Novinky.cz: Pred policejnim komandem se muz radeji zastrelil

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Novinky.cz: Před policejním komandem se muž raději zastřelil

Příspěvek od Andy » 15 srp 2006 15:13

http://www.novinky.cz/krimi/pred-police ... d4g2s.html

Obyvatelé malé obce Pňovičky na Teplicku jsou v šoku. Jejich soused, který se vybarvil jako zvrhlík a násilník, se na sklonku uplynulého týdne zastřelil ve svém domku legálně drženou pistolí. K sebevraždě se odhodlal krátce poté, co ho k opuštění domu vyzvalo policejní zásahové komando.

15.8. 2006 11:01
TEPLICE - "Znal jsem ho velice dobře jako slušného člověka, který každému, když bylo potřeba, ochotně pomohl," řekl očividně zaskočený soused Petr Hanus, kterého v osudný den vzbudil v půl páté ráno podivný hluk.

Výstřel padl po policejní výzvě
V tu chvíli právě prchala ze svého vězení v domě oknem a po okapu žena. Údajně stopařka z Karlovarska doběhla vystresovaná do sousední obce, odkud k ní přivolali policejní a zdravotnickou pomoc. Několik hodin poté policejní zakuklenci obklíčili dům. Když policisté Standu vyzvali, aby se vzdal, zazněl výstřel," vzpomíná Hanus na šokující zážitek.

Co se v domě odehrávalo, zůstává zatím tajemstvím. "Policie se nebude k případu sebevraždy muže v Pňovičkách vyjadřovat," poznamenala v pondělí mluvčí teplických policistů Ilona Novotná.

Za zdmi domu podivné sexuální praktiky
Podle doposud nepotvrzených informací, o kterých spekulují Deníky Bohemia, vše nasvědčuje tomu, že se za zdmi domečku konaly podivné sexuální hrátky. Policisté údajně v bytě našli kromě nejrůznějších erotických pomůcek včetně pout také gynekologické křeslo. Kriminalisté prý objevili pečlivě popsané sklenice s ženskými chlupy a na zvláštním místě v mrazáku také uložené maso, jehož původ odhalí až expertiza.

Pětapadesátiletý emigrant se do Čech vrátil před necelými pěti lety. Nikdo z vísky neměl o úchylce souseda, a zřejmě i jeho družky, nejmenší ponětí. "Ke každému byl přátelský, o to víc mě překvapuje, co se nyní o něm povídá," kroutí nevěřícně hlavou Hanus, který ze své zahrady vidí na sousedův dvůr. "Nikdy jsem nezaznamenal cokoliv podezřelého. Žádné návštěvy, žádný kravál," dodává.

Věra Lázová má poněkud odlišný pohled na charakter sebevraha. "Neměli jsme dobré sousedské vztahy. Podle mého názoru se jako slušný člověk choval jen naoko. My jsme ho neměli rádi," říká upřímně sousedka. Podle ní se z domu často až dlouho do noci ozývala hlasitá hudba. "Když jsem ho jednou poprosila, jestli by to nemohl ztlumit, naschvál to dal ještě víc nahlas."


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 srp 2006 15:38

tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Re: Novinky.cz: Před policejním komandem se muž raději zastř

Příspěvek od tombr.a » 15 srp 2006 16:30

Andy píše:http://www.novinky.cz/krimi/pred-police ... d4g2s.html

Obyvatelé malé obce Pňovičky na Teplicku jsou v šoku. Jejich soused, který se vybarvil jako zvrhlík a násilník, se na sklonku uplynulého týdne zastřelil ve svém domku legálně drženou pistolí. K sebevraždě se odhodlal krátce poté, co ho k opuštění domu vyzvalo policejní zásahové komando.

Výstřel padl po policejní výzvě
:!:

A pak že policajti nemaji žadny respekt :twisted:

Dobře tak o devianta meně.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 srp 2006 16:52

Jo je to cca tak. Bohuzel jsem tento pripad znal drive nez byl v novinach.

:-(

Detaily rikat nebudu. Kazdopadne je dobre ze nam usetril prachy za basu.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 25 srp 2006 16:39

Andy píše:...Bohuzel jsem tento pripad znal drive nez byl v novinach.
Ty čuně jedno! :wink:
Ale teď vážně. Mě by hlavně zajímalo, jak to bylo s legalitou jeho zbraně (zbraní?). V Novinkách píšou celkem jednoznačně o jedné (?) legálně držené pistoli. Naproti tomu nacerno uvádí informaci o více nelegálních zbraních. A pak jim něco věřte...
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 srp 2006 18:01

Spis jde o jine veci, ktere u nej PCR nasla.
Nonic... snad z komplice (jeho druzka) vymlatej o co slo.
Odpovědět