re: Březí 1.10.2016 - tréningový závod

Napsal: pát 30. zář 2016 15:03:08

Ja tam neporadam verejne zavody jako firma Cafta viz tento web .

Majiteli rad zaplatim za navstevu jeho pozemku na cem se domluvime.

Zadarmo uzivat opakovane a dlouhodobe neci pozemek, to by mne hanba fackovala jakoz osobu fyzickou natoz pravnickou.

Jo pronajem pozemku v okoli Prahy je draha sranda ledaze by pan majtel byl samaritan a financne za vodou.
Kubajzz

Předmět příspěvku: Re: Březí 1.10.2016 - tréningový závod

Napsal: pát 30. zář 2016 15:09:27

Administrátor

To je skvělé, že se tady vždycky objeví spousta dobře míněných rad a vynikajících návrhů, co by měli jiní lidi udělat.
Nicméně je to mimo téma, takže chvíli to tu nechám a pak smažu. Tady je to o sobotní akci.
Sportovec

Předmět příspěvku: Re: Březí 1.10.2016 - tréningový závod

Napsal: pát 30. zář 2016 15:49:43

Toto bylo pred par dny smazano pro OT coz vzhledem k tematu kde to bylo beru jako tak nejak ok.

Tak tady to snad nezadouci nebude.
"mandy"
Tohle nemyslíš vážně, že? Chvilku to tady nechám a pak to smažu. A prosím o ubrání plynu. Rád bych zůstal oblíbeným adminem, jako doposud. :-)
"Glyk"
A v čem je problém?
Jakub napsal,že to je mimo téma daného vlákna a tak Zdenek založil vlákno přímo o tom co chtěl říct.
Tak a teď mi někdo řekněte, v čem ten Sportovec tak hrozně zhřešil, že mu to téma bylo smazáno i napodruhé :roll: :?: :shock:
Budu jen rád, pokud mi někdo toto osvětlí, protože, jakožto "geront" už tomu nerozumim :wink:

P.S.: Pište to prosím na sklo a ne do soukromé zprávy, ať to sem nemusím kopírovat! Děkuji.


Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Alexxxus » 03 říj 2016 22:22

A kurňa on si dal někdo práci a poukládal co se kde jinde nemaže - pěkný ... ukládám celé
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od jama » 04 říj 2016 09:02

Koukám, že jsem dlouho, ale opravdu dlouho, nebyl na střílení. A dost mi toho uniklo, CAFTA jezdí do CACu... přitom Apríl je až za půl roku! :lol:
z ho.na bič neupleteš
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od mildot » 04 říj 2016 09:10

Je to jak u Glyka v podpise s tím, že přibývá vlků :wink:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od cannis » 04 říj 2016 10:11

Tvl mě dojal ten závěr. "Rád bych zůstal oblíbeným adminem" :mrgreen:
Jestli se zase nedočkáme návratu jednoho psychopata na toto fórum, jen nevím pod jakým novým nickem.
I když tady mu výjimečně musim dát za pravdu.
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Hellboy » 04 říj 2016 11:58

.. jo lidi jsou někdy schválně slepý a jako ovce .. njn hold brezany skočili .. není přeci nad to neplatit nájem .. vybrat startovné a ještě počkat než si sami lidi postaví a ukliďi trať a ještě s radostí zaplatí .. vždyť je to geniální :-(

pokud pořadatel něco pořádá a vybírá za něco peníze očekávám ze se o všechno postará za to je placen .. takže logicky z vybraných peněz zaplatí nájem pozemku sekání trávy stavbu tratě atd .. takže proč by jiný člověk měl platit za sekání trávy mi přijde jako hovadina a využívání lidí .. v polsku jsem neviděl někoho sekat trávu nebo na ní dávat peníze nebo že by si účastník závodu stavěl a uklízel trať ..
a pokud je to organizace typu sro měla by ještě vydat doklad o přijetí peněz .. vzhledem v tomu ze hft mam na salámu stejně jako některé lidi a je si srdečně jedno co si myslí .. píšu to jen protože se mi nelíbí některé věci a někteří se je třeba boji říct .. a navíc je mi zle z toho co se událo kolem brezi .. jo když jde o peníze jde většinou všechno do kopru
takže klidně do mne ...

jo a kdo zná historii .. nejlepší je vyhodit někoho za něco co druhý sám dělá ..
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Jura » 04 říj 2016 13:52

zdar

já myslím že každý kdo organizuje závod by se mněl postarat o servis typu uprava pozemku sekání , čištění , a po ukončení akce vše uvést do stavu pořádku...a je mi jedno kdo ten závod pořádá a jak to udělá ( jestli vlastními silami anebo si najme úklidovou firmu )
vztah mezi majitelem pozemku a pořadatelem soutěže a domluvená odměna za pronájem nebo zapůjčení je věc do které nám ostatním nic není....
pokud mám správné informace tak na louce u Březí může pořádat závod kdokoli kdo o to požádá Dominycka....třeba i já.... :lol: :lol: :lol: kdybych měl sklopky a ambici tuto činnost dělat...
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od zsafranek » 04 říj 2016 14:55

Jura píše: na louce u Březí může pořádat závod kdokoli kdo o to požádá Dominycka....třeba i já.... :lol: :lol: :lol: kdybych měl sklopky a ambici tuto činnost dělat...
Pokud mu to nebude mít za zlé ta parta, kterou tam odtud vyhnaly úřady. Ta to koukám nemůže strávit, že tam nejsou vítáni. a ostatní v klidu střílejí, uklidí si po sobě , dokonce jak jsem se díval, ani nevybírají startovné a vstupné, no není to podivné :lol: :lol: :lol: To je potřeba ihned všechny, kteří tam chodí dehonestovat. Sice jsem se zařekl, že na téma Březí již nebudu reagovat po té co byla smazána adminem celá moje diskuse týkající se problémů Domynica s úřady , s tím že mám jít k němu za to na kafe, ale tentokrát mi to nedalo.
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od _Stalker_ » 04 říj 2016 17:50

Už je to tu zase.....
Už jsem nechtěl vůbec reagovat, nebo být zaškatulkován na jednu či druhou stranu.
Ale tenhle nekonečný příběh....to se nedá vydržet a když se doma nudím, tak taky něco vypotím.
A třeba se nevrátím už ze špitálu. Tak aby po mě něco zůstalo. :D

Řešit kdo maže, nebo nemaže na fóru.... pokud někdo říká něco jiného než činí, je to asi hlavně o jeho charakteru.
Ale pokud jsem dobře četl konkrétní případ, říkal to Jakub a mazal Mandy. Možná se pletu, tak se omlouvám.
Hypoteticky nemusí Jakub vědět co udělal Mandy.
Ale nebylo by lepší, zeptat se na to přímo autora výroku, aby to mohl případně vysvětlit, než o tom jen tlachat?

Kdo komu co má zaplatit, kolik a za co (co se týká louky) je věcí Dominycka. Ne?

Pokud se mi nelíbí jak závod organizačně probíhá. Neúčastním se. Ne?
Pokud nesouhlasím s částkou za závod, tak na něj nejdu, nebo se dohodnu jinak s pořadatelem. Byl by to problém?

Myslím si že argumentovat, že jedni či druzí "nevybírají startovné a vstupné" je nepravda.
Na louce u Dominycka jsem nikdy neplatil vstupné.
A startovné jen tehdy, pokud šlo opravdu o závod.

Hellboy - "jo a kdo zná historii .."
... tomu třeba chybí Setkání vzduchovkářů a závod Česká Sklopka.
Ale to vlastně už dnes je také zavádějící.
Většina "služebně mladších" střelců bude myslet, že píši o HFT nebo o klubu.
Což je také paradox, když Česká Sklopka nemá pravidla HFT, ale naše vlastní.

A říci jim, že jsem zažil jak se Kubajz a Alexxxus společně baví,
tak budou myslet, že jsem na drogách.
Skutečně jsem zažil dobu, kdy jsme všichni (Kubajz, Alexxxus, Sportovec, ... najděte si i ostatní na fóru :) )společně komunikovali na stejné vlně bez ... a tak.

Už je to jen historie a jsem rád, že jsem byl u toho.


Kdo si chce jen tak cist zkuste: setkani-vzduchovka-vii-t4560-45.html?hi ... duchovkářů
Muže začít zpátky od "prvního srazu"

Případné dotazy do SZ, až se vrátím zodpovím.
Přesnou pušku, dobrou mušku.
Ahoj.

Jo a berte to s humorem, jsou to jen písmenka.....
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Jura » 04 říj 2016 18:02

Kdo komu co má zaplatit, kolik a za co (co se týká louky) je věcí Dominycka. Ne?

Pokud se mi nelíbí jak závod organizačně probíhá. Neúčastním se. Ne?
Pokud nesouhlasím s částkou za závod, tak na něj nejdu, nebo se dohodnu jinak s pořadatelem. Byl by to problém?

A říci jim, že jsem zažil jak se Kubajz a Alexxxus společně baví,
tak budou myslet, že jsem na drogách.
Skutečně jsem zažil dobu, kdy jsme všichni (Kubajz, Alexxxus, Sportovec, ... najděte si i ostatní na fóru :) )společně komunikovali na stejné vlně bez ... a tak.


přesně jak píšeš a stím plně souhlasím...napsal jsi to přesně
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
kentan
Příspěvky: 618
Registrován: 13 bře 2013 21:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od kentan » 04 říj 2016 19:39

No a podobné smutné dohady a funkcionáři jsou důvodem, proč nejsem nikde registrován a závodím pouze se svou postupně chátrající tělesnou schránkou.
http://www.kk8lir.com
Pořádná bouchačka je z oceli, dřeva a maximálně trocha mosazi.
pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od pellerm » 07 říj 2016 19:09

Nechtěl jsem Alešovi zasírat vlákno tak jsem to dal sem. Je to vlastně dotaz na Glikův příspěvek v 8. kryse.A podle jakýho klíče by jsi ten seznam chtěl sestavit,jen tak nebo první místo ........ druhý místo........ atd jsem zvěhavej kdy se na příjezdovej cestě objeví zákaz vjezdu a dole na dodatkovej tabulce budou jména lidí. :lol: :lol: To myslím obecně netýká se to žádnýho konkrétního závodu ať ho pořádá kdokoliv.
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Jura » 07 říj 2016 19:25

ten řebříček je asi podle neoblíbenosti u organizátora takže každy si svoji dodatkovou tabulku pod zákaz vjezdu vytvoří sám organizátor.... :lol:
a využívat se může klidně značka zákaz vjezdu která tam je stačí připevnit jen dodatkovou tabulku se jmény a je to.... 8)
Glycku výbornej nápad ..... :lol: myslím že ti kompetně j..blo v makovici ....anebo si hodně ochutnal z polárnikova dortu.... :mrgreen: :mrgreen: jinak si to nedokážu vysvětlit
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Jura » 07 říj 2016 19:29

a glycku něco pro tebe a ten nápad s radikalizací

https://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Ožehavé téma - ale proč?

Příspěvek od Glyk » 07 říj 2016 19:55

To pellerm - To je to, že odjíždíš z akcí moc brzy!!! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Odpovědět