NORCONIA CO2 puska QB78, QB79, AR2078 a AR2079

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Derek
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2006 23:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Derek » 13 črc 2006 12:26

2 Vláďa: njn, ale já bydlim až za Brnem :cry: Jedině že by to poslal poštou.... Máš na něj nějakej kontakt? Nejlépe www stránky?? Díky


Uživatelský avatar
voc
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2006 08:19

Příspěvek od voc » 13 črc 2006 12:27

Tak prave mi volal kamarad. Je v JGS ve Vrsovicich a prebira pro me Norconia CO2 QB78 8)
Uz aby byla sobota :wink:
MajkV

Příspěvek od MajkV » 13 črc 2006 14:08

a mne by k dnesnimu dni snad mel zacit cestovat muj Crosmanek 1077 smerem ke mne :)
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2006 14:12

Derek píše:2 Vláďa: njn, ale já bydlim až za Brnem :cry: Jedině že by to poslal poštou.... Máš na něj nějakej kontakt? Nejlépe www stránky?? Díky
Dufek http://zbrane-dufek.wz.cz/

Jinak ty puskohledy od Nikko Stirling si muzete telefonicky objednat primo u Walter Trading s.r.o.
http://katalog.seznam.cz/detail/199298- ... usany.html
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 13 črc 2006 16:35

Tak jsem se stal před asi 15 minutami majitelem této "hračky" :D :D :D .

Oproti Slávii 631 je to drobeček. Už se nemůžu dočkat, až ji vyzkouším.
MajkV

Příspěvek od MajkV » 13 črc 2006 16:51

vsichni maj a ja porad nic :(
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 13 črc 2006 16:58

Nekdo hold ma... a jiny nema :D tak je to v zivote zarizene.

Jinac, je s podivem ze tu pusku neprodava gunshop. Zkusim se pozeptat az se pan Hajna navrati z dovolene.

Treba by si ji jeste par lidi koupilo co?
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 13 črc 2006 21:54

Přátelé, dnes jsem byl u Radka Dufka, má tam stále puškohledy Hawke v různých verzích, určitě byste si vybrali. Sidewinder je sice trochu zatracuje, ale on je (promiň Robe) maximalista. Já mám od něho Hawke Varmint na malý odstřelovačce a pohoda. P.Dufek je taky doporučuje (ale on je prodává...)
Mimochodem jsem se ptal na to QBčko. Říkal mi, že s ní má jen okrajové zkušenosti a že ho nezaujala z důvodu přesnosti - mířidla jsou spíš parodie, ale to se tu už probralo. Připustil, že ta nepřesnost byla způsobena právě těmi mířidly na ho..o. Dál to už nestudoval. Takže se obracím na vás, P.T. ŠŤASTNÍ MAJITELÉ QB 78, udělejte prosím nástřel na 10 m s oporou nebo z nějaký stolice s nějakým rozumným brokem a mrskněte to sem, ať rozptýlíte mou nejistotu, abych si moh z další várky taky jednu objednat. Kdyby byl lauf v p..eli, slušel by tomu Lothar Walther, ale to už myslím hodně daleko....
Zejtra scanuju ty míry na pažbu!
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 13 črc 2006 22:22

To harpplayer:

Zítra nakoupím bombičky a munici a budu testovat o 106. Pak dám vědět, jak to dopadlo.

PS: Mohl by jsi mi taky poslat míry na pažbu (mdouble@seznam.cz).
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2006 23:01

harpplayer píše:Přátelé, dnes jsem byl u Radka Dufka, má tam stále puškohledy Hawke v různých verzích, určitě byste si vybrali. Sidewinder je sice trochu zatracuje, ale on je (promiň Robe) maximalista. Já mám od něho Hawke Varmint na malý odstřelovačce a pohoda. P.Dufek je taky doporučuje (ale on je prodává...)
Dufek je myslim fer - Nikko taky prodava a dost na ne nadava - ale nemuzu si pomoct, mne se proste pres moje Nikko Gold 4-12x50 kouka lepe nez pres vsechny Hawky, ktere jsem mel - a byly 3. Asi dost zalezi na oku - par lidi co maji Hawke znam, a temer vsichni si je chvali - az na jednoho, ktery prave naopak. Zda se mu zamlzeny a neostry obraz.

Ono se to da tezko vyfotit, ale par fotek stejneho stromku na stejnou vzdalenost jsem udelal - skrze puskohledy Hawke - a obrazky mluvi nejlepe .. na mych strankach o CZ452
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 14 črc 2006 01:53

Taky pridam nazor.
Prez Hawke jsem nekoukal,ale co se tyce meho Nikka PLATINUM Nighteater 12x50 tak je naprosto perfektni,jak co se tyce ostrosti tak funkce paralexe na boku i perfektne tenke Mil DOT osnovy.Rozhodne si nemuzu stezovat.Co prez nej lide koukali tak ho take chvalili.Jedina nevyhoda ze nemeli variabil,ale co me tech 12 vyhovuje a není problém střílet i na 15m.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 črc 2006 10:53

2Derek:
V puškohledech je hodně možností.
Já na tom mám Deltu 4x32 AO. Už se dá koupit i u nás, jak mi psal Silencer a to tady http://www.dalekohledy-foto.cz/www/Prod ... ductId=394 , akorát jak tam píšou o tom osvětleném bodu tak je to nějaká chyba, žádný nemá. Koupil jsem ho v Polsku, takže jsem to měl o něco levnější (1500,- a neplatil jsem poštovné), ale za ty prachy se to nevyplatí tam jezdit.
Dostaneš skleněné čočky, korekci paralaxy, kvalitní jednodílnou montáž, prstama ovladatelné točítka, duralový tubus, rozumný rozměr a poměrně tenký kříž 30x30.
Jsem s ním zatím spokojený, jediná vada na kráse je, že se nedělá s MilDotem.
Hlavně si dej pozor, aby ti to dodali i s tou montáží v dnešní době jsou prodejci schopní to rozebrat a prodat ti to zvlášť. A to by byla škoda, ta montáž je fakt dobrá.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 14 črc 2006 13:22

Poslal jsem ten slíbenej scan Trojovi a Derekovi s prosbou, aby ho sem přilípli. Tak by se tady měl během času objevit.
Derek
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2006 23:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Derek » 14 črc 2006 23:38

2 Kabujzz: Dnes jsem si konečně byl pro QBéčko v J.G.S a bral jsem zrovna dvě poslední (známej ji chtěl taky) a když už jsem tam byl tak jsem jsi rovnou vzal i optiku. Koupil jsem Norconia 3-9x42 Luxus za 2500,- Byl jsem tam asi hodinu a byl to vážně porod :? Co se týče pana prodavače, tak mu musím poděkovat že semnou měl takovou trpělivost a ochotně mi se vším poradil :D Co se týče té optiky tak ještě nevim protože zatim jsem ji tam jen hodil ale ještě ji nemám nastřelenou tak nevim jak šlape... Jestli bude v pohodě tak si ji nechám a jestli ne tak koupim ještě něco drašího. Co se týče té tvé Delty tak díky za radu, ale nevěděl by jsi o nějaké která má ještě variabl a větší okular, popřípadě ještě červený bod? Ta moje Norconia je na první dojem celkem v pohodě akorád mně štve že nemá AO :cry:
Dále by mně zajímalo jestli už máš trochu vyzkoušený nějaký střelivo pro QB?? Prostě co se ti zdá že ji nejvic sedí a s čím je nejpřesnější. Pak jsem se ještě ptal na ten přepouštěcí ventil z láhve ale měl jen na pistoli a ten měl jinej závit :cry: Hold si ho asi budu muset vyrobit. Plnění jsem už konzultoval se sousedama (vedle nás sídlí firma která plní technoplyny) a není problém :wink:
Derek
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2006 23:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Derek » 14 črc 2006 23:44

Návod na výrobu pažby od harpplayera je příliš velkej (má 1,6 MB) a nechce to sem jít dát :cry: Hází mi to že jde max 512kB... Má někdo nějakej nápad??
Odpovědět