Nemam rad armadu

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 30 lis 2008 19:59

si piš že jsou :D


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Leeoo
Příspěvky: 198
Registrován: 13 lis 2008 21:24
Bydliště:

Příspěvek od Leeoo » 30 lis 2008 20:04

golfkiller píše:si piš že jsou :D
to je jako, že podzemní vojsko? sem myslel, že to je jen práce 4.brn

kde sidlej?
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 30 lis 2008 20:06

všude a 4.brn neni podZemní vojsko
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Leeoo
Příspěvky: 198
Registrován: 13 lis 2008 21:24
Bydliště:

Příspěvek od Leeoo » 30 lis 2008 20:10

jo sou to paragáni,ale hrabou se i pozemi v bévépéčku :D
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 30 lis 2008 21:35

Tak vy jste mi během mé jednodení absence udělali z tohoto tématu agitační,politické a náborové středisko :(
No je vidět že máte v armádě málo co na práci,když můžete sedět u PC.
Jinak ty obrázky maskovaných vojáků mě zaujali,hned mám chuť se obléct jako rybář a jít si schrupnout na manévry do lesa.
Když i ten největší zašívák v AČR má minimálně 23500 + jistě nějaké odměny na vánoce,je to skutečně to pravé místo pro mě.
Původně jsem zvažoval Akci Praha,ale tam asi není po 10letech zašívárny pěkná penzička.
Takže AČR výtězí,to mě žena i děti pochválí.Budu domů chodit odpočatej z vrátnice,nebo z kuchyně,štábu... Toho hejkala si na sebe tedy nevemu,toho schovám pro případ války pro civilisty-odvedence.Já jim budu z krytu posílat vysílačkou inštrukce,budu přece jako kuchař,jeřábník,skladník a vrátný v armádě,odborník na boj.
Urááááá,nás(vás) mnógo.
Naposledy upravil(a) nedojde dne 30 lis 2008 21:51, celkem upraveno 1 x.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 30 lis 2008 21:49

Hele tys musel dostat dobrou sadu od záklošů,co????Jde to vidět,takovej zapšlklej jedinec kterej se nedovedl ohnout dostal na vojně hašte...Ale nečekej tady pochopení.Vojnu si dělal každej sám...
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 lis 2008 21:55

nedojde pravidelne huli nejakej prumyslovej sajrajt. a to je jeste ten lepsi pripad...
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 30 lis 2008 21:59

Tady jde o systém.Vždyť to tady je řečený pořád dokola :!:
Kdo slouží,nebo sloužil v armádě přes 20let,musel být komunista a chránil nás pro imperialistům.Dnes všichni víme že jsou to bludy.Pochybuju,že nikdo takový v AČR již není :roll:
Tak proč stále platit takový bezpáteřní zaprodance,nebo jim platit nadstandarní penze za jejich bludy ochranu a spolupráci s S.Svazem.
Tyhle maldý kluci jsou zmasírovaní agytkama,jaký jsme tu třeba viděli o pár příspěvků výš.A nebo to dělají pro prachy ,ale to nikdo z nich nich nepřizná.To by vypadali už jen jako žoldáci,kteří stojí jen straně toho,kdo platí.

šikanu jsme na vojně neměli,vždyť to je proti předpisům :idea:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 lis 2008 22:05

To-nedojde
Budeš li objektivní,tak zcela stejně nahlédneš na dnešní školství.Dříve dětem lakovaly vše na rudo,dnes jen změnili barvu a lakují dále.Přepisují se dějiny i pravda a vzdělání je plytké přitom složité.Děti jdou ze škol zblblé.No a mohly bychom pokračovat i v jiných odvětvích.
Jinak už se opakuješ,zatím jsem se dočetl jen ne armádu+pár dětinských argumentů jež to mají podpořit.Měl bys dát opravdové argumenty,které by se daly rozebrat,těm současným se dá leda smát a divím se že někoho baví ti odpovídat.
Ale jinak tomuto vláknu fandím,je super vědět kdo na které straně stojí a proč. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 30 lis 2008 22:22

Teď nevím,jestli jde o připomínku od Moderátora,nebo lampasáka.
Tak pokud je tu více lampasáků,mužu vědět jestli v armádě stále slouží lidi déle než 20let ?
Rád bych se držel tématu Nemám rád armádu,protože k tomu mám tyto důvody,jak jsou to jen žoldáci.
Naposledy upravil(a) nedojde dne 30 lis 2008 22:23, celkem upraveno 1 x.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 30 lis 2008 22:22

Tyhle maldý kluci jsou zmasírovaní agytkama,jaký jsme tu třeba viděli o pár příspěvků výš.

Jooooo,tos řekl moc hezky-zmasírovaní agytkama,ale v tuhle dobu zase z druhé strany,takže je to fifti-fifti!!!!!!!!!!!!!!!!!Komunista jak kapitalista,stejně to začíná,stejně to končí.
A mimochodem,do práce se chodí vydělávat peníze,né jen kvůli přesvědčení,klidně to přiznám že tam chodím jen pro prachy,stejně jak ostatní... :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 lis 2008 22:24

o ostatnich vis velky kulovy tak je nehazej do jednoho pytle.

pro nedojde- vis o tom prislovi ze potrefena husa zakejha? tak abys nahodou nebyl rudej az na prdeli!
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 30 lis 2008 22:27

Tak děkuju,alespoň jeden co má rozum-zisk pro sebe a rodinu :idea:
Nechce se někdo další přidat? Neříkejte že věříte všichni těm žvástům o uvědomění,svobodě,obraně,povinnosti.... to říkali všichni vůdci.
Rudej? Jsem komunista,proto vstoupím do armády v Rusku a budu válčit za peníze proti imperialistům :wink: Nemáte v kasárnách stále na chodbách ty nástěnky s komunistickými hesly ?

Odpovězte ,prosím
Kdo slouží,nebo sloužil v armádě přes 20let,musel být komunista a chránil nás pro imperialistům.Dnes všichni víme že jsou to bludy.Pochybuju,že nikdo takový v AČR již není
Tak proč stále platit takový bezpáteřní zaprodance,nebo jim platit nadstandarní penze za jejich bludy ochranu a spolupráci s S.Svazem.
Naposledy upravil(a) nedojde dne 30 lis 2008 22:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 lis 2008 22:30

To-nedojde
Nevtahuj to do osobní roviny,ta poznámka je ode mě.
Zjevně na to nestačí tvá mozková kapacita,tak než to rozumně rozvést raději kopeš kolem sebe jako splašená mula.
Když to musíš vědět,tak mám armádě jisté profesní výhrady,ale jinak proti ní nic nemám.
Moje poznámka o ostatních oborech ti zjevně nesedí a raději se budeš bavit hysterickými výkřiky na téma mám zelený mindrák a vše je špatně.
Opravdu tebe bude jednodušší poslat k zemi,než se s tebou bavit,komunikuješ stylem zaseknuté gramofonové desky.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 lis 2008 22:34

To- nedojde
Nespojuj stále armádu s politikou a soudruhy,po letech konečně začínají i lidé v armádě chápat nutnost být apolitický.Jo že to nechápe tento centralistický stát a garnitury stále vše chtějí ovlivňovat je věc druhá.Dej tomu čas,ono se to poddá.
Jinak ty poznámky o armádě a komunistech jsou již trapné a dost napoví o stavu tvého uvažování.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět