NORINCO 1911

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Pyrda
Příspěvky: 190
Registrován: 20 led 2013 15:57

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Pyrda » 15 lis 2013 16:50

Tak ta dlaňovka mě ani nějak netrápí,ale to ostatní bych chtěl vychytat,kvér je novej tak ať šlape.
Prodejci jsem řekl rovnou,že to chci spravit,že nechci vracet peníze,zbraň je to pěkná a je to zase něco jiného než mám už doma.Dávat 20 tisíc a víc se mi nějak nechtělo a věřím,že Norníček bude fungovat :wink:


Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Biggles » 15 lis 2013 21:53

Blbý zúhlování, nezoufej. Spíš než "originál" opravu bych koupil nový střeva. Jestli máš aspoň dobře udělanej rám a závěr.........tak to začne fungovat............jestli máš při vší smůle i blbě svrtanej rám, tak ani pajšl vod slušnýho výrobce nicmoc nevyřeší....ale zase máš možná "super" ocel..............
Uživatelský avatar
Pyrda
Příspěvky: 190
Registrován: 20 led 2013 15:57

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Pyrda » 15 lis 2013 22:18

Nějak to dopadne,záruka je 2 roky a obchod je v místě bydliště,takže v případě dalších problémů to mám kousek :wink:
Uživatelský avatar
chacal
Příspěvky: 103
Registrován: 08 zář 2011 02:08

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od chacal » 21 lis 2013 19:34

Přátelé opravdové chlapské ráže :D stěžovat si na kvalitu nekvalitu to nic neřeší. Všichni výrobci s tím bojují. Obzvláště je to udivující u těch drahých zbraní, jelikož tam si přece zákazník podstatně připlácí. Také je podstatné, jaká je odezva na reklamaci, pokud je OK tak bych se nezlobil.
Co jsem viděl Norky na pultech, tak většinou se jedná o přebrané kusy. Je třeba vybírat a nespokojit se s tím co na vás prodejce hned vytáhne z pod pultu. To je má os. zkušenost. Já je chápu oni chtějí prodat ty své přebrané m*r*d*k** a tak to zkouší. Já jsem si vybral jednoho norka viz foto pro ilustraci níže také z více ks. Kdybych měl soudit podle toho co byl pod pultem (asi dlouho) tak je to šit na ultimum, ale hned ve skladě byl kus jak se patří (pan prodejce viděl peníze a nákupko a pak rád donesl). Tedy tak má os. zkušenost a viz vše co jsem zde napsal tím doplňuji.

PS: na konfrontační reakce nereaguji :mrgreen:
Přílohy
3.jpg
Norek
Uživatelský avatar
chacal
Příspěvky: 103
Registrován: 08 zář 2011 02:08

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od chacal » 21 lis 2013 19:37

Dvě repliky :)
Přílohy
2.jpg
4.jpg
1.jpg
Uživatelský avatar
Pyrda
Příspěvky: 190
Registrován: 20 led 2013 15:57

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Pyrda » 22 lis 2013 14:22

Když já neměl z čeho vybírat,byl to jedinej kousek na prodejně a ležel tam už skoro rok,tak se mi ho zželelo,jak by řekl pan Srstka,je takovej opuštěnej,velice přítulnej a děti ho budou mít rády :D :twisted:

A teď vážně,fakt jsem nečekal nic extra a když vše během záruky vychytáme,tak budu spokojenej,chtěl jsem nakoupit v místě bydliště,abych to v případě nějaké reklamace neměl desítky,nedejbože stovky kilometrů daleko někam na prodejnu.
Už jsem se takhle spálil a tam a zpět to bylo 200 km a to mi nikdo nezaplatí.

