Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 20 zář 2017 22:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejlepší plynová pistole na sebeobranu
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 17:47 
Dobrý den. Je mi 16 let, a v poslední době jsem se dostal několikrát do konfliktu s početnější skupinkou osob. Proto bych si chtěl pořídit plynovou pistoli, díval jsem se na katalog a nejvíce se mi zalíbila VOLTRAN TUNA černá, cal. 8mm Knall. Je malá, pěkná a vcelku laciná. Nicméně, já jsem lajk a chtěl bych poradit od zkušenějších, jakožto vy jistě jste.
Nejspíš bych si do ní pořídil pepřové náboje PV (ty nejsilnější). Když jsem to někomu říkal, že bych chtěl pistoli, tak mi řekli, že pro mne, jakožto nezkušeného by byl lepší revolver (s tím umí zacházet většina lidí). Dále můj jeden kamarád má ostrou pistoli, a když jsem viděl, jak ji čistil, tak ji celou rozebral asi na 5-7 dílů.

Proto bych vás chtěl požádat o odbornou radu, kterou bych ale pochopil i já. Potřebuji cenově dostupnou, ale za to ucházející plynovku. Prosím, zdržte se narážek a srovnávání s ostrou. Děkuji všem za odpovědi!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 17:55 

Zdar! Ačkoli chápu tvoje pohnutky, plynovka je podle zákona taky zbraň - a to skupiny D. Mám takovej pocit, že by Ti mělo být 18let, abys neměl potíže se zákonem. Srovnání s ostrou...no, nechci moralizovat, ale kdyby měl někdo z tý partičky co Ti ztrpčuje život opravdovou hromovou hool, nejspíš Ti udělá díru do žaludku. Pozor na to. Zkus se třeba podívat po tekutých střelách...a nejlepší ze všeho je snažit se konfliktním situacím předcházet.... :wink:

Jinak, pokud už plynovku, tak bych se asi taky spíš zaobíral revolverem. Hlavně stran spolehlivosti.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 17:59 

V 16ti letech ti to žádný zodpovědný prodejce neprodá. Musí ti být nejmíň 18. Nejsem si teď úplně jistý, ale myslím že se to týká i pepřových sprejů.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 17:59 
Childeater: To máš jistě pravdu, ale jelikož mě napadají skupinky cikánů, kteří mají nanejvíš nože, nepočítám s tím, že by měli mít ostrou. Ikdyž říká se , že podceňovat nepřítele je chyba :!: Jinak tekutou střelu mám, mám i boxera a v případě napadení bych se to snažil kombinovat, ale jistě uznáš, že pistole působí lepší dojem. Jinak objednal bych ji třeba na kámoše, kdyby mi ji nechtěli prodat :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:13 
http://www.jgstrade.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=13 je to tahle

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:15 

nechceš se radši těm cikánskejm bandám vyhýbat?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:16 
alfonss: Nemůžu se jim dosmrti vyhýbat a navíc je to skoro nemožné. Lepší je se jim postavit!
Jinak prosimtě tyhle připomínky jsem zrovna myslel, že byste si mohli odpustit.. ještě jsem se tu nic nedozvěděl :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:18 
Odborník na zbraně

z boje se neutika...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:21 

Dozvěděl ses to, že:
1) plynovku díky věku nesmíš vlastnit
2) lepší je prevence
3) radši revolver
4) je nebezpečné tahat plynovku

Jinak, o plynovkách je tady celej thread, poměrně obsáhlej. Doporučuji prostudovat.

Pokud čekáš jenom schválení Tvýho rozhodnutí pořídit si plynovku, myslím že asi moc nepochodíš... :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:22 

kdo mluví o utíkání z boje, měl jsem na mysli konfliktu předcházet než jej řešit takhle nešikovně.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:25 

Na cikány vždycky platil velkej pes... :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:26 
Alfonss: Pověz mi prosím, jak mam předejít konfliktu, když na tebe skočí sedm negrů? "tak chlapci, serte na to, zajdeme na pivo"? :arrow:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:27 
prosím berte to, že jako bych nenapsal, že mi je 16 :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:30 

Ale to není o věku...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 dub 2007 18:31 

Jo, ty jdeš poklidně po ulici a najednou zničeho nic se zjeví "7 negrů" a skočí na tebe. Předtím jsi je ani nezahlídl, nevšiml sis jich.......
Rozumný člověk se snaží konfliktům vyhýbat a ne je řešit věcí která je nebezpečná pro něj samýho. Tebe omlouvá jedině Tvůj věk, taky jsem měl podobně mylný a zvrácený představy o řešení konfliktů.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina