Nejlepsi Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2003 20:21

Nejčastěji používaná je Gamo 4x20.
Je to optika za dobrou cenu, pro vzduchovky a má montáž.
Více viz. http://www.gunshop.cz/eshop/product_inf ... cts_id=623
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 22 úno 2003 20:43

A co optika 3-7x20 Gamo ? Co ta, v čem je lepší a v čem horší ???
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 26 úno 2003 10:34

3-7x20 je v provedeni zoom tj. vzhledove stejna pouze ma navic fci zoom
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 26 úno 2003 20:34

A co to je ten FCI Zoom ???
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 27 úno 2003 16:45

Funkce zoom = "volitelne priblizeni".
Zatimco u verze 4x20 je priblizeni nastaveno napevno na 4x, u verze 3-7x20 si muzete nastavit priblizeni 3-7x.
Avsak po kazde zmene priblizeni je nutne pusku znovu nastrelit.
Návštěvník

QUESTION

Příspěvek od Návštěvník » 03 kvě 2003 17:37

Kdyz je nejaky puskohled treba ten vas 3-7x20 tak po priblizeni, oddaleni se meni smer letu diabolky? prosim za odpoved na hollerl@volny.cz Diky
Anonymous

Dotaz

Příspěvek od Anonymous » 15 čer 2003 16:45

Chci se zeptat jestli by se dal namontovat puškohled GAMO 4x20 na vzduchovku ČZ SLAVIA 630 4,5mm a jestli by to pro ní mělo vůbec význam. A ješte bych měl dotaz, jakej má tato vzduchovka dostřel. Předem děkuji
Návštěvník

re:Dotaz

Příspěvek od Návštěvník » 27 srp 2003 08:19

Optika na CZ SLAVIA 630 , záleží na jak velký cíl chcete střílet. Přesnost této zbraně je zhruba 8 až 12 mm na 10 metrů (otevřená mířidla) optika je mnohem pohodlnější ale méně přesná (montuje se mimo hlaveň která je zlamovací a tudíž je tam nepatrná vůle).Dostřel této zbraně se pohybuje od zhruba 390 do cca 490 metrů přesnost v této vzdálenosti se pohybuje v metrech.Zdravim pistolnik.
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 03 zář 2003 15:03

Opravdu se musi optika 3-7x20 po zmene priblizeni znovu nastrelit? A co zpetny raz zbrane, u 440-ky je dost velky - vydrzi to levna optika jako 4x20 nebo 3-7x20? Diky predem za odpovedi - poslete mi je prosim na adresu sidewinders@seznam.cz
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od kalda » 03 zář 2003 22:56

Nastřelení je nutné kvůli dráze letu. Optika to vydrží, na vzduchovce je namontovaná zpětná zarážka.
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 01 pro 2003 19:53

Co to znamena ze je "vzduchovku potrebne nastrelit"
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 01 pro 2003 20:23

Nastavit puskohlad tak, aby mieril tam kde strela dopadne...
Anonymous

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Anonymous » 29 pro 2003 18:28

Zdravim, nerad sa pytam na veci co tu uz odzneli, ale bohuzial nemam pristup do mailovych schranok panov co uz tento dotaz pisali. Tak teda este raz.
Nie je mi celkom jasne preco treba zbran znovu nastrelovat po zmene zoomoveho cisla. Logika mi kaze ze pri strelbe na tu istu vzdialenost sa nemeni ani osa optiky ani hlavne. Dakujem.
Návštěvník

re:Dotaz

Příspěvek od Návštěvník » 15 úno 2004 15:47

Já mám podobný problém - koupil jsem si před pár lety novou Slavii 631 a puškohled Norconia 4x20, ale stala se mi věc, která mi naprosto zkazila dojem ze střílení: když jsem puškohled zastřílel na vzdálenost cca 10m (střely dopadají do kruhu o průměru max. 3 cm), tak po dalších pár výstřelech jdou střely úplně jinam (třeba o 10 cm). Podle mě to je zřejmě chyba optiky (vada), protože že by to byla vada samotné vzduchovky, to pochybuju (co by se na ní mohlo pokazit?), co si o tom myslíte? I když musím uznat, že střelba s touto vzduchovkou je o poznání těžší než se vzduchovkou, co jsem měl před ní (nějaká ruská) vlivem silného zpětného rázu.
Teď rozmýšlím, jestli si mám zkusit koupit nový puškohled (Gamo), nebo jestli si udělat zbrojní průkaz na kategorii sport a koupit si poloautomatickou malorážku.
Odpovědět