Jinak moc pěkný fotky.
Pbereta
Příspěvky: 10
Registrován: 13 lis 2013 20:20

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Pbereta » 22 lis 2013 20:27

Tu pistoli jsem v Timpu zkoumal asi před půl rokem a právě kvůli nefunkčnosti dlaňové pojistky jsem ji nevzal. Protože jsem neměl možnost ji rozebrat, tak jsem to tipoval na slabou pružinu ( třípackovku nebo otřep v rámu), protože dlaňovka zůstávala viset a vůbec neblokovala spoušť. Taky jsem s tím nasucho hrkal, ale bicí kladivo teda nepadalo. Jinak můžu potvrdit, že ostatní spasování vypadalo na Chinu obstojně. Budou to posílat dodavateli nebo "svýmu" puškaři ?
Uživatelský avatar
Pyrda
Příspěvky: 190
Registrován: 20 led 2013 15:57

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od Pyrda » 23 lis 2013 15:32

Ta dlaňovka nešla od začátku a to mě netrápilo,spíš naopak,ale to co se projevilo po pár ranách už jo.
Posílají to dodavateli,osobně bych to vrazil Staňkovi a věděk bych,že to bude OK,myslím,že dodavatel si s tím moc nepohraje.Tuším,že 27.11.bude zpátky,tak ji hned otestujem a uvidíme.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od edelweiss » 23 lis 2013 17:32

ten dragon je super toho bych unesl :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
hides
Příspěvky: 357
Registrován: 26 bře 2010 14:36

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od hides » 03 srp 2014 21:22

tak jsem nějak zapomínal na tu svou boochačku, co má místo hlavně tyčku jak od garnyže na záclony...a musím ji provětrat,
do tunelu Blanka to má sice daleko, ale tou knedlou bych dostat nechtěl....
tá koza má vymlaskáno poctivých několik tisíc , ale je to držák k nezaplacení, žádná hajtra, krmená řádnými ++ PP, žádný čajíček, snad jsem měl štígro na matroš i "čínskýho vonga kompletáře"
Přílohy
1.JPG
2.JPG
3.JPG
Naposledy upravil(a) hides dne 03 srp 2014 21:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
hides
Příspěvky: 357
Registrován: 26 bře 2010 14:36

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od hides » 03 srp 2014 21:23

tož další foto
Přílohy
4.JPG
5.JPG
6.JPG
Uživatelský avatar
hides
Příspěvky: 357
Registrován: 26 bře 2010 14:36

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od hides » 03 srp 2014 21:25

siamská dvojčata to nesou, ale ďůry teda mají pořádné, aj s tamponama bez reklamy
Přílohy
7.JPG
8.JPG
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2023 21:25

Nějak to tu uvadlo, takže si pořídím norníka (zase), bude sranda.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: NORINCO 1911

Příspěvek od edelweiss » 02 pro 2023 12:57

Norník už je pořízen, vyzvedl ho kamarád a večer došli fotky. Norník na atomy a vznikly dvě hromádky. (asi jako u všech neladěných pistolí) Jedna hromádka OK to se upotřebí a druhá hromádka KO-míří do šrotu! Než si to vyzvednu asi toho z norníka až tak moc nezůstane. Ale nevadí pro mne je norník sentiment, někdy v roce 95-96 jsem si koupil jednoho při cestě na narozeniny z posádky. Dostal sem volno, babka slavila, chtěla víno, tak tenkrát demižón 20l červeného. Dozadu na podlahu. Dojel sem do ,,okresního města na severu´´ a rovnou do zbraní, tam ho měli tak sem koupil a na policajty přihlásit. A pak sem jel z parkoviště ,,město´´=tankodrom auto tam v té jámě poskočilo a zezadu se ozvalo křup. Demižonu prdl tak 4cm nad dnem dokola a ozývalo se takové to klasické glo-glo-glo jak přisával vzduch a zvracel víno ven. Než sem dojel dom tak ve škodě105 se hladina přelévala pod tunelem zleva doprava až do bot. I po úklidu už auto smrdělo vínem dokud sem ho neprodal. No a babka ta ječela jak chorá vrána až do večera jak su šikovný (jako bych nevěděl sám, co su za borca). Ale měl sem novou hračku tak co mně je do blbých keců :-) No a s tímto zážitkem co se vepsal jdu do toho a už se zase tvoří norník!
Přílohy
IMG_6344.jpeg
IMG_6345.jpeg
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět