Nezletili mladici znasilnili ctrnactiletou divku

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 08:27

Není přece důležité, jestli si to vymyslela.
Ozaj nie :?: .Podľa mňa je to veľmi dôležité :!: . Poniektorým chýba nadhľad, pozeráte sa na situáciu tak "že keby to bola moja dcéra" ale nie je. Nikto tu na fóre nevie ako sa to vlastne stalo (ak áno tak nech povie) takže ťažko súdiť.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 08:30

Staří Germáni v tom měli jasno,pokud žena oznámila znásilnění,byl násilník svázán a hozen do jámy,poškozená dostala do rukou přiostřený kůl a svou čest obhájila tím že ho násilníkovi vrazila do srdce.Pakliže tento úkon nezvládla a svou čest neobhájila,byla vhozena k násilníkovi a dostala taky svůj kůl.Pak je zahrabaly a bylo vymalováno. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 08:39

...může být provedena domovní prohlídka, mohou být odebrány vzorky DNA bez jejich souhlasu...
:lol: žiaden zločinec nebude súhlasiť, preto existuje súdne povolenie bez toho sa to robilo pred rokom 1989 :wink:
Je jasné, že u toho textu co jsem napsal tu budou jistí lidé onanovat, myslím ty kteří tu psali něco jako ,,si to přece vymyslela".
Jasné, kto nie je s nami je proti nám. Moje domienky a pocity sú jediné správne a sú zákon a ostatný sú úchyláci a dementi. :roll: :wink:

2: Asi to nefungovalo, tak to novelizovali :P
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 08:50

to-ALKAJ
Možná ani tak nejde o současné právo,to už je roky mimo mísu.
Já bych možná prosazoval Slovanské Právo.To znalo různé formy vyplacení se ale hlavně trest dle uvážení poškozených.Podle toho práva bylo ctí se pomstít za křivdy na rodině či majetku.Kdo podle Slovanského práva vykonal mstu nebyl souzen ba naopak kdo mstu nevykonal,byl opovrhován a slušný člověk o něho ani nezakopl.Tomu říkám zajímavý systém výchovy celá společnosti,k dodržování tehdy platných norem.Řekl bych že do příchodu křesťanství tu vymahatelnost práva neměla překážky.Dnes nám v cestě stojí pseudo humanita a věčné brání ohledů na lumpy.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 09:11

Nechci tady obhajovat náš soudní systém. Určitě má "pár" chyb - ale soudce Lynch a jeho obdoby také nejsou řešení. Právě pro ten chybějící nadhled. Chcete sekat ruce, vrážet kůly do srdce - a co když se pak ukáže, že dotyčný byl opravdu nevinný, někdo si to na něj vymyslel, aby se pomstil, nebo se mu prostě jen nelíbil? Přišijete ruku, vyndáte kůl? Nebo počkáte, až vám příbuzní neprávem popraveného oplatí stejnou mincí? Ostatně, jak by se vám líbilo, kdybyste v evidentní sebeobraně zastřelili nějakého šmejda - a soudce by zaujal postoj "když si představím, že by ten zastřelený byl můj syn..." ? Tudy asi cesta nepovede.....
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 09:11

2:edelweiss
Ešte si zabudol: Boj proti rasizmu. Alebo pseudorasizmu. :? Konkrétne ma zaujala táto veta
Dočetl jsem se o dětství Condoleezzy Riceové, jak zbraň v rukách jejího otce tehdy v chudičké jižanské Alabamě nebyla hrozbou, ale ochranou, ať už před bělošskými rasisty či černošskými soukmenovci.
je to z http://neviditelnypes.zpravy.cz/p_zahra ... ranici_wag . Tu je to pekne napísané: Páchateľ páchajúci zločin na človeku s tmavšou pleťou ako je zločinec je automaticky rasista, ak má tmavšiu pleť zločinec tak je jednoducho zločinec :?

Je to mierne OT. Mierne preto, lebo sa bojím opýtať či náhodou "páchatelia" a "poškodená" nie sú z "dákeho etnika" aj keď zločin je len zočin.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 09:21

to- Lanky
Podívej,v tomhle bych se na objektivitu vykašlal,být to moje dítě tak si právo vymůžu kdybych u toho měl zdechnout!!! A po svém!!!! Možná nemáš děti sak se můžeš tvářit objektivně, já to vidím možná zaujatě ale když se kácí les lítají třísky,no a účelem je vymazat takové chování ze společnosti a po mém i s nositeli.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 09:23

2Alkaj:
Nemusíš se bát zeptat :) "Pachatelé" jsou na první pohled naprosto normální kluci, do kterých by nikdo neřekl, že jsou schopní nejakého zvěrstva. A určitě nejsou nějak "více opálení". Jak je na tom v tomto ohledu "poškozená", nevím - ale tipl bych, že stejně. Jediné, co je spojuje, je to, že jsou všichni z rozvedených rodin. Ta dívka prý byla (podle spolužaček) trochu "vyzývavější", faktem je také to, že ji rodiče před časem převedli na jinou školu do jiného města - netuším proč, ale určitě k tomu měli dobrý důvod, když holku raději nechají denně dojíždět.

Tím se ovšem nechci nikoho zastávat - ani těch "násilníků", ani té "oběti". Já u toho nebyl, takže si netroufám soudit.

2edelweiss:
Trochu mne děsíš. Ty jsi nikdy doma rodičům "malinko" nezalhal, když jsi provedl něco, co jsi neměl? Nikdy jsi jako malý nezkusil hodit vinu za svůj prohřešek na někoho jiného, aby ses vyhnul trestu? Přiznávám bez mučení, že já ano... Co když ta dívka do toho opravdu šla dobrovolně a pak se lekla reakce rodičů, okolí a následků? Neříkám, že to tak bylo!!! Ale - ta možnost tu je.... Proto bych byl se soudem raději opatrný. Nevím, máš pravdu, zatím nemám děti - a rodiče jsou asi opravdu schopní naprosto bezvýhradně věřit svým dětem, i když jsou to někdy pěkně prolhaní hajzlíci. Neříkám, že Tvoje - ale všichni víme, že někteří jsou.
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 22 bře 2007 09:42

edelweiss píše:Staří Germáni v tom měli jasno,pokud žena oznámila znásilnění,byl násilník svázán a hozen do jámy,poškozená dostala do rukou přiostřený kůl a svou čest obhájila tím že ho násilníkovi vrazila do srdce.Pakliže tento úkon nezvládla a svou čest neobhájila,byla vhozena k násilníkovi a dostala taky svůj kůl.Pak je zahrabaly a bylo vymalováno. :twisted:
Hm. To, ze se to dneska nedeje, tomu se rika pokrok.
Asi je kazdemu zrejme, ze kdyby se dnes alpikovalo staroslovanske nebo germanske pravo, tak by to pri dnesni destruktivni sile lidskych vynalezu vedlo k absolutnimu konci celeho lidstva.
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 22 bře 2007 09:47

edelweiss píše:to- Lanky
Podívej,v tomhle bych se na objektivitu vykašlal,být to moje dítě tak si právo vymůžu kdybych u toho měl zdechnout!!! A po svém!!!! Možná nemáš děti sak se můžeš tvářit objektivně, já to vidím možná zaujatě ale když se kácí les lítají třísky,no a účelem je vymazat takové chování ze společnosti a po mém i s nositeli.
Rekl bych, ze takoveto nazory typu " ma pravda je ta jedina spravna a ja ji dokazu at to stoji co to stoji" utvareli osobnost tech nejvetsich tyranu v lidske historii. On Adolf Hitler zpocatku take jenom chtel zavest pravo a poradek do chaosu mezivalecneho Nemecka. Kam to vedlo, vsichni vime.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 09:54

2:Lanky Pekne napísané.
2:edelweiss ok skúme to takto: Tvoje dieťa niekto zmrzačil, alebo zabil preto lebo niekto ho obvinil nap.: zo znásilnenia. Čo potom? Skloníš hlavu, veď "spravodlivosť" bola nastolená. Alebo sa to tvojmu dieťatu nemôže stať ?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 11:12

Pokud se moje dítě bude účastnit takového zvěrstva,nezbude než doufat v nejtvrdší trest!!!Sou věci co se omluvit nedají.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 11:14

To- Lanky
Za to jaké jsou naše děti si můžeme samy.Když dělají bordel tak jen málo dospělých má odvahu je umravnit,raději to přehlížíme.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 11:19

To- Luke
Zoufalá doba si žádá zoufalé činy.Já v takových podmínkách jako jsou dnes nevyrůstal,což neznamená že se mi líbí. Jo a že se to Adovy vymklo z ruky se nediv má li někdo absolutní moc,začne se považovat za všemocného.To k lidské povaze patří stejně jako agrese,destrukce a jiné povahové slabůstky.Otázka je co s tím chceme dělat,já říkám radikální řez,ty možná odpustit.Takže se to někde vprostřed potká a budeme mít řešení.Možná právě proto se o tom bavíme.Já se snažím dát diskuzi podněty a očividně s úspěchem.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 11:57

edelweiss píše:To- Lanky
Za to jaké jsou naše děti si můžeme samy.Když dělají bordel tak jen málo dospělých má odvahu je umravnit,raději to přehlížíme.
A zkoušel jsi někdy umravnit cizí dítě? Buď tě pošle kamsi (víme kam), nebo tě s klidem i nakopne. A vztáhnout na něj ruku? V tu ránu máš na krku rodiče, policii, soudy... Umravňovat můžeš maximálně svoje děti - ale v naprosté většině případů se i sebevětší hajzlík chová v přítomnosti rodičů slušně.
Odpovědět